"Факт е, че всичките ни булки са бременни" ???

  • 9 662
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 577
Не бях бременна и всички се чудеха, как така сватба без бременна булка. Heart Eyes
Party Stop  Не си сама.    thumbsup smile3527  Как ей така сме решили? 

# 31
  • София
  • Мнения: 2 844
Бях в 5ти месец, това беше основния катализатор на нещата , иначе и досега можеше да не сме женени. Моя мъж не е от най-забързаните в това отношение.

# 32
  • Мнения: 2 556
belinda, и аз се чудя какво значение има, ама... има явно  Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 1 511
Цоп и аз тука - бременна булка в 6 месец.
 Sunglasses
 

# 34
  • Мнения: 2 211
Не бях бременна.

# 35
  • Мнения: 574
и аз не бях бременна. имам и доста познати, които не са били
Това е и моя отговор Peace

# 36
  • софия
  • Мнения: 636
не бях бременна. забременях 1г и 4м. след сватбата - когато спряхме да се пазим и решихме, че ще имаме бебе.

# 37
  • Мнения: 641
Първо си направихме бебе /около 6 месеца труд и пот/ и после се бракувахме. Бях в третия месец.
Такова беше нашето решение и виждане за създаване на семейство.

# 38
  • Мнения: 338
И аз не бях бременна.

# 39
  • Мнения: 1 599
и аз не бях бремена когато се омъжих....дори изчакахме 1 година докато завърша и тогава си направихме бебе

# 40
  • Мнения: 1 413
Не бях бременна, даже бях неразположена на сватбата, което беше изпитание под двойния кринолин Grinning, но забременях с дъщеря ни през медения месец, така че някой познати са ме питали дали затова сме се оженили.

# 41
  • Мнения: 3 216
Бях бременна-в 5-6 месец. Но това не беше от чак такова значение.Искахме да се оженим година преди това ,но пьрво почина на мъжа ми баба му,после моя близка роднина,та нещата се отложиха. И като забременях вече нямаше на кьде.

# 42
  • Мнения: 314
Не съм била бременна ,забременях 3 години след брака .

# 43
  • Мнения: 256
Да, омъжих се бременна в края на 6-ти месец. Всъщност, тогава мина само подписването ни. Официалното събитие с църковна сватба, ще бъде живот и здраве през септември. Надявам се, че тогава няма да съм бременна.  newsm62

# 44
  • Мнения: 3 929
Аз бях бременна в 6-я месец на сватбата ни. Бременността ми не беше причина за нашата сватба, а повод. Искахме да направим сватба преди много години, но липсата на достатъчно пари ни спираше. Когато обаче разбрах, че съм бременна, решихме, че е крайно време да го сторим. Теглих кредит и се оженихме.

Общи условия

Активация на акаунт