Спейс бегс

  • 923
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 740
Някой ползвал ли ги е? Доволни или недоволни сте от тях?
Ето и линк, ако някой не се сеща какво имам предвид http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&pid=15502& … enny@frisomat.net

# 1
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Да имам и съм много доволна.Купих си я от пазар за 6лв.Китаиска ,но върши чудесна работа. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 592
помагат докато не се спукат - поне тези нашите се късат като хартия на 2-3 отваряне - боклук с една дума. Балдъзата каза че в Англия ги имало и били доста по-здрави, ама чак за едни торби от англия - разреди гардероба, толкова излишни дрехи имаш, а пък толкова бедни деца има - майната им на дрехите!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 39 720
Не бих се доверила на Телешопа. Доста такива боклуци имах и дома, на боклука са.

# 4
  • Мнения: 1 632
Ауууу,само да не се подлъжеш да си купиш  ooooh! .Голям боклук,а парите не са и малко за такъв боклук!Миналата година ги купих за 60лв,и 1-та торба беше спукана смениха ми я,но след 1-то използване ставаха за боклука.Никога повече не бих си купила нещо което се продава така!

# 5
  • Мнения: 970
И аз имам моите не задържат въздуха и на 10-15 ден са си придобили нормалната форма,пък и вече са на боклука-късат се лесно. Stop

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Купих си от Метро за 18лв., в кутията са 2бр. - една голяма и една по-малка. Изключително доволна съм, нямам нито едно от гореспоменатите оплаквания  Peace ...поне засега  Wink ползвам ги от няколко месеца

# 7
  • Мнения: 1 800
Използвам ги от доста отдавна,  не са мръднали. Купувани са от тук. Като се препълнят, ципа не издържа и влиза въздух. Най-големите си заслужават, в другите се събира, но не много, по-удобни са за пътуване, да спестят място по куфарите.

# 8
  • Мнения: 740
Благодаря на всички за споделените мнения.
Не ми се дават пари за нещо, което няма да ми върши работа и май засега ще се въздържа.

# 9
  • Мнения: 4 428
Такива торби има в ХИТ. Има ги в три размера и са между 4 и 6лв Ползвах преди няколко дни, за сега не са изпуснали въздух  Peace Много удобно нещо са  Peace

# 10
  • България-София
  • Мнения: 573
Такива торби има в ХИТ. Има ги в три размера и са между 4 и 6лв Ползвах преди няколко дни, за сега не са изпуснали въздух  Peace Много удобно нещо са  Peace
И мойте са купувани от ХИТ и нито една не остава "вакуумирана" за повече от 5 минути...Имам 5 броя.

# 11
  • Мнения: 1 170
 И аз си купих от телешоп спейс бегс и съм много доволна, нямам никакви проблеми с тях  Peace Скоро видях в Пикадили подобни и бяха доста по-евтини, но не си спомням колко точно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт