Верно ли, че не се празнувал първи рожден ден?

  • 3 316
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Днес го чух това за първи път. Вие какво правихте на първия рожден ден на детето си?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Празнувахме. Времето, мястото и гостите бяха напълно съобразени с режима и възможностите на рожденика.

# 2
  • Мнения: 752
празнувахме го. Дори ги кръщавахме тогава.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Празнувахме го. Голямата си го проспа в кошарата, а малката - в количката. Даже малката щеше да си проспи и кръщенето, ако не бях я събудила Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
А каква може да бъде принципната причина да не се празнува?  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 907
И ние празнувахме.

Защо да не се празнува първия рожден ден? Някакво суеверие ли е това?

# 6
  • Мнения: 8 999
Естествено, че го празнувахме! Имаше много гости, повечето възрастни - роднини и наши приятели. Имаше и още три дечица на подобна възраст. Бяхме вкъщи и падна голяма веселба.

# 7
  • Мнения: 2 211
Отпразнувахме го и то грандиозно с голямо парти в ресторант, много деца и възрастни, клоуни, аниматори и прочее... Направо си беше една малка сватба. Всички мои познати с малки дечица го празнуваха също. Защо пък да не се празнува?

# 8
  • Мнения: 550
Че защо да не се празнува?! newsm78Дори е задължително! LaughingХора престанете да робувате на суеверия и живейте спокойно!Не пренебрегвайте всеки миг,който може да ни носи щастие!
Първият рожден ден  си е ПЪРВИЯТ РОЖДЕН ДЕН!!! Peace  bouquet

# 9
  • Мнения: 994
А каква може да бъде принципната причина да не се празнува?  newsm78

И аз да се включа в  newsm78

Празнували сме ги даже и по 2 пъти. В семейството първо на самата дата, а след това после имаше и купони.
Имам си страхотен снимков материал от тези празници.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Стига бе, това е рожден ден, не погребение!Не ставайте роби на глупостите изречени от нечии усти!Радвайте се на живота и на децата си!Само един път детето ви ще стане на 1г. и ще празнува първи рожден ден!!!!

# 11
  • Мнения: 234
празнувахме

# 12
  • Мнения: 5 228
Не рожден ден, а имен, и не, че не се празнува изобщо, а не се празнува, ако не е кръстено детето. Аз поне така съм чувала, и смятам, че е поредната глупост.

# 13
  • Мнения: 1 464
Стига бе,какви са тия глупости Crazyпразнувахме го много ясно Laughing

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Празнувахме го разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт