Пробвахте ли вече гланца за устни с ботокс ефект?

  • 25 890
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Смешно ми е, но аз лично си го купих. От серия на Eveline е, на сравнително ниска цена има и хубави нюанси. Ако има други изпробвали го и уголемили устните си да обсъдим, моля  Laughing
Не намирам картинка да онагледя  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 649
Не съм, даже не знаех, че има такъв.

# 2
  • Мнения: 4 665
Не го намирам в каталога им за да сложа картинка. Ботокс ефект...да кажем краткотраен. Има някаква състанка, която влияе на кръвоносните съдове и ужасно щипе на устните през цялото време, та имаш чувството че ти се обръщат Laughing

# 3
  • Мнения: 649
О ще си взема и аз!!! Ще пробвам туй нещо. Колко парички е?

# 4
  • Мнения: 4 665
4,50 Simple Smile Само да знаеш, че в цветовете в които има брокат не стои много хубаво. Те всъщност всичко на всичко са 5 мисля цвята, последния е най-хубав и никъде не успявам да го намеря та си ходя с pink-а Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 649
Еха доста ефтин!!! И аз ще си взема pink. Отивам да го взема!!! Hug Peace

# 6
  • Мнения: 221
Има ли телесен цвят? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 665
Единия от цветовете, но ми се стори че леко оранжавенее. Гланц е и не стои толкова плътно, колкото червилата. А като пробвах да го нанеса върху първи пласт нормално червило, нещо не ми се получи Rolling Eyes
Миши, ефтин щото ефекта е краткотраен бре  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 278
Аз имам такъв от доста време на Essence. Гланц за устни има ги в 3 нюанса. Има някакъв ментол в него или нещо подобно. Като си го сложиш и ти се зачервяват леко устните Simple Smile и така изглеждат малко по-плътни. Не знам къде го измислихте тоя ботокс Simple Smile)))  Общо взето нищо особено Stuck Out Tongue

# 9
  • Мнения: 4 665
На кутията на гланца си пише, че е с ботокс ефект...не е моя приумица Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 371
Откъде ги купихте, момичета?

# 11
  • Мнения: 2 388
Kasidy ако има дори и лек, макар и временен ефект, ще те намеря и ще те почерпя да знаеш. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 665
Ин@ , от съвсем обикновеа парфюмерия си го взех моя на Евелин.
Палавата, не очаквай чудеса все пак за 4, 50  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 312
Не съм, даже не знаех, че има такъв.
PeaceЩе го пробвамеее Crazy

# 14
  • Мнения: 2 388
Палавата, не очаквай чудеса все пак за 4, 50  Laughing
Както обясни ефекта с чувството за обръщане на устните, подозирам, че ще е малко чудо това червило.
Още утре ще гледам да си го взема. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт