Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители по държави
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 285 отговора

In a surreal moment!

ДОБРЕ ДОШЛИ В  ТЕМАТА НА АРАБСКИТЕ МАМИ И ТЕХНИТЕ ПРИЯТЕЛКИ - ЗАПОВЯДАЙТЕ ПРИ НАС НА СЛАДЪК МУХАБЕТ !

Кои сме ние :

Стари муцуни :                           
AniSim-BG     
Amal-Syria
Bonbonela-BG
DanielaMakaui-Italy
DesertPrincess- BG
Другарче-BG
DUA-Lebanon,BG
dtti-Syria
Jasmin-Syria
Hariette-UK
Iman-BG,Dubai
ЛюбИтУ-UAE
Марси-Тунис
Mariabutti-UAE
Mln-UAE
Муцка-Marocco
Muhsina-UK
Nafissima-BG,Afganistan
Snowflake-BG
Svear-Morocco
Tahmine-BG
TarikMom-Canada
Um_Sami-BG
Water Lily-UAE
еvadam-(bg)

Свежо попълнение :
                                                                              Iska-BG
                                                                              Mama*Mia-BG,Lebanon
                                                                                          Magda mm3-BG
                                                                               svetla-O.A.E.
                                                                                          bliznacite2004-BG
                                                                                Angel Smile-BG
                                                                                           Princesa bg-BG
                                                                                Nadia Jasem-BG   
                                                                                сексимоми4е-( бг)
                                                                                mimeto-UAE
                                                                                рали7-(бг)
                                                                                мамамария - БГ
                                                                                Rali7
                                                                                боби_76
                                                                                dala-Алжир/Франция
                                                                                zaazu-Сирия
                                                                                snejnatamar - Сирия
                                                                                ceciflo - БГ/Алжир
                                                                                Obyrkanata - Дания/Мароко
                                                                                gorchiv-badem - БГ/Мароко
                                                                                akhyal_katya - Белгия , БГ , Мароко
                                                                                elisinia - БГ (с нас от 59-та тема)
                                                                                mimito_ - БГ (с нас от 59-та тема)

Старите теми :

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35       51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

!!!  smile3509  photoЗА АЛБУМЧЕТО !!!- Имаме такова . На тайно място . Ще получите парола , ако пишете в 5 поредни теми на арабските мами . Представете обстойно себе си , семействата си и ни направите съпричастни на живота си . Бъдете обаятелни , сладкогласни и искрени - дайте и ще ви дадем !!!
п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на dtti , ако никой от старите не е против тя ще ви пусни линк и парола към албумчето .
Цитирай

Усмивка скоро ще ти се даде. Трамвай Желание ще дойде :)

Май съм първа, отивам да слагама масата за следващите Smile
Цитирай

В пустинята

Здравейте всички!  Hug

Искам да изкажа и аз мнение по въпроса за безсмисления спор, който се води от "3 дена".
Криси ако влизаш в тази с цел да си разнообразяваш ежедневието, спорейки с добронамерените момичета тук съветвам те по-добре е да се откажеш. Мисля, че всички те посрещнахме достатъчно гостоприемно и учтиво и въпреки острия ти въпрос-изказ, с която засегна доста жени тук те ти обясниха как стоят нещата. Не знам какво се целиш. Но на мен лично вече ми писна да чета безсмислените ти постове. И за това ще ги прескоча, защото не искам да влизам в безсмислен конфликт.  Peace

Сабина голям талант е Йоанка.... на тебе си се метнала явно. Но щом детето има талант, съветвам те непременно да я запишеш още докато е малка на някакви танци или балет. Голяма сладурана е тя.  Love

Ани праваси..точната дума за него е "глупак и лъжец"  #Cussing out #2gunfire

Дуа аз не приемам твоите думи като четене на конско, а като съвет, за което много ти благодаря.  Hug

Рали мерси за поздравчето  Hug

манел  Hug

надиа опитвам се да подтисна любовта си с гняв и омраза. Но искам след време да не чувствам нито едното. Искам да съм безразлична. Това е най-коварното нещо в характера ми. Дано в най-скоро време утихне бурята и болката в сърцето ми.  Tired

Кате идеята на Дуа е много оригинална ама ще има ефект. Иска ми се и аз да видя шоуто.  Laughing
А по въпроса за девствеността  наистина си права. В днешен ден никой не оценява вече тези неща. И майка ми ми обяснавяше за проблемите, които могат да възхикнат при такива връзки, но не ми е забранявала никога и не е била категорична никога и против такава връзка, докато баща ми като стане въпрос за смесен брак винаги казва : "всяка жаба да си знае гиола".  Confused

ooooh! Каква съм шматка...хем видях че другарчето е дала нов линк към новата тема и си пуснах поста в старата.  ooooh! Отивам да я изтрия.

П.С. ДРУГАРЧЕ МЕРСИ ЗА НОВАТА ТЕМА!  Hug ДА НИ Е ЧЕСТИТА!   bouquet
Цитирай

Усмивка скоро ще ти се даде. Трамвай Желание ще дойде :)

Вечеря във Фес тази вечер

и малко танци

не можах да намеря шишата  newsm78
Цитирай

Варна

здравейте!
мина и петъка и вече не я броя тази седмица. така бързо ми се нижат дните и ние все сме в екшъна с Ивето.....ама хич не го усещам това време.......а днес срещичка  с свекито 3 часаааа smile3515 smile3505
Цитирай

в средата на мъглата

другар4е супер Hug Love
надя мерси за ве4ерята,виж по танците не си падам
а в предната тема забражих да напиша-гледам Даяна размахва една пръ4ка и излиза с нея навън-питам я Диди къде отиваш с пръ4ката,и детенцето казва-да бия котето-ей терорист4е,на майка си прили4а Laughing
а това 4е разделиха темите ,не е грешно,така поне общите ще се видими за вси4ки,а темата в която всеки си пише ще си я изкарва от нови отговори
абекатенце 4и4ото как яде салам ,нали има свинско newsm78 newsm78 или му взимате пилешки,ако е на смесен кажи 4е ве4е у вас свинско не се вкарва Whistling Laughing
Цитирай

София

Тунис,  Мароко,Алжир.!
Сирия,Ливан,Палестина,Йордания

Още 2 теми за тези, които не са ги чели.

Другарче, готино заглавие  Flutter
Цитирай

Монреал

Пльок!
Цитирай

BG/MA - там, където оставих сърцето си

Добър вечер, мили мои!
Благодаря на всички, които дадоха идеи за възстовяване - ама съм като разбита! Гаден вирус!  Crying or Very sad ooooh! Събинка, ще се радвам да се запознаем!
Дала, честито за визата! Колко хубаво!
Утре ще се опитам да направя картофени питки и ако станат хубави - ще ги снимам!

А сега ще се насладя на хубавата вечеря от Надя! Мерси!     
Цитирай

varna

хоп ето ме и мен...
четох темата за Ливан,че нали ми е слабост,много интересни работи научих.а тази жена Монда,много работи знае-евала.
а всъщност и вас да попитам нещо тези филипинки каква роля играят?на домашни прислужници ли и защо точно филипинки? newsm78
а също да попитам и за веждите,чувала съм че с някакви конци си махат космите,мн ми е любопитно как става,ама сигурно няма да мога.
« Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 21:59 от sexymomiche »
Цитирай

в средата на мъглата

35 35 35 35 35 35
то и без това ве4е постингите тук не се броят като в клюкарника,така 4е няма ни упрекват  4е 4атим
тони нацелувай Тарек Love
о пак забравих-Даяна е лакирана-на рецете и краката-оба4е с един много особен розов лак и то моето нали е 4ерни4ко-голяма гледка е
катя и рецептата  chef бързо възстановяване Praynig  bouquet
моми4е филипинките е общо название на домашните помощни4ки или детегледа4ки-филинки,индонезийки-аз затова и бъзикам големите ми и им казвам филипинки
Цитирай

В пустинята

Секси момиче с конци са ми ги махали и моите, но не дадох веждите, а само около устните имам мъхчета и тях ми ги махаха с конец. Нормален конец е (тънък) и имам специален метод за махане на космите. Единия край на конеца се държи м/у зъбите, а останалата част се засуква на двете ръце. Ох не мога да го обясна точно как.  Даже ме научиха как става, но не мога сама на себе си.
Цитирай

varna

desert-хаиде да ме научиш мн искам да знам,чувала съм че мн бавно растяли после.
 Sad Sad Sad
Цитирай

на хълма

вместо запис ,че ми харесаха. Smile
Цитирай

в дядовата ръкавичка

Хайде и аз да украся новата темичка със снимка на арабски магазин от Тунис  Flutter  Марси  идваме на пазар  Party  Приготвяй се  Hug  Другарче мерси   bouquet Наде  благодаря за вечерята  Hug Тарик мам  е може ли така , само пльок ли  35 35  няма ли и ти да черпиш по един кус кус или нещо сладичко  Party   bouquet Дала  честито за визата ! Катя  скорошно възстановяване  Praynig и чакаме питките  Party  Деси  тъкмо щях да ти се скарам защо викаш на малката сладурка терориска , ама зацепих, ей опасна работа си ,не се спираш  Wink  Mr. Green   bouquet Дезърт  Hug  ще я записваме малката на танци, решихме с баща и , до преди един час пак се мяташе с едни чаршафи, перуки, полички  Crazy  Smile няма умора това дете ,постояно нещо измисля  Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 285 отговора