Удължаване на косата- 7

  • 41 983
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 435
Славче, дай боже все така да ме глези  Crazy
Да попитам....аз нали съм пеленаче в тези неща....помогнете ми да пхоходя...Каква козметика ползвате и препоръчвате?  Flutter  bouquet  bouquet  bouquet


Теди,аз шампоаните и балсамите си ги взимам от Магама,защото косата ми е от тях,и други не знам ,но това което е хубаво да знаеш е,да НЕ използваш върху удължената шампоани,балсами или маски,които са против пърхут,или такива които съдържат протеини.Също така и такива за мазна коса.Всички те не са подходящи тъй като изсушават много косата и я заплитат.Аз с две ръце продължавам да си препоръчвам моите кристали -Кристиян оф Рома- Уна.150мл- 16лв.Ако си вземеш други,вземи си всичко друго но не и на Биофарма,мой съвет. Wink Другото е ако използваш преса да си вземеш препарат за топлинна обработка.Иначе можеш да видиш продуктите които предлага фирмата от която си взимаш косата,мисля,че Тони беше похвалила спрея им за разресване,или нещо друго. Hug

# 46
  • Мнения: 7 723
...Ако успеете да се организирате по-бързо ще ме изчакате ли и мен някъде до края на седмицата.Нямам време сега за кипрене  Embarassed  Rolling Eyes
Чакаме те.... Hug...и аз още не съм се накиприла....
...ако участвам, де Wink

# 47
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Мамите от Варна могат ли да ми препоръчат откъде мога да си взема качествена европейска коса на треси и евентуално цени да кажат.В момента съм с 3 двойни редички / купувани от Дима стил/от около година и половина и вече искам да ги подменям, че нещо се накъсаха.

# 48
  • Мнения: 226
Чакаме те.... Hug...и аз още не съм се накиприла....
...ако участвам, де Wink

Ееее как без тебе?! Предния път беше само организатор сега трябва да си и участник  Hug

# 49
  • Мнения: 893
Пф, докато ги намеря тези на Роланд...в реномираните магазини нямаше...и в по -известните ни салони...накрая в един квартален предлагат доставка на техни продукти...и цената е 12 лв.  Crazy

# 50
  • Мнения: 4 435
Пф, докато ги намеря тези на Роланд...в реномираните магазини нямаше...и в по -известните ни салони...накрая в един квартален предлагат доставка на техни продукти...и цената е 12 лв.  Crazy

На мен ми ги носят на 16лв,а в Магама са по 25. ooooh!

# 51
# 52
  • Мнения: 893
Пф, докато ги намеря тези на Роланд...в реномираните магазини нямаше...и в по -известните ни салони...накрая в един квартален предлагат доставка на техни продукти...и цената е 12 лв.  Crazy

На мен ми ги носят на 16лв,а в Магама са по 25. ooooh!
Какви надценки само  Mr. Green
Аз сигурно ставам много досадна...но...
Хайде споделете какви марки са ви шампоанте и балсамите за косата... Flutter Crazy Плз....пълна мъгла ми е това "шампоан без протеини"..

# 53
  • Мнения: 751
По кой начин ти е удължена косата,много естественно стои.Страхотна е.

# 54
  • Мнения: 4 435
Теди,не се чуди,ами си вземи на Екстенд,нали е тяхна косата ти.По-добро няма да намериш за тая коса,след като са си една фирма,така както за мен няма по-добро от шампоаните на Магама,защото са правени специално за тези коси.Така,че е добре да си вземешщ козметика от същата марка.Другият вариант е да си вземеш нормални шампоани,каквито по принцип ползваш.Аз моята я мия с съвсем други,а удължената с тия на Магама,в банята е ужас,сто видя. Crazy

# 55
  • Мнения: 1 312

bega4ki косичката ти е супер Hug с клипсички ли е и ако е на колко реда е  Hug

# 56
  • Мнения: 1 312
Момичета боядисвали ли сте си удължените коси  Hug

# 57
  • Mонтана
  • Мнения: 413

bega4ki косичката ти е супер Hug с клипсички ли е и ако е на колко реда е  Hug
косата ми е на клипси,на снимката сам с 2 реда двоини,ина4е имам осхте един за наи отдолу оба4е тои е много тесен и с него и без него си е същото,затова не го слагам.макар 4е ми излезе много солено то4но това ненужно пар4е.

# 58
  • Мнения: 7 723
Момичета боядисвали ли сте си удължените коси  Hug
Да  Whistling

# 59
  • София
  • Мнения: 941
Момичета боядисвали ли сте си удължените коси  Hug
Да  Whistling



И моята е боядисвана.И то с безамонячна боя "Кастинг". Peace

Общи условия

Активация на акаунт