Износ на български продукт за ЕУ?!

  • 13 599
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 425
Овчева, аз за хранителен продукт въобще и не мисля  Peace ,макар че невероятната гръцка фета на ит пазара не е най-добрата,но не ми се занимава с това!
Дейността ще я определя като измисля стоката,която искам да внасям!


А тук в Италия определено не е улеснено нищо,освен съдебната система,която в услуга на някои се точи с векове  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Нямаме  Crazy


ПП Да, добра идея  Peace мислех аз и за подобно нещо  Peace

# 31
  • Мнения: 359
Кала не говоря за хранителни стоки,а за хранителните добавки(интегратори)за който спомена по горе Блонди.
А за хранителни стоки ,какво да ти кажа.Преди три години ,освобождавах една стока от митницата и митничаря ми вика "ейййй цял ден българи.Преди малко обработвах документите на един тир с яйца."
Всичко друго си бях представяла но не и яйца.Така,че щом имаш пазар и бутилки с въздух може да продаваш

# 32
  • Мнения: 5 462
Килимчета,черги и цървули ъъъъ Embarassed
Драга ми Овчева , изобщо не съм имала предвид  цървули , китеници и овчи кожи и други такива "селски" продукти от които твоята и някои други особи така силно се потърсват от погнуса и отврат ???!!!Като че ли кръкът ви не е стъпвал на село ............Бреххх кви дами имало тука бе , направо гран дами бих казала  Mr. Green hahaha Joy.

# 33
  • Мнения: 1 379
Markrit прочетох ти всички постове по темата.Не си дала нито една конкретна идея, но това не ти пречи да се конфронтираш с останалите. Престани.Ако имаш да кажеш нещо конкретно , просто кажи.
Относно питането ти- да стъпвала съм на село, но не мисля, че битовите предмети ще се продават на запад.
Блонди и ov4eva благодаря за споделения опит.

# 34
  • Мнения: 359
Ауууу Марке споко бе.Кракът ми има село и по тази причини е стъпвал с голямо желание на село.
Обичам  и всички домашни животни ,за справка виж ми ника.
А момичето говори за бизнес,внос-износ,шир потреба демек.Тези черги освен в археологическия музей на друго място не ги виждам

# 35
  • Мнения: 5 462
Markrit прочетох ти всички постове по темата.Не си дала нито една конкретна идея, но това не ти пречи да се конфронтираш с останалите. Престани.Ако имаш да кажеш нещо конкретно , просто кажи.
Относно питането ти- да стъпвала съм на село, но не мисля, че битовите предмети ще се продават на запад.
Блонди и ov4eva благодаря за споделения опит.
На теб къв ти е проблема , че не можах да разбера ??? Rolling EyesТова дали битовите предмети ще се продават конкретно в Италия или не незнам дали да се допитам до теб .... ???? newsm78Аз идеи конкретни имам , ама задължително ли е да бъда конкретна или имам право само да споделя това което мисля по въпроса зададен от Кала.Хората пари взимат за идеи драга ми Слим .Симпатизирам на Кала и ако имам желание мога да и споделя конкретна идея на лични ... Wink

# 36
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Килимчета,черги и цървули ъъъъ Embarassed
Драга ми Овчева , изобщо не съм имала предвид  цървули , китеници и овчи кожи и други такива "селски" продукти от които твоята и някои други особи така силно се потърсват от погнуса и отврат ???!!!Като че ли кръкът ви не е стъпвал на село ............Бреххх кви дами имало тука бе , направо гран дами бих казала  Mr. Green hahaha Joy.

за к'ва погнуса говориШ, бе Маркрит? просто ти се каза, 4е тези предмети по италианските дължини не изглеждат атрактивни, еле пък за бизнес. даже ти уто4них къде, евентуално, биха имали някакво приложение.

Симпатизирам на Кала и ако имам желание мога да и споделя конкретна идея на лични ... Wink[/b]

ами Кала е пуснала тема за идеи, или за лаф, без зна4ение. предполагам, 4е инак ЩеШе да пусне запитване на ли4ни  Thinking


пп. Шуре, аз съм оЩе наивна, та и надувка от София, моля за превод на "фъфля боб"  Rolling Eyes Embarassed

# 37
  • Мнения: 1 049
Аз пък имам позната, която работи в туризма . И има страшно много клиенти  италианци - сингъл и не само  по варненското крайбрежие лятото.  Peace Не съм съгласна с Markrit. Младите италианци искат евтини почивки и екзотични. България все още екзотична за тях. Въпреки, че  лека по лека губи с това масово строителство.  Peace

# 38
  • Мнения: 5 462
Аз пък имам позната, която работи в туризма . И има страшно много клиенти  италианци - сингъл и не само  по варненското крайбрежие лятото.  Peace Не съм съгласна с Markrit. Младите италианци искат евтини почивки и екзотични. България все още екзотична за тях. Въпреки, че  лека по лека губи с това масово строителство.  Peace
Kъде ги тези страшно много италиански туристи в Бг , а екзотична и евтина почивка не винаги означава непременно България .Такива евтини и екзотични с много по добро обслужване , все още останала природа , не толкова застроени курорти като у нас с лопата да ги ринеш .. Тъй че , че някой други младежи дошли един път в Бг нищо не означава , ти да си видяла групи италиански турсти ???Аз не ...

# 39
  • Italia
  • Мнения: 4 492

пп. Шуре, аз съм оЩе наивна, та и надувка от София, моля за превод на "фъфля боб"  Rolling Eyes Embarassed


"Фърлят боб". Вероятно авторката на постинга е имала предвид,4е италианците "драпат със зъби и нокти " да дойдат в Бг. newsm78 Ако съм в греШка с тълкуването приемам корекции  Wink

# 40
  • Мнения: 5 462

пп. Шуре, аз съм оЩе наивна, та и надувка от София, моля за превод на "фъфля боб"  Rolling Eyes Embarassed


"Фърлят боб". Вероятно авторката на постинга е имала предвид,4е италианците "драпат със зъби и нокти " да дойдат в Бг. newsm78 Ако съм в греШка с тълкуването приемам корекции  Wink
Ахха авторката Точно туй имаше предвид , че италианчетата направо са се наредили пред туристическите агенции на опашка щото умират да дойдат в нашата мила Родина .... Tired

# 41
  • Мнения: 2 379

пп. Шуре, аз съм оЩе наивна, та и надувка от София, моля за превод на "фъфля боб"  Rolling Eyes Embarassed


"Фърлят боб". Вероятно авторката на постинга е имала предвид,4е италианците "драпат със зъби и нокти " да дойдат в Бг. newsm78 Ако съм в греШка с тълкуването приемам корекции  Wink
Aми веднъж Миликс каза нещо за този боб и тогава попитах какво означава. Simple Smile
Тя май беше употребила "дърпам боб" и до колкото си спомням означаваше нещо от сорта на "не ме интересува".
Оказа се, че девойките от Ямбол също познаваха израза!
А пък, ей на, в София боб не вирее и ние си тънем в невежество. Laughing

# 42
  • Italia
  • Мнения: 4 492

пп. Шуре, аз съм оЩе наивна, та и надувка от София, моля за превод на "фъфля боб"  Rolling Eyes Embarassed


"Фърлят боб". Вероятно авторката на постинга е имала предвид,4е италианците "драпат със зъби и нокти " да дойдат в Бг. newsm78 Ако съм в греШка с тълкуването приемам корекции  Wink
Aми веднъж Миликс каза нещо за този боб и тогава попитах какво означава. Simple Smile
Тя май беше употребила "дърпам боб" и до колкото си спомням означаваше нещо от сорта на "не ме интересува".
Оказа се, че девойките от Ямбол също познаваха израза!
А пък, ей на, в София боб не вирее и ние си тънем в невежество. Laughing

Аааа Що бе.И аз съм софийско леке ама ей го на,уцелих верния отговор  bowuu Wink hahaha

Сори за ОФФ_а

# 43
  • Мнения: 1 049
.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 21:32 от Zai4enze

# 44
  • Мнения: 847
Блонди , внасяне от Бг или от Белгия? неразбрах ,ина4е браво и успех Peace...и аз това казах ,не е невъзможно , но не е и лесно!Но то лесно няма! Peace
Ве4е видях , те са бг фирма , е, това в Белгия трябва да върви както се казва.
Имам въпрос, ако разбира се искаш да ми отговориш ...Има ли някакви по специални изисквания за вноса на такива продукти в ЕС?Както в БГ ,освен в етикетите...?

От България за Белгия. Имат си изисквания, да, особено за нещо като лекарства. Трябва да не са токсични и още куп неща. Предишната голяма фирма се издъни заради токсични вещества и изгърмяха от пазара, затова сега се отвори дупка. От БГ ще ни направят етикетите на двата езика, а тук сме дали мостри от всичките блистери за химически анализ и ако кажат Да, ще стане, а дали ще потръгне... не се знае. Но не пречи да опитаме, ако стане - стане  Simple Smile
Блонди , Благодаря ти за отговора.Пожелавам ви успех в новото на4инание !!!!
И малко Офф- имам приятелка , на която много прили4аш като двойни4ки сте  Laughing ..;а Криско е голям сладур. Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт