Пералня Siemens / Bosch - моля за мнения?

  • 27 975
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди ползвах истински немски Сименс. Железна пералня, но като започнеше да центрофугира и комшиите от съседния блок разбираха Laughing Но моята беше мнооого стар модел, сега предполагам са ок.

нещо не е била в ред. Нашите имат Siemens 2-ра употреба. Само в техните ръце е от '91-2г. И смело мога да заявя, че е доста по-безшумна от моята, да не говорим, че както е на 400об./мин, вади дрехите доста по-сухи от моята, която е на 600об./мин. Но си е истински немски Siemens.

Само да ви обърна внимание на едно нещо...
Не е лошо да се проучи фирм. им сервиз. Да му видите условията и как се работи с него, пък тогава си вземете техен уред.
Късмет  Peace

# 16
  • Мнения: 6 206
И още нещо от мен, преди две години купихме Електролукс пералня, и тема бях пуснала. Малко след като изтече гаранцията се развали електрония дисплей и до ден днешен перем по телепатия. Само на една програма, защото нищо не се вижда.
Дисплея струва към 200 лв... За пералня за 700 лв, 200 лв за ремонт не давам.
Сега съм се спряла на Сименс, обаче хич не ми харесва отношението на хората в това Експо2000. Подозирам, че ще правят и проблеми при поддръжката. Има едно момче и момиче вечно се държат, хайде тук развъртаме милионите, продаваме за милиони, на вас ще се обясняваме. А аз не питам много, представям си да им закарам чичо ми.  Laughing Въобще такова пренебрежително отношение рядко съм виждала.
Иначе от дистрибутори техни купихме вградените уреди за кухнята.
Най-вероятно сега ще взема пералня и сушилня, но никога повече електронен дисплей, ако ще и Миеле за10000 евро да е.

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не е лошо да се проучи фирм. им сервиз. Да му видите условията и как се работи с него, пък тогава си вземете техен уред.
Късмет  Peace
Шани, благодаря за съвета Hug
Още утре ще наръчкам систъра да пусне пипала и да проучи.
тя работи в Сименс и въпреки, че подразделението, в което е, няма общо с домакински електроуреди, все се надявам, че като на колежка ще й обърнат повече внимание и ще има кой да й разясни нещата.

Иначе аз случих на доста любезен младеж в Експо-то Rolling Eyes, откарах към час и кусур време там, разгледах абсолютно всичко изложено, отварях перални, миялни, фурни, даже тайничко и папарашки снимки си направих Mr. Green, защото ми хареса изпълнението на някои шкафове кухненски.
Но може да се дължи и на това, че бях един от първите клиенти в събота сутрин Simple Smile.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
K.Tramell-ката, страшна си  Joy
Я дай да видим фотосите...  Laughing

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
 Mr. Green
Само една снимка откривам на тоя комп, другите съм ги свалила явно в офиса.

Но и останалите доста приличат на тази, снимах най-вече заради изчистената форма и белия лак, който ми е легнал на сърцето.

# 20
  • Мнения: 263
ПОнеже исках хубава пералня, взехме Мiele, базов модел. Чакам с нетърпение още два дни, да ми го инсталират.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ПОнеже исках хубава пералня, взехме Мiele, базов модел.

Мога само да те поздравя за разумното решение.
Имаш ли линк към новата пералня?

Общи условия

Активация на акаунт