Отговори
# 765
  • Мнения: 389
A аз съм толкова стриктна оба4е не съммръднала и грам от понеделник -вторник след плодовия ден бях -1,5 ,а сега си седа на същите кила.А деже не ям много,не се тъп4а и се ядосвам  #Cussing out

# 766
  • Мнения: 7 914
имаме нова тема, че тази много трудно се отваря вече Peace

# 767
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
 Heart Eyes Hug Flutter Мили момичета, не се предавайте толкова лесно. за къде сме без вас?
Аз голям късмет съм изкарала, почти всички празници тоя и другия месец са ми в хай хубавия ден. Peace Дори и рождения ми ден се пада след 2 ри я ми воден.  bouquet
Моето тегло се дължи най вече на движението, аз последните дни под 3 часа, спорт или движение не съм имала. Дори и вчера прекалих малко с яденето, но съм затвърдила -5, дори е под това, но докато не го потвърдя, няма да сменям. Heart Eyes

Так че не знам дали всички може да си го позволите, но за мене диетата няма да е същата ако няма и допълнително движение. Hug Успех на всички, който са зациклили. Heart Eyes

# 768
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Здравейте фиданки! Айде за последен път да пиша тук и после в новата тема!
При мене днес е плодов ден но като гледам няма да го бъде - майка ми има рожден ден та ще  cheers  party023 eat
но иначе вчера въглехидратния мина много добре - единственото прегрешение беше малко хляб с маргарин и сиренце - незнам защо ама така ми се ядеше точно това!!!
Иначе тази сутрин кантара ме зарадва със -800г - незнам дали ще е постоянно и какво ще стане утре след довечера ама ще видим ... newsm78
птица - и на мене ми се е случвало това ... особено на плодовия  Sick

# 769
  • Мнения: 45
Здравейте момичета,приемете ме от утре и мен в темата!
Диетата е страхотна,спазвала съм я и резултатите се запазват!
За табличката - 55кг съм в момента,цел 50 кг.
Утре мисля да имам един воден ден и след това започвам да редувам дните според диетата.Ще докладвам за резултати.

# 770
  • Мнения: 507
Здравейте момичета,

Може ли да ме включите при Вас  Praynig.
Аз съм на Вашата диета от 31 март 08, запалих се от една колежка. Много съм доволна до сега съм отслабнала 7 кг и не се чувствам гладна, което много ме радва. Висока съм 180 см и преди да започна бях 87 кг, а сега съм 80кг  newsm44
До сега не ми се е случвало да отслабвам така равномерно, в смисъл пропорционално по цялото тяло.

Информация за табличката: височина 180 см; започнах на 31.03.08 = 87 кг; цел = 70 - 72 кг; в момента съм 80кг;

Приятен ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт