Мнение за козметиката на Seventeen?

  • 11 561
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
Не ги харесвам.
Само една основа ползвам.

# 76
  • Мнения: 4 292
Сенките им са наистина много хубави. Имам доста от тях, периодично си купувам.
Спиралата, която взех преди време се оказа ужасна, повече няма да повторя.
Компактна пудра, евтина беше, към 13 лв. - хич не ми хареса. Никаква покривност и я подарих. Имат някаква нова, казват, че била доста по-добра, с по-голяма покривност и много фина. Струва към 17-18 лв. Все още не съм се навила да я пробвам.

# 77
  • Мнения: 434
Ползвала съм техни сенки и бях доволна от тях,а също и от моливите им за очи.Дори в момента черният ми молив е на тази марка. Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 3 404
Не ми харесва.
Имам, мисля някакъв блясък, но по-скоро не съм очарована от марката.

# 79
  • София
  • Мнения: 901
Сенките им са наистина много хубави. Имам доста от тях, периодично си купувам.
Спиралата, която взех преди време се оказа ужасна, повече няма да повторя.
Компактна пудра, евтина беше, към 13 лв. - хич не ми хареса. Никаква покривност и я подарих. Имат някаква нова, казват, че била доста по-добра, с по-голяма покривност и много фина. Струва към 17-18 лв. Все още не съм се навила да я пробвам.


След морето си взех новата пудра с минерали, за която говориш! Много съм доволна - с доста добра покривност, стои много естествено... Като я нанасях с гъбичката, която е в кутийката, често ставах на петна, но вече я нанасям с голяма четка и става много добре  Heart Eyes Иначе ползвам доста техни сенки, но ми се струва, че бързо се събират в гънките на клепачите; лаковете имат хубави цветове, но са гъсти и при мен бързо падат, така че не мисля, че си заслужават; прахообразните им сенки са с мноооого хубав блясък и много интересни цветове   bouquet

# 80
  • Мнения: 779
1 позната ползва техен фдт-похвали го много.... много приятно беше матирано лицето....може ли в нета да се намерят снимки на техни фдт...аз не успях да намеря да разгледам... Confused

# 81
  • Мнения: 1 174
Моля ви споделете какво мислите?Наскоро си взех червило на тази марка.Цветът го търсих много дълго време и накрая само на тази марка намерих.

Не гласувах, защото никоя опция не пасва точно на мнението ми. Simple Smile
Преди години ползвах молив за устни на Севънтийн и беше много близък до този на устните ми, затова и го бях купила. Помня, че беше много траен. Другото, което и до днес си вземам е лакът им за нокти - харесвам го по същата причина - трайност, въпреки голямото шишенце...Simple Smile

P.S. Искам и аз Ваймаранер, пък! Wink Голям сладур е, да ти е жив и здрав! Simple Smile

# 82
  • Мнения: 657
момичета,знаете ли къде в София мога да закупя продуктите им,и по точно лосионите за тяло,ще съм ви много благодарна

Общи условия

Активация на акаунт