СЕПТЕМВРИйската премяна- радост носи тя на мама!"

  • 14 603
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 123
Мирката, категорично типрепоръчвам Марков. Той е от малкото специалисти, които са практикували в чужбина САМО фетална морфология.От личен опит с моя близка мога да ти гарантирам, че той "вижда" неща, които другите не виждат. Миналата бременност ми каза пола на детето в 11 седмица - просто в 100 клетки /както се казва/ той вижда вече човек с органи и то в детайли.
Сега като ви прочетох- и аз имам косъмчета около пъпа - предната бременност пак имах, но след като родих и ги махнах - повече не бяха расли.
За петната по лицето - ползвайте дневни кремове с УВ защита и проблемът ще ви засегне минимално!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 9
Uanda , стискам палци и аз за утре. Всичко ще бъде наред този път   PraynigHug

# 47
  • Мнения: 427
Момичета,пак сме аз и моят вирус... SadПо колко парацетамола на ден мога да взимам?Казаха ми максимум по 4 ,аз гледам да не са повече от 2 на ден.Продължавам с температурата и тва си е Cry

# 48
  • Варна
  • Мнения: 9
danip, опитай с хомеопатия. Beladonna 30 - 5 гранули под езика съм взимала при висока температура и ми я е смъквала много бързо.
Открих и някаква статия за методи за смъкване на температура:
http://www.lekar.bg/news-56/info-390
Дано нещо помогне  Praynig

# 49
  • Мнения: 427
Juliko,хомеопатия също пия-белладонна ,но 9 +аконит 9,така ми ги изписа мойта лична.Проблемът е там,че аз трудно се потя и за това хаповете не дават много резултат(така поне аз го реших)  WinkТя температурата не е много висока -най-много 38 беше снощи,ама ми взима силиците,все едно някой ме е бил ,та пребил...Благодаря ти за статията Hugей сега ще реша какво ще си приложа от изброеното в нея.

# 50
  • Мнения: 571
Ей момичета много ви благодаря  bouquetаз не се и съмнявах в компетентността на Марков Peace при всички положения ще съм при него/живот и здраве ще съм 22седмица-може да са ми казали пола вече ама той ще ми го потвърди-просто нямаше по ранен час та затова сме за 9ти май/
danip ама как сега баш като мина зимата се разболя бе мами Naughty яж лимони с мед и слушай докитата за всичко.Охх а тая ниската температура е най-гадна и опасна-изтощава те и си все едно получовек!милата и горкото бебче и то страда заедно с мама!пожелавам ти бързо да оздравяваш   bouquet  bouquet  bouquet
п.с Шоколад или Танче...как върви при теб надявам се всичко да е наред че чета доктора нещо те е уплашил!!малко ме познаваш ай да видим дали ще се сетиш

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 16:12 от Mirkata_21

# 51
  • София
  • Мнения: 7 673
Mirkata_21, и аз съм в Света София  Hug При Д-р Гергов съм. Ти при кой лекар си?
Велислава, това с косата е напълно нормално. Сега е една лъскава, красива и не капе косъмче от нея. Спомни си това, когато след раждането почне да пада с шепи... Sad Но споко.... и двете неща са нормални Peace
ШоКоЛаД, странно. Някоя мама беше казала в предишна тема, че при Марков се гледа на 3Д (не че това определя друго, освен удоволствието на мама и тати де), че стрлува 60 лв, а ако искаш запис на СД - 80 лв. Така са й казали на регистратурата. Не ми се връща назад, ама май Люси беше newsm78.
А с какво те притесни Марков?
Не на последно място, Уанде, душата  Heart Eyes Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 52
  • Мнения: 571
Здравей irinaradeva Simple Smile чувала съм за твоя доки ти на абонамент ли си при него/тези 400лв дето преди 2 месеца бяха 200/или как???Аз съм при доктор Гемеджиев-по принцип е мамолог в тази болница но е семеен приятел и му имам голямо доверие та за това решихме да съм на абонамент при него!!

# 53
  • София
  • Мнения: 7 673
Mirkata_21, с направлението от личната съм. Каква е разликата между това и абонамент? newsm78

# 54
  • Мнения: 571
ами аз лично нямам идея какво е това направление от личната лекарка!!зная че има вариант да си по здравната каса което включва 2,3 ехографа и веднъж/дано не бърка/пълна кръвна картина+урина за останалото се заплаща по 2-3лева!!Аз съм на абонамент което включва-всеки месец кръв и урина,ЖК както и всеки месец ехограф+колкото често се налага цитонамазка и микробиология!и най-важото за мен-аз съм само при един лекар и то по мой избор.Той следи бременността,той извършва прегледите,изследванията ги взима лично той/не се налага да ходя аз/само той може да каже какво лечение да ми се приложи/да не става нужно но все пак../и накрая той ще ме изроди/независимо дали секцио или нормално/  bouquetдано съм ти била полезна..Твоето какво включва? newsm78

# 55
  • Мнения: 400
bora,Juliko,Иринкаааааlove001
Шоколад-какво те притесни доктора???Защо не разкажеш?......... Praynig

# 56
  • София
  • Мнения: 7 673
Mirkata_21, с направление от личната е същото - по здравна каса. Ходя всеки месец при него на контролен + видеозон. Пуска ми изследвания за кръв и урина, които се плащат по 2-3 лева и съветва на какво друго да отида.

# 57
  • Мнения: 391
uanda, приятен път утре и дано всичко да мине като по вода.

Каква космата темичка сте запретнали. Аз си имам достатъчно от тези благинства и за щастие екстра не се получават. Само това ми трябваше.
Косата на главата ми пада ли пада. Някой друг като мене да ходи към оплешивяване?

Днес така си хапнах на партито, че като си дойдохме вкъщи и паднах на фронта с пълен тумбак.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 9
Sheila, и моята коса си продължава да пада. Все чакам този момент когато уж щяла да спре да пада, ама... не би.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 18:39 от Juliko

# 59
  • Мнения: 133
Здравейте и от мен  bouquet
Асенце, ако не съм се излъгала, те видях в новините преди малко  Simple Smile
Много ми притеснихте с тая фетална морфология при Марков. Аз не можах да сколасам при него, т.к имаше свободни часове чак за 23-та седмица, а моя доктор ме посъветва преди това да си направя. И затова си записах час в МЦ Фемина. Чувала съм, че и там има добри специалисти. Аз съм при Карагьозова. Доколкото знам тя е от МД, където ходя на ЖК. Някой има ли някакви сведения за нея?
Моята коса нито пада, нито е станала по-хубава, а напротив - ужасно мазна  #2gunfire Днес бях на фризьор малко да я приведа в ред и ме посъветва да я боядисам, за да я изсуша. Но честно казано малко ме е страх да я боядисвам. За сега мисля така да карам - мазничка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт