Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

София

да, днес ми е трети ден-мажа се със свинска мас. Да, мирише гадно, но ще продължавам, съгласна съм и с най-голямата гадост да се мажа, само да изчезнат. След като се намажа, слагам отгоре найлон, и тогава се загащвам, защото са ми в областта на пъпа. Ще видя дали мога да сложа и снимка Smile
Цитирай

И казваш, че има ефект така ли?  newsm78 Ще пробвам.
Цитирай

София

да, има, наистина Flutter
Цитирай

Mediterraneo

Каква свинска мас ползваш- домашна, купена, измита?!
Цитирай

35 35 35
Цитирай

София

домашна Peaceслучайно прочетох в интернет, че това е един от методите за лечение и реших да пробвам. Така или иначе имам в хладилника бурканче, "подарък" от свекървата, за да мажа мъника ако е болен. Но никога не съм го мазала детето, взех маста, за да не я обидя жената. Който иска, нека да си пробва, аз нямам 100 или 200 лева за кремове, които не са ефикасни винаги, пробвах с домашното и безплатното и съм доволна, не виждам нищо лошо в това-затова и споделям с вас Smile
Цитирай

София

Знам, че маста е безценно лекарство при напукани пети, но това за стриите ми изглежда малко вероятно. Няма лек за тях.
Цитирай

Mediterraneo

Ужасна си  Crazy
Цитирай

София

Не бох се намазала колкото  и да помага тази свинска мас! Naughty
Цитирай

Мога да кажа,че това с маста не е вярно
Цитирай

София

Майка ми се е мазала с мас от самото начало на бременността и е нацепена като за световно Naughty Всичко опира до еластичност на кожата.Но има къде-къде по-приятни кремчета,които пак ще хидратират добре кожата.Просто ще стискаш палци да не се нацепиш прекалено много Wink
Цитирай

Mediterraneo

Майка ми се е мазала с мас от самото начало на бременността и е нацепена като за световно Naughty Всичко опира до еластичност на кожата.Но има къде-къде по-приятни кремчета,които пак ще хидратират добре кожата.Просто ще стискаш палци да не се нацепиш прекалено много Wink

Само дето жената вече е нацепена  Peace
Цитирай

София

Само дето жената вече е нацепена  Peace
....с което всъщност казвам,че няма как да помогне мас при вече съществуващи стрии.Ако вземе че стане,ще се извиня Laughing
Цитирай

Родом от Благоевград, по стечение на обстоятелствата-в Бургас

И помага при ВЕЧЕ съществуващи стрии или ПРЕДОТВРАТЯВА ??? newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

И аз да се запиша, готова съм да се намажа само и само да се лиша от няколкото гадини по дупето ми. Sad Ама нещо не ми се вярва, че ще се махнат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора