Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 март 2008, 16:29 ч.

само след 3 намазвания и стриите се позаличават

• 2 894
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
да, днес ми е трети ден-мажа се със свинска мас. Да, мирише гадно, но ще продължавам, съгласна съм и с най-голямата гадост да се мажа, само да изчезнат. След като се намажа, слагам отгоре найлон, и тогава се загащвам, защото са ми в областта на пъпа. Ще видя дали мога да сложа и снимка Simple Smile

# 1
И казваш, че има ефект така ли?  newsm78 Ще пробвам.

# 2
  • София
да, има, наистина Flutter

# 3
  • Mediterraneo
Каква свинска мас ползваш- домашна, купена, измита?!

# 4
# 5
  • София
домашна Peaceслучайно прочетох в интернет, че това е един от методите за лечение и реших да пробвам. Така или иначе имам в хладилника бурканче, "подарък" от свекървата, за да мажа мъника ако е болен. Но никога не съм го мазала детето, взех маста, за да не я обидя жената. Който иска, нека да си пробва, аз нямам 100 или 200 лева за кремове, които не са ефикасни винаги, пробвах с домашното и безплатното и съм доволна, не виждам нищо лошо в това-затова и споделям с вас Simple Smile

# 6
  • София
Знам, че маста е безценно лекарство при напукани пети, но това за стриите ми изглежда малко вероятно. Няма лек за тях.

# 7
# 8
  • София
Не бох се намазала колкото  и да помага тази свинска мас! Naughty

# 9
Мога да кажа,че това с маста не е вярно

# 10
  • София
Майка ми се е мазала с мас от самото начало на бременността и е нацепена като за световно Naughty Всичко опира до еластичност на кожата.Но има къде-къде по-приятни кремчета,които пак ще хидратират добре кожата.Просто ще стискаш палци да не се нацепиш прекалено много Wink

# 11
  • Mediterraneo
Майка ми се е мазала с мас от самото начало на бременността и е нацепена като за световно Naughty Всичко опира до еластичност на кожата.Но има къде-къде по-приятни кремчета,които пак ще хидратират добре кожата.Просто ще стискаш палци да не се нацепиш прекалено много Wink

Само дето жената вече е нацепена  Peace

# 12
  • София
Само дето жената вече е нацепена  Peace
....с което всъщност казвам,че няма как да помогне мас при вече съществуващи стрии.Ако вземе че стане,ще се извиня Laughing

# 13
  • Родом от Благоевград, по стечение на обстоятелствата-в Бургас
И помага при ВЕЧЕ съществуващи стрии или ПРЕДОТВРАТЯВА ??? newsm78 newsm78 newsm78

# 14
И аз да се запиша, готова съм да се намажа само и само да се лиша от няколкото гадини по дупето ми. Sad Ама нещо не ми се вярва, че ще се махнат.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт