къде има хубав спа център във Варна

  • 40 457
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Може ли някой да ми каже къде в района на Варна има Спа център, където човек да може да разпусне за няколко часа. Интересуваме основно да има водни процедури, басейн и аромо терапия.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 428
И аз се присъединявам към твоето питане, дано някой даде инфо.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 397
http://seaside.bg/
Преди известно време направих подарък на мъжа ми - беше повече от очарован.

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
В св.Константин и Елена има доста.
Аз препоръчвам Романс, зад бензиностанцията.

# 4
Най-страхотното място, където можеш да релаксираш в гр. Варна е невероятния СПА център, открит съвсем наскоро - New Life Day Spa. Намира се в центъра на града в близост до Червения площад и има голямо разнообразие от процедури, в т.ч. и водни процедури. Наистина оттам излизаш като нов. Трябва да опитате!
www.newlifedayspa.net

# 5
  • Мнения: 483
Най-страхотното място, където можеш да релаксираш в гр. Варна е невероятния СПА център, открит съвсем наскоро - New Life Day Spa. Намира се в центъра на града в близост до Червения площад и има голямо разнообразие от процедури, в т.ч. и водни процедури. Наистина оттам излизаш като нов. Трябва да опитате!
www.newlifedayspa.net

Рекламка, а  Laughing

# 6
Mnogo e hubawo w day spa BEAUTY ACADEMY!
Tam predlagat naj-mnogo uslugi za spa i welnes, kakto i gift sertificati. Stranicata e www.beautyacademyvarna.com

# 7
  • Мнения: 510
Най-страхотното място, където можеш да релаксираш в гр. Варна е невероятния СПА център, открит съвсем наскоро - New Life Day Spa. Намира се в центъра на града в близост до Червения площад и има голямо разнообразие от процедури, в т.ч. и водни процедури. Наистина оттам излизаш като нов. Трябва да опитате!
www.newlifedayspa.net
ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ с 2 ръце за! Peace
Като работила дълги години по СПА-центрове мога да кажа, че там наистина е прекрасно и като обстановка и като обслужване! Терапевта прави стахотен масаж, има арома-терапии, има и хидромасажна вана, както и душ Виши.Освен това има и стая за релакс след процедурите.Маникюристката също е много добра! Peace  Разбира се по комплексите има прекрасни СПА центрове, но цените там са двойни,а качеството е... Sick просто защото там не се разчита много на редовна клиентела от града, а на " вносните " туристи. Няма да останете разочаровани със сигурност!Преди това съм ходила на няколко други места и обслужването хич не е било на ниво, да не говорим,че на някои "терапевти" изобщо не им е ясно какво правят. Аз нали съм в бранша и съм особено критична  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 0
момичета,реших да не отварям нова тема и ще задам въпроса си тук:
търся място във Варна,където можем да отидем с мъжа ми на сауна,джакузи и масаж евентуално,
не искам специални Спа програми и процедури,а просто да релаксираме за час-два необезпокоявани/става въпрос за утре,съвсем инцидентно/
искам приятно местенце,където можем да се усамотим  Flutter

ще се радвам да ме посъветвате  Hug рових се из нет-а,но безрезултатно.


п.с а относно NewLife Day spa,преди време прекарах приятни часове там,но не бих повторила..терапевта има палави ръце(което само по себе си не е лошо),но говори за непрофесионално отношение към работата  Peace
в Сий Сайд е прекрасно(живея на 2 крачки от там)но още не съм имала шанса да се възползвам от Спа центъра им.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Искам и аз да питам нещо - само в бюти Академи ли има спа капсула. Интересува ме в района на града, а не в комплексите.   bouquet

# 10
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
спа капсула има и в спа-Милейди.нека утре да проверя точния адрес   newsm78

# 11
  • Мнения: 70
SEASIDE .. подкрепям с две ръце,има водни процедури,но няма басейн.. но е .. страхотно направо забравяш къде си Simple Smile
дано да не звучи като рекламата от предните постове  Peace

# 12
  • Мнения: 2 478
Seaside е може би най-добрия спа център във Варна.
Всичко те предразполага да се отнесеш в друго измерение Wink

# 13
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
На мен лично най-много ми харесва в х-л Адмирал /Зл. пясъци/.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 840
спа капсула има и в спа-Милейди.нека утре да проверя точния адрес   newsm78
Благодаря ти gul4i , ще ти бъда благодарна ако ми дадеш адрес   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт