Случвало ли се е да ви липсват пари от дебитната карта?

  • 3 809
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
  newsm78 Аз викам - днес не ти е много ден, я ходи да се наспиш преди хвърченето  Laughing

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
  newsm78 Аз викам - днес не ти е много ден, я ходи да се наспиш преди хвърченето  Laughing
То от снощи е някакво объркване около мен- получих мейл (адресиран лично до мен), в който ми благодарят, че съм превела пари по една сметка... а аз хабер си нямам ooooh!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
  newsm78 Аз викам - днес не ти е много ден, я ходи да се наспиш преди хвърченето  Laughing
То от снощи е някакво объркване около мен- получих мейл (адресиран лично до мен), в който ми благодарят, че съм превела пари по една сметка... а аз хабер си нямам ooooh!
Ако парите са 100 лв., това може да  ти даде следа

# 18
  • Мнения: 4 651
  newsm78 Аз викам - днес не ти е много ден, я ходи да се наспиш преди хвърченето  Laughing
То от снощи е някакво объркване около мен- получих мейл (адресиран лично до мен), в който ми благодарят, че съм превела пари по една сметка... а аз хабер си нямам ooooh!

Този е-майл адрес давала ли си го в банката за контакт?

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако парите са 100 лв., това може да  ти даде следа

Този е-майл адрес давала ли си го в банката за контакт?
Не, категорично нямат връзка двата случая... 33uu

# 20
  • Мнения: 4 651
Не се шашкай или е някаква глупост или грешка.
Какво значи лично до теб? Имената ти ли пише?
Ако е-майла е reni_familiq@..... или нещо такова, може да са налучкали името.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имената, адреса- всички данни съвпадат (имат ги, защо съм ги изпращала преди време). Но останалото е грешка- не съм правила превод.

# 22
  • Мнения: 4 651
Ахам. Айде не го мисли. Приятен полет и да не ти загубят багажа!

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ахам. Айде не го мисли. Приятен полет и да не ти загубят багажа!
Сакън!... Мерси Simple Smile

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На мен така ми липсваха, когато сметките ми бяха на теглене от картата. Е, тогава НЕК какви чудеса вършеше-имах някакви тегления грешни, сторна, чудеса.
Живея втори живот, когато се отказах от картата и минах на разплащателна сметка  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 651
Софийското енерго не са толкова добри кат нашето  Mr. Green

# 26
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
На моя приятелка и се случи да и липсват точно 100 лева от дебитнатата карта на ДСК.Отиде в банка ДСК, направиха и справка, тя им каза, че не е теглила тези пари от картата си, свързаха се с централата си и отговорът им беше, че тези сто лева и били блокирани.Но защо?- не се знае.Тя съответно им заяви,че тези пари са си нейни и и трябват.Попитаха я дали веднага и трябват парите.Да, спешно ми трябват, каза тя.И пак звънене до централата и  казаха, че след два часа може да си ги изтегли.Същото се случи пък преди това и на един колега, също с дебитна карта в ДСК.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
  newsm78 Аз викам - днес не ти е много ден, я ходи да се наспиш преди хвърченето  Laughing
Анулираха полета, сега се прибрах от летището  ooooh! Crazy Joy

# 28
  • Мнения: 4 651
  newsm78 Аз викам - днес не ти е много ден, я ходи да се наспиш преди хвърченето  Laughing
Анулираха полета, сега се прибрах от летището  ooooh! Crazy Joy

Това е знак свише, че трябва да ходиш днес да се разправяш в банката  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз пък за съжаление знам два-три случая на близки - липсват по 100, 200 лева(все кръгли суми). Отиват, разправят се хората, подават молби и нищо.
Брат ми е един от "изгорелите" - банката го убеждаваше, че е забравил кога ги е изтеглил, въпреки неговите обяснения, че тогава не е бил в София.

Общи условия

Активация на акаунт