Акупунктура

  • 985
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 902
Здравейте! Напоследък започнах да се интересувам от т.нар. нетрадиционна медицина. Акупунктурата ми звучи интересно и се интересувам има ли някой, който има отзиви за този метод на лечение? може ли да се прилага заедно с хомеопатия или друг вид лечение? От кого се доволни или не? всичко, което се сетите. Имам проблеми с щитовидната жлеза(хипофункция), откриха ми две малки възелчета, но напоследък се чувствам ужасно #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 559
За акупунктурата не мога да коментирам. Видях, че питаш дали акупунктурата може да се прилага заедно с хомеопатия. За предпочитане е да не съчетаваш двата лечебни метода, за да може хомеопатът ти да е наясно какво точно се случва.
Ако хомеопатичното лечение е адекватно, то може много да ти помогне (индивидуално е точно в каква степен).

Ето опитът на Сребърен Облак с Хашимото:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151850.0

Успех!


# 2
  • Мнения: 2 761
Акупунктурата ми звучи интересно и се интересувам има ли някой, който има отзиви за този метод на лечение? може ли да се прилага заедно с хомеопатия или друг вид лечение?

За акупунктурата има теми в този форум,потърси ги.Има и специалист с ник Акупунктурист,който може да ти даде повече инфо.
С хомеопатия разбира се,че може да се прилага.Ама няма смисъл да си даваш парите излишно,щото тя не помага.Но като я прилагаш с нещо дргуго,може да си помислиш и обратното Laughing.Има много алтернативни методи,които работят, и успешно решават този проблем. Peace

Общи условия

Активация на акаунт