Енергийни вампири! Как да се пазим от тях?

  • 5 653
  • 35
  •   1
Отговори
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
По-рано не вярвах на такива неща, но отскоро взех сериозно да се замислям, защото не намирам обяснение на някои неща, случващи се на мене и на други хора около мене. Отивам на работа бодра като кукуряк, в цветущо здраве, прекрасно настроение и т.н. И след около час-два вече се чувствам като парцал - главата ме боли безпричинно, тъмнее ми пред очите, вие ми се свят и не знам къде се намирам. Подозирам една особа в офиса, дето си пада по разни такива работи като енергии и тем подобни, но не мога да ида да й кажа: "Ти си енергиен вампир и ми изсмукваш енергията!" Споделям това, защото и други хора са се чувствали по този начин и като напуснаха, казаха, че вече нямат подобни усещания. Дали е опасно и как да се предпазим?

# 1
  • Мнения: 5 228
Вампири се гонят с чесън. Ако са в офиса, достатъчно е за закуска да замезиш с една глава чесън, и няма да припарват до теб.

# 2
  • Мнения: 2 386
Помня, че Кейси имаше теория, но забравих каква. Laughing

# 3
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Вампири се гонят с чесън. Ако са в офиса, достатъчно е за закуска да замезиш с една глава чесън, и няма да припарват до теб.

Ама заради един човек сега да тормозя всички в офиса с воня на чесън? Сега се сетих, че в една стая са се сложили една глава на етажерката. Явно не съм само аз, дето си мисля за вампири...

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Да не би да е свързано с фирмата, а не с конкретна особа? Освен, ако тази особа е шефът. Laughing

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не, не е с фирмата. А особата е нещо средно - хем е шеф, хем не е ... Ама си пада по разни вещерства и простотии, от които да му настръхне на човек косата. Четох някъде, че такива трябва да ги гледаш точно в десетката - уж им ставало гадно. Ама как да я гледам в десетката, като избягва да гледа хората в очите?!

# 6
  • Мнения: 98
Ето тук можеш да прочетеш - Енергийните вампириhttp://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0

# 7
  • Мнения: 1 334
Когато разговаряш с предопалаемия енергиен вампир рецептата е следната:кръстосваш ръце пред гърдите си и яко псуване наум Peace Laughing

# 8
  • Мнения: 4 651
Ооо, я стига дивотии! Проветрявайте си по-редовно офиса. Чистия въздух върши чудеса. Да видиш как ще изчезнат вампирите!

# 9
  • Мнения: 212
Майтапът на страна - чесън му е майката. Това е древно и изпитано средство против всякакви вампири и тем подобни. Сутрин заедно с кафето изяждай и една глава чесън. Гаранция че никакъв вампир няма да се доближи до теб през целия ден. Друг е въпросът че и никой човек няма да се доближи до теб, но все пак целта е да гоним вампирите. Не може всичко да е идеално.
Като допълнителна екстра към това че ще се оттървеш от вампирите може да се счита и това че ще се снабдиш със собствена стая където ще си сама. Просто толкова ще миришеш на чесън че никой няма да иска да стои с теб в една стая и така ще те преместят в самостоятелна стая като шеф ще се чувстваш...

# 10
  • Мнения: 4 651
Слушай младежа! Добра идея. И това ще реши проблема и с недостатъчния въздух в офиса. Като си сама, дишаш си колкото искаш.

# 11
  • Мнения: 1 092
И да допълня по - горния постинг, вместо суха сметана в кафето,слагайте чесън на прах Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Окичи се с планински кристали.Това ще реши проблема.

# 13
  • Мнения: 43
Виж тук.
Тук
пък какво намерих ...  #Crazy Чак тръпки ме побиха. Боже какви хора има!

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 22:03 от pipina

# 14
  • Мнения: 81
Спорт, чист въздух и сън ще ти решат пороблема. Никакви вампири няма да могат да ти се опрат!

Общи условия

Активация на акаунт