Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Здравейте на всички. Помолиха ме да попитам за някакви координати на четириизмерен ехограф в ВМИ гр. Пловдив. Става въпрос за телефони адреси и евентуално кого трябва да се търси по телефона. Предполага се за преглеждането става със записване а сме от провинцията. Благодаря предварително за оказаното съдеиствие.
« Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 20:53 от srfx »
Цитирай

Велико Търново/Пловдив

За ВМИ не знам,но в Медикус Алфа има при д-р Даскалов.
Цитирай
Здравей  Smile а Може ли да ми кажеш някакви телефони. Благодаря ти предварително  Smile
Цитирай

Велико Търново/Пловдив

Ето сайта на клиниката:
http://www.medicusalpha.com/

Загубила съм визитката на доктора,ходих преди 6 месеца ,малко след акто родих и видях,че има такъв видеозон и дори му беше нов и се "фукаше" какви клипчета и снимки правел.

За всеки случай звънни предварително да попиташ какъв им е апарата,да не те объркам нещо.
Цитирай

За ехографа лично аз не се записвах предварително, отидох, платих и ме видяха. Но сега го отчитам като грешка. Не попаднах на добър лекар.
Мога да ти дам кординати на д-р Паскалева, чудесен АГ и ако искаш да се уговориш тя да направи прегледа.
тел. 0888492712
Иначе мога и на ВМИ служебен някакъв да ти дам, но няма да ти кажат нищо конкретно  Peace
Иначе ехографа е 4Д, което значи че не просто е триизмерен, а се гледа в реално време, правят запис на диск на основните неща /който лекарите гледат/ и с лицето на бебето. Лично за мен това  беше едно много хубаво преживяване. Въпреки, че не попаднах на лекар.
Цитирай
Благодаря Ви много за съдеиствието Smile Много сте любезни.  След като се обадим ще ви кажа резултата дали е със записване или без  Smile Лек ден Ви желая Cool
Цитирай

Успех, и пак ти казвам не отивай без да имаш уговорка с някой лекар.
Препоръчвам ти Паскалева, иначе съм чувала добри отзиви и за Корсемов, но не съм сигурна за него. Peace
Цитирай
Телефонът на централата в хирургиите на Пещерско шосе е 264170 с код за Пловдив 032. Помолете телефонистката да ви свърже с някой, който може да ви даде информация за този ехогаф (намира се на първия етаж до 4-ти кабинет). До колкото знам, цената на прегледа с него е 80 лв.  Ако обаче имате направление за хоспитализация и ви предстои операция или раждане, прегледът е безплатен. Освен това, след операция в отделението по Консервативна гинекология всяка пациентка има право на още един преглед с триизмерния ехограф.

Цитирай

Пловдив

Корекция-ехографът е 70 лв.Не работи с направление.При нужда,за някои лежащо болни,професорът лично подписва да се гледат безплатно,но това е рядко.
С две думи-плащат всички .Лежащо болните се гледат на обикновен ехограф,без горепосочените случаи.
За бременни е 70,за гинекологични случаи-40 лв.
Цитирай

под някое тепе

иди във ВМИ  Peace аз бях без час, отидох рано сутринта в 08.30 ч.  Peace
Прегледи на 4 Д-то правят само Корсемов и Малинова  Peace - 70 лв. е, не важатнаправления
Цитирай

иди във ВМИ  Peace аз бях без час, отидох рано сутринта в 08.30 ч.  Peace
Прегледи на 4 Д-то правят само Корсемов и Малинова  Peace - 70 лв. е, не важатнаправления
А не е точно така, аз също отидох без уговорка и ме гледа Иванчева, така, че ако нямаш уговорка на който попаднеш. Моя съвет е да не разчитате на случайността, предварително се разберете с лекарите за който има добри отзиви за да останете доволни. Peace
Цитирай

Пловдив

И д-р Троянчев в МЦ Тримонциум има 4 Д. Аз съм много доволна от него  Peace
Ако решиш, че те интересува, пиши ще ти пратя телефони.
Цитирай
какво ще кажете за д-р Бончев то Медикус Алфа
Цитирай
Molia vi daite mi nomera na doktor Bonchev,ako moje mobilen
Цитирай

гр. Пловдив

А кой е специалистът във ВМИ по фетална морфология - тези Корсемов и Малинова ли?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора