Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Враца

Извинявам се ако вече има такава тема но аз не намерих. Живея срещу дома за деца във Враца за деца от 0до 3 годинки. Всеки ден виждам как живеят те. Моля ви майки от Враца нека помогнем. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Враца

Защо никой непише? Няма ли майки от Враца във форума, които искат да помогнем? Crying or Very sad
Цитирай

Русе

Може би е добре да пишеш и в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277651.0 ,да информираш повече майчета от Враца за намеренията си.
Цитирай

sofia

Защо никой непише? Няма ли майки от Враца във форума, които искат да помогнем? Crying or Very sad

а и вероятно не са видели още темата.Дай им малко време,нещата не стават на секундата Hug
Цитирай

Pyce

den4eto ,дао повече майчета от вашия град да откликнат.

Браво за инициативата!
Цитирай

Враца

Надявам се. Аз не видях да има майки от Враца които да помагат. Дано и ние се съберем. Hug
Цитирай

София

Често пътувам до Враца, и с каквото мога помагам на една самотна майка, помагам и на семейства от съседни села до Враца и от момичетата тук съм получавала помощ Peace.  Можеш да провериш в дома от какво се нуждаят и да пишеш. Аз живея в София но не ми е проблем като пътувам през града да помагам с каквото мога. Често пътувам с ван и имам място за багаж. Ще очаквам да пишеш с какво мога да съм полезна. Hug
Цитирай

Враца

Здравейте на всички . Още тази седмица ще проверя от какво точно има нужда домът и ще пиша
Цитирай

Май месец ще бъда във Враца.
 Майка ми познава или лекарка или дирекотрката на Дома и ще я пита от какво точно имат нужда.

А иначе е хубаво и ти да драснеш някой ред , точно какво трябва и след това ще направим връзка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.