Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора
В 9тия месец съм, ве4е нямам търпение кога ще се роди бебето термина ми е след 3 дни, вчера ми падна "тапата", обадих се на доктора, които ми води бременността и той каза няма страшно и че днес няма как, но утре ще трябва ме прегледа и да му дадем парите за раждането.
Кажете ми каква е практиката, кога се дават парите преди или след раждането?
Цитирай

софия

Аз родих в Шейново и там платих на касата след раждането 800 лв. за избор на екип. Но щом докторът ги иска предварително, няма как. Дано всичко да мине нормално! Желая ти леко раждане! newsm10
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

И аз платих за избор на екип,но 4ак след раждането Peace
Цитирай

Silvermoon

След раждането, не преди това.
Това са подробности, ако иска предварително парите ОК, няма да ти избяга.
Леко раждане Smile
Цитирай

София

Щом си ги е поискал, явно ще трябва да му ги дадеш  Mr. Green.
Чудя се само тези лекари, защо поне малко не се преструват  поне, че са загрижени и за родилката, а не само за парите си?
Цитирай

Старата столица

След раждането.Така е редно,според мен.
Цитирай

След раждането.Нека вси4ко да мине нормално,парите няма да му избягат.Аз на доктора ни6то не пла6тах,но на акушерката след като родих.
Цитирай

Пловдив

Аз платих и на лекаря, и на болницата след раждането. Като се замисля, при повечето услуги е така - плащаш след като са те обслужили. Явно само при адвокатите и при лекарите е обратното  Mr. Green
Цитирай

Sofia

Платих на каса при изписването.
Цитирай

Пловдив

Първо-Леко раждане!!!!!
Аз платих на лекаря един ден преди планираното ми секцио.
На другата сутрин ме оперира и не се занимавах с пари повече.
Успех! Hug
Цитирай
Не съм чувала някой да е платил преди раждането? Плаща се след това.Ами ако не може да дойде?-всичко се случва.
А щом ти е паднала тапата защо не си в болница?
Аз съм в 9мес. и Др. ми каза да идвам в болницата ако ми падне тапата, изтекат водите или почнат контракции.
Цитирай

Русе

той може би си мисли, че като родиш, ще избягаш без да му платиш  Laughing
според мен е редно първо да си свърши работата, а тогава да му бъде платено.
Цитирай

София

След раждането.
Недей да бързаш предварително да дадеш парите. Доктора, с който имахме уговорка да води моето раждане не дойде и родих при лекаря, който беше на смяна.
Леко раждане!!!
Цитирай

Имам приятелка, която беше избрала лекар и след 4 часа контракции отива в болницата с постоянна болка, въпросния лекар я връща, те отива в друга болница, без да избрала лекар, екип, нищо и ражда след половин час.
Ще те посъветвам да не плащаш предварително. Илекарите са ххоря, да. И те са пациенти понякога. Но някой от тях понякога спекулират с това, че сме в нужда и много, много нямаме избор. Брррррррррррррр  .............

Успех.

Между другото, аз родих, 14 часа след като ми падна тапата.

Hug
Цитирай

Велико Търново

Платих в деня на изписването Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора