Цените на Гражданска отговорност

  • 554
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!
Попаднах на полезен сайт, където можеш да сравниш цените на Гражданската отговорност на много компании....
http://www.sdi.bg/onlineInsurance/
... и ако искаш можеш и да си поръчаш застраховка.
Смятам, че е нещо полезно за всеки шофьор, особено като знам какво ходене по мъките е когато трябва да издирваш в коя компания е най-изгодно да си направиш застраховката....

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Иииии, жив и здрав да си, човече, съвсем бях забравила, че моята изтича април ooooh!

# 2
  • Мнения: 506
Мерси.И мойта изтича април месец и ме подсетихте Simple Smile
Смятам, че е нещо полезно за всеки шофьор, особено като знам какво ходене по мъките е когато трябва да издирваш в коя компания е най-изгодно да си направиш застраховката....
Ние по този въпрос си имаме личен застраховател,който да следи тия неща. smile3503 Ни сайта е наистина полезен за тези които се интересуват.

# 3
И аз си имам личен застраховател (роднина), ама все пак си е друго да си сверя часовника, че роднина роднина, но често човек се изненадва....

# 4
  • Мнения: 1 520
Ох, утре ще ходя да плащам.

Добре, че и на мен ми се обаждат да подсетят, че иначе - все съм забравила.

Мерси за сайта. Ще разгледам, въпреки, че едва ли ще сменя компанията.

# 5
Точно в тва е хубавото, че там можеш да видиш почти всички компании...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 889
 Само да кажа, че можеш да си извадиш SDI карта при тях и ползваш доста добри отстъпки после и за ГО, и за Каско.  Peace

# 7
в сайта им пише, че с тая карта можеш да сипваш бензин с отстъпка и разни други неща с отстъпка можеш да пазаруваш....

# 8
  • София
  • Мнения: 1 889
   Да, може.  Peace Само че повечето бензиностанции и магазини май не са в София и не съм се възползвала. Доколкото си спомням де, инфото ми е от 2 години - тогава ми издадоха картата. Но пък нищо не губиш, безплатна е. Питай !  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт