Холандска тема - 23

  • 15 514
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914


това сме ние Hug
Morki 01.08 - Ан-Мари 30.03.2007
Мопси 10.12 - София 08.01.2007
Milika 06.04 - Ариена Слава 29.10.2007
megan79 - 09.02 Елисе 13.06.2006  термин19.06.2008
Marieta 13.12 - Мартин 15.09.2005
Милен@ 07.01 - Александър Юлиъс 08.03.2004
kartinka 04.08 - Себастиан 22.07.2006
kariluis 01.12 -  Александър Ерик 06.07.2005
Mari-7 08.09 - Калина Кроон 07.03.2007
sterje 25.05 - Ванко 03.10.2002
звездичка 02.04 - Ерик 22.05.2007
eddita 21.01 - Максим 14.03.2007, Алекси 10.07.1996
Kalina_I 28.09- Александър 20.09.2007
SaraJK 20.02 -  Даниел- 25.10.2002, Рубен 20.01.2005 Томас- 12.11.2007
Илче - Виктор 26.04.2006
asotirova - Яков 10.01.2006
puh golqm - Ангел 17.06.1998
mimkata - Станислав
fata morgana
windy [YES]
mimkata
мими 23
dimitiya



българско училище в Холандия

предишни теми:
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема5
тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10
тема 11
тема 12
тема 13
тема 14
тема 15
тема 16
тема 17
тема 18
тема 19
тема 20
тема 21
тема 22

# 1
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Пу първа да се запиша. Simple Smile Готина картинка! Така де, пролет е. Wink  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 110
Пу втора предстарова Simple Smile Утре си пристигаме с малкия във ветровита Холандия .
Така не ми се тръгва от БГ Sad

# 3
  • Мнения: 1 550
Пу, трета Mr. Green
Звезди, мерси за новата темичка  bouquet

Карилуис, лек път и до скоро в Холандия Hug

Сара, супер, че сте си прекарали добре в С.П Hug
На рекламите също изглежда обещаващо. Почти наближило свекитата да се прибират. Ще ви бъде малко трудно в началото без помощ, но поне ще имате един дразнител в по- малко Hug

Много скучен ден, неделята Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 7 914
kariluis
май ще вали утре ... Rolling Eyes

sterje

  bouquet мерси Hug

Милен@

мм супер си е неделята, ама най обичам събота,ч е след нея е неделята Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Мнения: 581
Morki - Честита рожденичка - да ви е жива и здрава и много да я слушкате  Joy

# 6
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Морки - и от мене    bouquetЧестит рожден ден на малката принцеса.  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 072
Милен@, ние сме ходили в няколко парка. Най-добре сме си изкарвали в Meerdal (но там сме били само веднъж, Дани беше на 6 месеца) и в Loohorst (където има най-малко съоръжения, но просто изкарваме много добре). Сега имаше разпродажба и този в Белгия (erpheide или нещо подобно) беше много намален, от 500 на 160 евро, и затова решихме да го пробваме. Baluba-та е нещо невероятно, и такова няма в много паркове, само и в Meerdal, но там намаления няма. То и в този няма да повторим ако няма намаление, защото 500 евро за уикенд няма да дадем. Имаме още една резервация, за май месец, и това е.
За проучванията за кремове - ние бяхме абонати на Consumentenbond-a, сега го спряхме, че финансово не сме цъфнали откак не работя. Но там периодично правеха тест на някой крем и резултатите винаги бяха, че потребителките не правят разлика от двата крема, които тестват (единия фирмен, другия никакъв), или оценяват евтиния като по-добър.
Лека нощ на всички, Сара

# 8
  • Мнения: 1 550
Sara, сега се сетих къде съм я чела тази статия за кремовете - в Consumentenbond doh
А другите паркове не съм ги чувала, да си призная честно. Искаше ми се да отидем за един уикенд до С.П., но и на мен ми се вижда малко скъпичко. А и всяка неделя половинката има среща по хандбал Rolling Eyes и остава една свободна събота.

Звезди, то не е лошо да има един мързелив ден, но аз пощурявам от бездействие.

# 9
  • Мнения: 7 914
момичета
щр откриват БГ магазин в Хага Peace


а за С.П. и на мен ми се вижда адски скъпо.. до сега двамата смъжа ми сме ходили веднъж за нова годиан и беше ок...ааа и веднъж с едни приятели, ама то не се брои понеже с готина компания и на палатка щеси изкараш супер Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 072
Ако няма намаления цените са направо смешни, така си е. Но за децата е рай, и това не мога да го отрека. А иначе ако го сметнеш, един хотел да мръднеш където и да било другаде не излиза много по-евтино, от 150-160 евро имам предвид, не от тия смехотворни 500 евро. За лятото пък съвсем са се (у?)оляли. Нали няма да си ходим в БГ, заради Руби, и гледахме къде да ходим тук на почивка. Е може ли да искат 1500-2000 евро за една седмица във Франция. То бива, бива, ама чак пък толкоз... Най - накрая избрахме една стакаравана, да видим какво ще е. Не там, естествено...

За кремовете - също пишеше в консументенбонда, че кремовете за около очи не намаляват бръчките, а правят останалата кожа да подпухва, в резултат на което бръчките стават по-незабележими. такива ми ти трикчета...

звезди, блазе ти за килограмите. и аз искам да сваля, даже току подхвана някоя диета, и стане нещо и спра. днес ме вбеси шефа ми, първо ме вбеси, после ми се ревеше, та замина и диета, и всичко. да можех поне да пийна една ракийка, а то нали и пусто кърмене, само се мъчим с тоя Томас, той не иска, аз го карам, да ме пита човек защо ли се мъча и аз и него...

Айде да спя бързо, че минутите текат.
Лека седмица на всички. Моят мъж ще ходи и командировка тая седмица, та съвсем ще цъфнем вкъщи.
Сара

# 11
  • Мнения: 7 914
SaraJK
ама не ме питай още колко имам да смъквам Sick

# 12
  • NL
  • Мнения: 520
Привет лейдис.
Момичетата от Хага пак намазаха с Бг магазин.Интересно ми е да видя какви цени ще сложат newsm78.Хайде ред е сега някой и за ресторант да помисли.
За бръчките и не само.Ами разбира се,че всичко си е рекламен трик.Има ли още жени дето им се връзват на приказките?И "медицинската козметика" е толкова медицинска,колкото аз съм Бриджит Бардо ама нейсе.За хубава кожа(макар,почти всичко е въпрос на ген)помага рибеното масло.То по принцип е полезно за много неща.
Имам един въпрос отностно данъците.Като ви сложат чертата в края на годината вие ли имате да доплащате на данъчното или ви връщат сума.На нас не само,че не ни върнаха нищо а дори имаме да доплащаме  ooooh!.Единствено от здравните застраховки върнаха малко.
Лека вечр на всички.

# 13
  • Мнения: 7 914
Milika
нямаме да доплащаме от данъчните... здравните пак се направиха на ударени и платиха на мъжа ми.. ще видим на мен... нещо смрънка онзи ден ,ч е щял да се разправя с тях Mr. Green...ама не сме говорили на тази тема Thinking

момичета, да ви питам има някоя банка от която не сте доволни? newsm78
постбанк ми вдигнаха нервите преди 2-3 дена и мился да ги сменям

# 14
  • Мнения: 1 559
Пу запис Mr. Green...е ще го посетим тоз бг шоп,ама дано пуснат слънчо там #2gunfire(на пъпа ми излезе вече Joy,другата седмица ще ми носят цял чувал от бг ooooh!),.,че сега гледах асортимента само някакви пръчици Кроки. Sick
Сарче,защо няма да си ходите заради Руби на лято? newsm78
Звезди и ние с мъжо сме в Постбанк(засега е нямало проблеми Thinking).Как е диетата?Аз вчера като се качих на кантара ми се оплаши окото #Cussing out....В 9 съм на верлоскундиген и ще нося урина,може да излезе нещо с албумина newsm78(че май доста вода задържам)..и ще я питам дали ще ми отпуснат още едно ехо в 36 седмица Mr. Green,да видим дали пак ще е гигант,че ако да,ще си сложа тоя път епидурална Crossing Arms....Коя от вас е раждала с епидурална тук....и как  е?? Thinking
Ние досега не сме ходили в никакви увеселителни паркове Embarassed,ама то е нямало и защо де.Но смятаме догодина да отидем до Дисниленд(европейския) newsm78...,въпреки че като гледаме как пада долара,май ако отидем до американския мн по евтино ще ни излезе... Joy

Общи условия

Активация на акаунт