Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Sofia

Сезонът в който не можем да скрием себе си  Laughing
Правите ли нещо в очакване на идващото лято? Отслабвания, процедури - телесни и лицеви, промяна на визията?
Изобщо смяната на сезона мотивира ли ви да предприемете конкретни действия или това е без значение?
Да споделим техники?  Wink
Цитирай

Единственото,което правя в чест на настъпващото лято е да посещавам солариума. Whistling
Цитирай

София

С килограмите не се боря. Започвам обаче по-усилена грижа за тялото - повече движение, гимнастика, фитнес. Сега съм в проучване и търсене на разни мазила за целулит и др.подобни. Досега не съм ползвала и много не съм наясно.
На солариум не ходя - върл противник съм. Автобронзанти също не ползвам. Придобивам тен само по естествен начин.
Общо-взето, това е  Smile
Цитирай

София

През цялата година се грижа еднакво за себе си и тялото ми.
Цитирай

Бургас

През цялата година се грижа еднакво за себе си и тялото ми.
И аз така! Peace
Цитирай

В сигурни ръце

Смяната на сезона ме мотивира да харча повече за по-цветни дрешки и обувки.
Цитирай

Венера

Като пекне малко слънчице и на мен направо ми се отваря душата.
Но интересното е,че всяка година правя нещо различно.Нямам някакви твърди практики.
Пример:тази година още при първия топъл ден нещо ми стана....я хормони,я нещо друго и ....ми пробих си носа.Преди седмица-две пак беше много топло и слънчево и мен хич не ме свърташе и реших да грея заедно със слънцето-направих си руси кичури.....от 1 април започвам да ходя на солариум,вече си купих карта и съм само по магазините и не мога да спра да си купувам жълти,зелени,розови блузки и потничета за лятото...........ОБИЧАМ ЛЯТОТОООО  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

Германия

Ха ха какво съвпадение...и аз съм така Smile  Party
Цитирай

София

Това, едно на ръка... Mr. Green
Цитирай

Започнах да ограничавам  количеството на храната за вечеря.
Купих си и антицелулитен крем, който от няколко дни ползвам усилено.
Солариум не предвиждам тази пролет, заради процедурите на фотоепилация, които започнах.
Планирам  и да освежа кичурите в косата си .
Това е. Друго по-различно засега няма.
Цитирай

Burgas

И аз се грижа за себе си целогодишно, така че нямам особени притеснения.
Цитирай

Започнах да ограничавам по-тежките храни, повече салатки, повече рибка и бяло винце Wink
Специална грижа - не , никаква..нямам нужда. Иначе някак си очите ми се отварят по-широко за магазините..сърцето ми се разгръща за нови и нови покупки  35 35
Цитирай

София

Седя на слънчице, да ми напече и лицето, и душата  Smile
Цитирай

Още от февруари се заех сериозно със фитнеса за стягане - всеки ден, фотоепилация, сега мисля една серия с антицелулитни масажи да направя. На солариум не ходя, щото честичко ходя на море Very Happy Шопинг манията ме обзема с пълна сила, добре че нямам много време.  Операция `нов бюст` още я премислям, май ще е за на есен Wink
Цитирай

Sofia-selo :D

Спортувам през цялата година, а диети не мога да пазя макар че след тая зима имам нужда  Rolling Eyes
Мисля да започна да ходя на солариум тази седмица. Имам още минути от миналата година.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора