медикаменти за предизвикване на спонтанен аборт

  • 146 397
  • 61
  •   1
Отговори
Някой ползвал ли е такива медикаменти?Изписват се от специалист при нежелана ранна бременност.И,по-конкретно searle 1461???
Благодаря предварително за отговорите Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 9 973
не съм чувала.за по-сигурно посети АГ да ти изпише

# 3
  • Мнения: 4 335
За прьв пьт 4увам такива медикаменти Thinking

# 4
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И аз за пръв път чувам за такива медикаменти , по-добре посети лекар.

# 5
  • Мнения: 4 621
И аз за пръв път чувам за такива медикаменти , по-добре посети лекар.
Това е и моето мнение Peace

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Shocked

# 7
  • Мнения: 953
Дори да е възможно, мога само да гадая какъв хормонален шок е това за организма.
И колко ранна бременност - 2-3 дни след зачеването или 3-4 седмици ?
Това е почти невъзможно според мен.

# 8
  • Мнения: 2 171
Не мисля, че е разумно да пиеш каквото и да било без да отидеш първо на лекар. А той най-добре ще прецени какво да ти изпише вземайки предвид много фактори и най-вече колко е напреднала бременността. А конкретно на въпроса ти - не, не съм чувала за този медикамент.

# 9
  • Мнения: 371
Не мисля, че е разумно да пиеш каквото и да било без да отидеш първо на лекар. А той най-добре ще прецени какво да ти изпише вземайки предвид много фактори и най-вече колко е напреднала бременността. А конкретно на въпроса ти - не, не съм чувала за този медикамент.
Peace

# 10
  • Мнения: 556
Ама то момичето е написало, че се изписват от специалист, а не че ще ги пие на своя глава.
Но и аз не съм чувала за такива медикаменти.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Някой ползвал ли е такива медикаменти?Изписват се от специалист при нежелана ранна бременност.И,по-конкретно searle 1461???
Благодаря предварително за отговорите Simple Smile

Отговорът се съдържа във въпроса.

# 12
  • Мнения: 959
Не съм чувала за такива медикаменти. Не ми се е налагало да използвам а, ако ми се наложи ще отида при специалист за да се консултирам.

Ако са от сорта на Постинор, разбирам значението им, но иначе направо не ми побира главата за какво става въпрос. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 556
Някой ползвал ли е такива медикаменти?Изписват се от специалист при нежелана ранна бременност.И,по-конкретно searle 1461???
Благодаря предварително за отговорите Simple Smile

Отговорът се съдържа във въпроса.
То ясно, че от специалист, но тя явно е искала да попита по какъв начин действат или нещо такова.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз не съм чувала за такива медикаменти.
Специалистът най-добре ще ти отговори. Peace

Общи условия

Активация на акаунт