Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 март 2008, 22:22 ч.

какво правите за да се поддържате

• 3 555
  • 65
  •   1
Отговори
Споделете вашите програми,хитринки и т. н. за да изглеждате добре и в форма.Въпроса ми е комплексен.Какво ядете, пиете,какви витамини взимате,как спортувате,пушите ли пиете ли,ходите ли на солариум,какви маски си правите,какви дрехи носите.И най важно смятате ли 1 че има ефект.
 Simple Smile

# 1
Нека да отговоря първата ставам в 8.00 до обяд изяждам един портокал,един грейфрут и две ябълки и отделно от това по1ти всеки ден пия по един фреш.На обяд ям супа с ъс салата,вечер се освиннвам.Всяка сутрин правя гимнастика имам периоди в които ходя на фитнес и йога- въпреки това последните 6 мес. натрупах 5 излишни кг.(170вис.-60кг)Старая се да пия поне 1л вода на ден-като вътре изцеждам сока на един лимон.Тъй като кожата ми е много лоша постоянно изпробвам различни продукти и домашни маски.Имам домашна сауна за лице и чат пат ходя на козметик за почистване  и коламаска(редовно)Пия все някакви витаминчета-мерц,бирена мая ,калмацин и т.н.Боядисвам си косата и ползвам шампоана на виши(не съм доволна)и маската на Лореал-червената(много съм доволна)Пуша по 15 цигари средно на ден,уикенда си пийвам алкохол,пия по 3-4 чаши кафе на ден,старая се понякога да го замествам с зелен чай.Рядко си лягам преди 12ч.

# 2
Чудесен дневен режим имаш! Най- много ми харесва факта, че никъде не е споменато да работиш. Laughing

# 3
Някои се мажат със свинска мас, други използват тривитаминал от зооаптеките, трети гледаме отстрани и хубавеем. hahaha bowuu

Сериозно - не пуша, не пия (само на празници), спортувам и ..харча за душата и тялото. Laughing

# 4
  • Пловдивъ
Ставам в 8 и 10. Мия се. Simple Smile
Изпивам по 2 дълги студени кафета, разредени с вода на ден. Изпивам по повече от 2 литра вода и предимно гледам да хапвам здравословни храни и да избягвам пакетираните и бързите храни. От скоро започнах и да закусвам, защото пия от 2 месеца Ревалид!  Peace Не пуша. Ползвам скъпа козметика, като разчитам на нея и домашните маски и ексфолианти да поддържат кожата ми свежа. Генно съм наследила младолик вид, така че не си давам много зор  Rolling Eyes
Пия предимно бира и зимата вино. Месо не ям. Правя си домашни маски за косата, не се боядисвам.
На козметик не ходя, всичко си правя сама.

mira1001, много ти е комплексно питането... реших да се спра, защото можеше още доста неща да изброя, които правя за себе си  Flutter
все пак не всеки ден разполагаме с еднакво време да се глезим!  Hug

# 5
Ох, надявам се само дълги години да съм здрава и да се чувствам добре, благодарение на това, което правя и не правя.
Виждам, че сте започнали със ставането, ще пиша и аз така...
Събуждам се към 8 и половина, но до десет съм станала, понеже същеря ми се събужда по същото време и я кърмя за начало на деня.Закусвам непременно с някакъв плод и кисело мляко, това правя и за детето.После приготвям обяда (мъжът ми също готви, така че и той се включва Simple Smile ), държа да е здравословен, подбрани продукти.Обикновено това е най-голямото количество храна, което приемам през деня, а и най-тежкото (скара, пържено).Докато се храня, не пия вода или каквото и да било (любимият ми едва наскоро свикна с това и постоянно ме подканяше да си обърна внимание на чашата, че пълна стояла Simple Smile)).Храня се много бавно от дете, а после, след многото четене Wink започнах в пубертета и по 42 пъти да дъвча всяка хапка, та ми е останал полезния за мен навик и до днес. Simple Smile
В ранен следобед излизам на разходка - пеш, бързо и дълго ходене.Влаченето по улиците, с извинение за израза, не е за мен - изморява ме.
По-късно у дома си правим вечерята, в която винаги основно присъства салатката.Понякога, макар да кърмя си позволявам и алкохол, най-вече вино.Старая се да се придържам към някаква умереност във всичко, а не напълно да се лишавам.
Много често си лягам и след 12ч.
Горе-долу, макар и объркано написано, това е дневният ми режим.
В семейството ми се залага на храната, като източник на добро здраве, съответно и на добър външен вид и за мен тя стои на първо място.Много е важно приготвянето й, което у нас става бААвно.Закуската вкъщи е задължителна, обядът е с приятелите и т.н. от поговорката... Simple Smile Пия много вода, а всеки ден или 6 дни в седмицата приемам риба (обожавам я!)
Отказах се от навика да пия кафе, понякога си паля и цигара (а бях сериозна пушачка) и немога да кажа, че имам вредни навици, защото просто не са навици.
Ами това е от мен -  здрава храна и спокойствие у дома.

За хигиената и реда вкъщи няма да пиша, защото там нямам стигане!  Laughing Нещата у нас саа...Джак Никълсън в "Колкото - толкова", "Врагът в моето легло" и т.н.! Wink Познавам само още една жена като мен в това отношение, тя пише в този форум и се надявам да не се променя, за да не остана единственото Ку-ку! Simple Smile

# 6
  • София
Чудесен дневен режим имаш! Най- много ми харесва факта, че никъде не е споменато да работиш. Laughing
И аз това забелязах  Joy

П.П. Не пуша, не пия, ходя на работа, ходя единствено по мъжа ми  Peace  bowuu
Добра ли ми е поддръжката ?

# 7
  • В сигурни ръце
Mira1001,опитваш се синтезираш всички теми от Красива мама в една?

# 8
  • В сигурни ръце
...Боядисвам си косата и ползвам шампоана на виши(не съм доволна).....

Я сега сподели какви са другите продукти,които ползваш и защо го правиш,щом не си доволна. Joy

# 9
Ставам рано, лягам късно. Не пия не пуша.
Правя секс. Раждам деца.
Нервирам се.
ТОва е основното.

# 10
  • Пловдив
Ставам рано, лягам късно. Не пия не пуша.
Правя секс. Раждам деца.
Нервирам се.
ТОва е основното.
оо милата Grinning

# 11
  • В детството...
Не е ли по-ефикасно за кожата, ако някой пуши по 1 кутия цигари на ден и пие 3-4 кафета да ги намали, отколкото да продължава с тази дейност и да се опитва да компенсира с маски за лице и кремове......  newsm78

# 12
  • Пловдивъ
Не е ли по-ефикасно за кожата, ако някой пуши по 1 кутия цигари на ден и пие 3-4 кафета да ги намали, отколкото да продължава с тази дейност и да се опитва да компенсира с маски за лице и кремове......  newsm78

Намалянето на цигарите не води до по - хубава кожа.
До там води спирането им!  Peace

# 13
Да не съм луда да си издам тайните сега newsm78

# 14
  • В детството...

Намалянето на цигарите не води до по - хубава кожа.
До там води спирането им!  Peace

Така е......... опитах се да проявя тактичност, за да не излезне, че се заяждам......... Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт