Вита или МЦ Хестия

  • 14 472
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 033
Не знам, истината е, че при нея има много народ винаги, пациентки - и бременни, и не - бол. Аз лично имам и добро какво да кажа за нея - като диагностик във връзка с влагалищна чистота на мен на 2 пъти от първия курс на лечение ми повля добре заразите - първия път микоплазма, втория - стафилококи (за справка - имам приятелка, която тия, последните, ама по кожата, си ги носи вече 1 година и не се е справила с тях нейната д-рка - друг е въпросът, че тази моя приятелка е доста особена и си е сама виновна за дереджето, като вижда, че не минава, да иде на втори специалист, а не да вярва фанатично на един, дето викал "Бе много са упорити тия"!!!). Ама ако беше и човечна, цена нямаше да има. Сега как да я препоръчам на приятелки, дето ше бременеят?! Съвестта ми не позволява и им споделям моя опит, пък те да си преценят.

# 31
  • Мнения: 223
така е
на тази лекарка, според мен, алчността е изписана на лицето
не мога да допусна, че лекарите трябва да са търгаши
Обама каза преди 2 месеца - "Вие, лекарите се превърнахте в търговци, а не сте учили за това"
сигурен съм, че животът постепенно ще постави нещата на мястото си, също и с д-р Мариана Райчева

# 32
  • Мнения: 45
Ами не знам за Вас ама аз никъде не видях да сте писали , че тя Ви е карала на сила да ходите и плащате като Ви е скъпо. С риск някой да ми се обиди не мисля , че това, че е скъпа, я прави лоша докторка. Аз съм изключително доволна от нея, като лекар и като отношение /е никой не обича да си оставя заплатата , ама понякога си струва и това всеки си го решава сам/. Както бях писала по-горе не съжалявам и за 1ст. от тези които съм оставила там.  Peace и я препоръчвам с две ръце .

# 33
  • Мнения: 3 033
Никой не ме е карал насила, аз сама си спрях посещенията. Некоректността е дразнеща, не скъпотията (аз също тръгнах при нея с яснота, че ще давам пари, и то не малко, но впоследствие като почнаха "изцепките", които не бяха само във финансово отношение, ами и в човешко, си прецених, че не е за мен). Както бях писала в една друга тема - ако имаш пари и си готов по всяко време и във всякакво количество да й ги "наливаш", вероятно няма да имаш проблеми с нея. Но всеки си преценява, аз прецених, че не е единствен кадърен лекар, има и други, които обаче са по-човечни и разбрани.

Общи условия

Активация на акаунт