Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора

Анкета

Актуални ли са "кичурите" все още?

Средната земя

Решила съм да се боядисам, но се колебая. Преди доста време бях с руси кичури и наистина много се харесвах. Та сега се чудя дали да се боядисам руса или пък на кичури, което е и по удобно, тъй като дори да ти израстне малко косата, не е толкова фрапиращо. Но дали кичурите са все така актуални се питам  newsm78
Цитирай

Я се прави както ти отива и не мисли глупости!
Модата в косите се мени най-вече в десетилетия - студено къдрене, каре, кичури..Ще си демоде ако си на паничка само. Laughing
Цитирай

Pyce

И аз мисля,че ще е най-добре да се направиш така както на теб ти харесва и ти отива най-важното.
Цитирай

Габрово

И аз мисля да се направя ОТНОВО така!
Че с тези бои...сто цвята на косата ми...
Цитирай

Варна

Я се прави както ти отива и не мисли глупости!
Модата в косите се мени най-вече в десетилетия - студено къдрене, каре, кичури..Ще си демоде ако си на паничка само. Laughing

абсолютно вярно  Peace
Цитирай

София

Специално за кичурите, хич и не ми пука дали са актуални. Аз съм с кестенява коса, и от 2 години съм с руси кичури, много е свежо, харесвам се и още не са ми омръзнали. Явно защото преди това никога не съм се боядисвала и сега не мога да се нарадвам, че съм различна.  Mr. Green
Цитирай

София

На мен също не ми пука дали са актуални или не. От 2003г. съм на руси кичури (преди това се изрусявах изцяло) и изобщо не са ми омръзнали, само от време на време сменям прическата и това е! Преди известно време бях решила да оставя естествения си цвят, но в последствие осъзнах че русото си е русо!  Wink   4470
Цитирай

Кебекуйка

Давай смело, всичко, което те прави да изглеждаш добре е позволено...
Цитирай

София

Не са актуални, но ако ти отива и се чувстваш добре с тях се направи.
Цитирай

близо до морето

Давай смело, всичко, което те прави да изглеждаш добре е позволено...
Peace Peace
Цитирай

София

Да, колкото повече толкова по добре, в различни гами.
Цитирай

София

Актуални са, но са малко друг вид и се правят по различен начин. Приди два месеца се боядисах така. Фризьорът ми обясни, че се казва "вияж" или нещо подобно  newsm78 Стои много хубаво, особено на слънце  Peace
Цитирай

Бургас

Е как да не са.....Wink  Peace
Цитирай

София

Защо да не са?! Лично аз не се харесах, но има много данми ,които изглеждат много добре с кичури Smile
Цитирай

в сърцата на трима мъже

И на мен много ми харесват кичурите. Преди известно време бях на кичури после само с боя, сега от 2 месеца пак съм с кичури...дали са актуални или не, на мен ми харесват, така че щом и на теб ти допадат действай!!! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора