Някой да се е върнал при бивш/а?

  • 9 399
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 671
Аха и аз.
Изкарахме точно 1 година.
Резултат - разбити нерви и доверие в целия мъжки свят и един Мишок, дет вече го чакам да се роди Heart Eyes

Никси,само да не решиш да се върнеш за трети път.... Laughing

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз съм в тази група, но се записвам само за статистиката, защото случаят ни е прекалено сложен Wink.
Всъщност не съм сигурна дори, че изобщо сме прекъсвали контакт в последните 20-ина години, просто имаше един период, в който ми беше все едно, него го броя за раздяла.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
...Никси,само да не решиш да се върнеш за трети път.... Laughing

Какво пък...този път може да е момиченце Wink

Ние с бившия се разделихме веднъж и после се събрахме - изкарахме 2 г. и половина след това...

# 18
  • Мнения: 2 336
Ние за 14 дни се разделихме и АЗ ИЗКАРАХ  още 5 месеца. Днес разбрах, че не станало, защото не съм се променила, а съм искала да го променям.  Crazy
Ех, добре, че ме осветли човекът, че щях да се чудя на коя лъжа и тъпотия да повярвам.  hahaha
Има хора, при които една раздяла действа много показателно. И нещата просто тръгват, когато осъзнаеш приоритети си и не искаш да губиш нещо. Ама като са тръгнали надолу резултатите май са само бебета и нищо повече.  Wink

# 19
  • Мнения: 20
И аз да се включа тука  Party
Коет` не ста`а, не ста`а! Това е моето заключение. Все съм си се усещала в НАШИЯ отбор и с него и без него.
За статистиката:  Joy Първата раздяла беше докато бях бременна в 7ми месец, втората когато Бебка беше на 5 месеца, сега е третата. Нема такова прощаване, такова събиране и такова разделяне!  Laughing Как да се промени нещо, като ние сме си все същите хора. Сега като се обърна назад във времето - аз съм си била все сама.  newsm78

# 20
  • Мнения: 4 458
Ама аз имах в предвид раздяла от сорта на поне година ни виждане ни чуване. То иначе в съжителството и в брака всеки е правил милиони компромиси преди да стигне до нашия форум  Grinning

Мале Никси, верно, не се връщай повече да не навъдиш футболен отбор.

И аз да си кажа - не съм се връщала и не мисля да го правя. Смятам, че шансовете които съм дала по време на съжителството ни са били достатъчни. Признавам, че по някога ми минават някакви налудничави мисли, но освен сносен тон на разговорите в името на децата друго мяй няма да постигнеме.

desilosha , ама какви са тези изпълнения при вас? То май не сте и скъсали особено. Щом е изгодно и за двете страни май възражения наяма  Joy

Как да се промени нещо, като ние сме си все същите хора.

Хората се променят мила. За добро или зло всичко преживяно ни променя, нали за това ни се случва цялата тази бъркотия - за да се научим на нещо, да помъдреем, да си вземем поука...  Така както ние се променяме и БНД също се променя освен ако не е безнадежден ЕРД.

# 21
  • Мнения: 2 723
Мале Никси, верно, не се връщай повече да не навъдиш футболен отбор.

Ако реша, че мога да гледам 3 деца сама, може пък да се съберем, а и Гого е красавец, сега ще видим Мишока как изглежда и тогава ще решавам.
Макар че мисля, че аз се отчетох, трети път корем нища  Naughty

# 22
  • Мнения: 4 458
....а и Гого е красавец, сега ще видим Мишока как изглежда и тогава ще решавам.

 Joy Joy Joy Joy  hahaha Joy Joy Ох недей че пак се разсъних, а трябва да си лягам вече, стана никое време.

Ако и аз съм на твоя принцип веднага припкам при БНД за още  hahaha

# 23
  • Мнения: 2 723
МИ кво, ако е някое космато, черно приличащо на маймуна бебе, м?

# 24
  • София
  • Мнения: 6 477
Ей, Никси и Киара ще ме уморите! Ма как ще тичате пак при стария генетичен материал при положение, че има и други! А нееее newsm78 newsm78 Wink Ако искате трето - нов материал, за разнообразие Wink Wink Wink
А иначе по темата - това със събирането веднъж съм го правила и резултата беше повече от трагичен...От тогава принцип в живота - където си плюл веднъж да не се връщаш да го....почистиш да речем Wink Wink
И БНД не бих прибрала обратно щото не ме кефи вече нито той, нито идеята да бъда с него!

Мммммм, обаче бих прибрала синеок скандинавец с предпочитания към   superuu  superuu  superuu Wink

# 25
  • Мнения: 903
Ей, Никси и Киара ще ме уморите! Ма как ще тичате пак при стария генетичен материал при положение, че има и други! А нееее newsm78 newsm78 Wink Ако искате трето - нов материал, за разнообразие Wink Wink Wink

Верно бе, Моргана - да им се чуди човек на тия момичета newsm78    Дет` се вика пролет е, мъже бол - цяла пролетна поляна.....- маргарити, минзухари, синеоки теменужковци..... Mr. Green..... а те пак на старите си магарешки бодили ще ми налитат! Срамота! Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 723
Лесно ти е на теб, щот не си 90килограмова крава дет не може да си върже обувките.
То ме е срам да се заглеждам по мъже бе  Sick

# 27
  • Мнения: X
Така както ние се променяме и БНД също се променя освен ако не е безнадежден ЕРД.
да бе да, променя се, от такъв какъвто е се превръща в същия, но рецидивист
независимо дали на същата жена или на друга прави футболния отбор, а мерси да не съм аз обаче

# 28
  • София
  • Мнения: 6 477
 Joy Joy JoyНикси, ама ти още бременееш, вече си избрала материала...Аз говоря за трето...да не вземеш пак по магарешкия бодил да фръкнеш Wink Wink Колкото до габарити - неее, не ми е лесно...аз съм от големите жени....И понеже в Скандинавието също хората са големи та затова натам съм се насочила...Америка ми е далечко - там вървят всякакви габарити Joy Joy Joy А и мечтата ми беше за синеок татко и за синеок син.....пфуууууу какъв късмет Wink

А за БНД-то - да си прави футболния отбор, ама без мен.....Щот той на една жена по едно дете правел...не завтаря така да се каже Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 903
Ааааа, Никси, душко, що ше те е срам бе?! Тях /мъжете де/ как не ги е срам да ни зяпат /че някои и да щипят Joy Joy/  Зяпай най-нахално, пък за 90-те килограма не се коси - като ти гледам снимките и с тях си си голям сладкиш! Hug  Пък и нали накрая все ще се отелиш Mr. Green /това в контекста, че си била крава де Laughing - определение с което впрочем не съм съгласна/


да бе да, променя се, от такъв какъвто е се превръща в същия, но рецидивист
Joy     Joy       Joy
мнооооооо вярно!

Общи условия

Активация на акаунт