Дюканки опасни с цели най-ясни - унищожават месата и се сбогуват с килата - 92

  • 42 295
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 242
Така ако съм разбрала добре в първата фаза се яде само месо !но никъде не можах да разбера как се приготвя!и наистина ли мога да пия кола лайт ?

Месо, айца, извара, риба Wink

# 61
  • Мнения: 10 758

 La Bomba  newsm78, абе ти кафе ли пиеш или... с тоя червен нос  Thinking


Mr. Green
от парата ще да е почервенял Joy

# 62
извинявам се за въпроса !малко късно зацепих ! как трябва да се приготвят месата ! но за колата все още питам! Simple Smile

# 63
Благодаря ти Puhi!   bouquet

# 64
  • Мнения: 7 474
Добро утро момичета  Hug Heart Eyes

Лек, свалящ ден на всички  Hug
Аз пак не мърдам  ooooh!

# 65
  • Мнения: 8 242
извинявам се за въпроса !малко късно зацепих ! как трябва да се приготвят месата ! но за колата все още питам! Simple Smile
Кола може колкото искаш Simple Smile Но все пак с подсладител и е гадно.. +това задържа вода.. Ти си решавай колко Simple Smile
Месото и всичко - на пара, печено, на скара, варено, задушено - без мазнина от какъвто и да е вид (то май се подразбира)..

# 66
  • Мнения: 685
Добро утро момичета и успешна седмица  Hug

Редиците се увеличават, минусите намаляват.  Party Аз самата съм новичка, но виждам как всеки ден се появяват нови и нови привърженички на Дюкан. Под секрет съм решила и мъжа ми да увлека в режима, само още малко воля му трябва, че и с цигарите си имаме "проблем"  Crossing Arms

Моля ви дайте ми съвет по каква схема да правя П и ПЗ, все пак имам да свалям малко.
Започнах от 56 кг, направих 3 ударни дни и 4 дни - ПЗ. Свалих 2 кг и зациклих на 4-ят ден , но съм в МЦ и отделно пия антибиотик и бла бла гадости... така че е разбираемо.
Та въпросът ми е 2/7 или 3/4 е най-доброто решение?

Хубав ден на всички и много добро настроение   bouquet

# 67
  • Мнения: 526
Нещо ми е трудно да отлепя очите  smile3507 С тази промяна в часа....
Вчера си забърках такава хубава супичка, чак ми хареса  Laughing Laughing Добре, че беше тя, че да отида до WC-то

# 68
Много много ти благодаря Puhi ! това с колата е много добре защото съм привърженичка на колата!Но все пак ще внимавам! Hug

# 69
  • Мнения: 831
Добро утро   bouquet
имаме си нови попълнения-добре дошли Hug
Фолии ти наистина приличаш на фея  newsm62
Шъ си копувам и аз скарата  на     мъЖО  му хареса  hahaha hahahaсега ме врънка ... Joy Joy hahaha hahaha
Перлеее Hug
[Вещии/color] Hug
baci Hug а това е за всички останали Hug Hug Hug Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора- леле  Crazy

# 70
  • Мнения: 8 242
Много много ти благодаря Puhi ! това с колата е много добре защото съм привърженичка на колата!Но все пак ще внимавам! Hug
Ела да видиш мъжо как не му стигат 2 литра на ден  Tired Като наркоман е вече с тая кола  Confused

# 71
То и аз съм така! Joy Joy Joy Joy Joy ако може една каса кола за 2 -3  дена ще е супер! Joy

# 72
  • Мнения: 1 981
Добър да е денят ви, мила дружина! Heart Eyes
Кате, ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК! Да расте здрав и да носи само радости на всички около него!
ЧЕСТИТО НА ПОНЕДЕЛНИШКАТА ГРУПА С НАМАЛЕНИЯ!
Добре дошли на новичките мадамки! Hug
Вещи, благодаря за новата тема и за стимулиращата снимка от срещата! Хубаво е да виждам всеки ден усмихнати и доволни лица!
Росченка, успях да видя само красивите ти очи и липсващите бузи, но и това е нещо! На мен пък ми харесваш без бузки! Hug
Cantariny, изчакай да мине МЦ и тогава се мери! А за схемата - аз сега екпериментирам 1/1, защото 4/3 много бавно действаше при мен, а при 5/5 ми идваха в повече П дните! Ще видим в сряда, когато направя седмица на тази схема дали е сполучлива!
Днес съм леееко нагоре,но предполагам, че е от зеленчуковата градина, която унищожих вчера! Днес ще нападам кокошарника и се надявам нещата да си дойдат на мястото!
Хубав ден, Hug

# 73
  • Мнения: 162
Здравейте сладуранки!
Вещи, за новата ни темичка! Страхотна си бе жена!  love001 newsm51
Страхотни снимки мили момичета, които успяхте да се насладите на срещата! Всички сте бонбончета, абе личи че сте Дюканки! Свежи, весели, усмихнати!Браво!  Hug Hug Hug
Сузи, страхотно кафенце! Hug И аз без млекце не пия кафе, страхотно е!  bouquet
Бачи, честити придобивки! Нека най-вкусните Дюкански ястия се готвят там!  Hug  bouquet
Кати * , честит рожденник!  bdbaloni smile3510 Да е жив и здрав и много да слушка и само да ви радва!
Едуина, мила не се притеснявай - здравето е най-важно. Щом си по-добре здравословно вече и килцата падат- не се тревожи. Пък и бебо може да дойде като се успокоиш, знае ли човек, щом го искате. Ние също чакахме второто 4 години и бях доста напълняла и аз, и като свалих половината килограми и се успокоих и стана работата. Успех! Hug

Да се оплача и в Шумен няма трици вче! Обиколях целия град до сега, и няма! И знаете ли, майтапа - продавачката в специализирания магазин"Слънце" от мен научи, че няма и във Варна трици. Щото каза : утре ще ми донесат от Варна! Обади се до там и ги скастри, че клиентите знаят по вече от нея! Joy Joy Joy Ами така е, като си имам вас да научавам новините!
Но, моля ако някой има в града си и иска да ми прати трици - много ще съм благодарна, спешно е! Пишете ми на лични, плизззззззз!
Hug
Честито на всички с поводи, минуси и поводи разни!  bouquet Hug
 welcome на всички новички! Добре дошли при нас!  bouquet
Приятен отслабващ ден на всички!
Отивам да дочета старата тема!

# 74
  • Мнения: 1 890
Айви, бая са ти килограмите, а пък си много млада. Няма да е лошо да се посъветваш първо с личния си лекар, да му споменеш за протеиновата диета и да си следиш кръвните показатели.  В първа фаза не се яде само месо, а доста други неща, виж подробното обяснение на първа страничка или направо влез в книгата и я прочети подробно. Hug
Маринии, видях те с дънкии, мноу си хубава беее ,ай минавай в трета Hug
Ривела  Hug, ъхъ, на феята на баба и hahaha
2в 1, Лео Hug

Общи условия

Активация на акаунт