Цикъл след раждане

  • 2 070
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 717
На мен също ми дойде малко след като ми свършиха лохиите. Не съм кърмила.

Аз кърмих но 1 месец  и ми дойде!

# 31
  • Мнения: 229
Зависи си от организма, на някои им идва цикъла още втория месец , други чак след две години... Wink

# 32
  • Мнения: 165
напълно нормално, не се притеснявай

# 33
  • Мнения: 378
Аз родих на 07.11.07,кърмих 3 месеца и вчера ми доиде ама направо кръвоизлеви ужас ужас

# 34
  • Мнения: 174
При всеки си е индивидуално аз кърмих два месеца а цикъл ми дойде на четвъртия месец след раждането

# 35
  • Мнения: 4 753
Нормално е, вярно че аз не кърмя, но пък бебето ми още няма и три месеца и вчера ми дойде за трети път.  #Crazy Направо ми писна, а на мъжа ми няма да ви казвам просто.  Joy

# 36
  • Мнения: 163
Кърмих една година. Цикълът ми дойде след като спрях кърменето.

# 37
  • Мнения: 723
Извинявам се, а какво е "лохии"? newsm78
Ето тук можеш да прочетеш Simple Smile

http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=1879

# 38
  • Мнения: 353
Мен цикъла ме връхлетя седмица след края на лохиите. Малкия беше на около 2 мес., а го кърмих активно до 9 мес. Какво да се прави, късмет  Rolling Eyes.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Кърмих 1 год и 2 месца Peace ,доида ми на 8 месец след  раждането

# 40
  • Мнения: 307
Аз кърмя и цикъла ми дойде на втория месец. Всичко е индивидуално.

# 41
  • Мнения: 3 092
Не при всички е така , но аз бях от тези , който нямаха .
Цели 15 месеца .... Laughing

# 42
  • Мнения: 3 929
Не знам, дали е нормално, ясно е, че това само гинекологът може да каже. Също така аз съм кърмеща майка и цикълът ми дойде някъде към 3-я месец и продължи по съвсем нормален начин, но малко по-продължителен и неболезнен.

# 43
  • Мнения: 941
може да не е цикъл
при мен се получи същото мислех че ми е дашло, но от тогава не съм имала цикал, когато беба беше на 3м ходих на генеколог и след преглед с ехографа ми каза за не го чакам скоро цикъла,  и беше право,  от тогава  не ми е идвало
След първого раждане ми  дойде 11м след него, мисля че и сега ще е така

# 44
  • Мнения: 158
И аз да се включа. Лохиите ми свършиха към 40 ден, Точно една седмица след това ми дойде и досега ми тече вече 12 ден доста обилно е, не ме боли.
Някой знае ли това нормално ли е да е толкова дълго време вече или да звъня на доктора?

Общи условия

Активация на акаунт