Къде на море с 500-600 лв /за провинциалисти /

  • 34 826
  • 148
  •   1
Отговори
  • на една крачка от Дунав Мост
  • Мнения: 109
Пускам темата така въодушевена от прочетената в друг под форум /там се изумих .../.Къде може да се отиде с такива месечни доходи примерно,защото тук в провинцията са такива ,е има и изключения.

# 1
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Ами ние сме с по-ниски доходи, но си ходим редовно на море Simple Smile. През последните години - на квартира на Варвара. 7 лева ни струва нощувката, храната в магазина е на нормални цени. Спокойно е, морето е красиво.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Освен на квартира, може и на къмпинг, но не в най-активния сезон. През юни и септември цените са съвсем поносими, а по Южното черноморие е достатъчно топло.

# 3
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Ние ходихме миналото лято в Обзор, в база "Чавдар".
Преди да избухне  Mr. Green демокрацията, базата е била пионерски лагер,
сега е ремонтирана - има хотелски корпус, бунгала и едни двуетажни къщички.
Не е луксозно, но за мен беше напълно достатъчно.
Ние бяхме в хотелския корпус - стаята беше с климатик и телевизор,
единствения проблем за мен беше, че нямаше балкон.
Ето ти един сайт, да се ориентираш в цените - малко са ги вдигнали от миналата година,
но доколкото виждам, в активния сезон за възрастен е 29 лв, което включва в себе си и закуска, обяд и вечеря.
http://www.classholidays.net/?lang=bu&r=topoferti/item_383
Имат и подобна оферта за Китен, в хотела там съм била преди много години, тогава още беще станция на Главпроект, и много ми беше харесал. Проблемът там според мен е, че няма климатик в стаите, но са с балкон.
Имай предвид, че за модерния вкус може да се стори малко социалистическо.
Аз бих отишла след 20 август, защото има и лагеруващи деца, главно русначета, и тогава вече уредяват, и става по-спокойно. Но и в активния сезон, след 23 часа, никой не си позволява да вдига шум.

# 4
  • Мнения: 1 120
Във вилната зона на Варна - местност Ален мак , се намират нощувки от 5-7 лв на човек.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
В Ахтопол. Квартира за двамата с мъжа и бебето на нощ 20лв в края на юни. Много прилично си изкарахме.

# 6
  • Мнения: 1 322
Миналата година наше приятелско семейство бяха в Равда /края на юни/, в семеен хотел пак двама възрастни и дете на 2г. за 20 лв. на нощ.

# 7
  • Мнения: 273
Наши приятели бяха миналата година в чисто нов семеен хотел в Приморско, точно до плажа и с гледка към морето. Бяха страшно доволни. Нощувката им беше 15 лв/човек. За съжаление не помня името на хотела, но ако те интересува мога да звънна и питам.

# 8
  • Мнения: 674
Кранево- много е евтино и приятно. Мога да ти дам телефон на семеен къща-хотел.
Приморско - има много евтини оферти за по 30-тина лева стаята.
Около Варна е пълно с евтини местенца - Камчия Шкорпировци Галата Бяла Обзор - има доста евтини оферти в частни къщи.

# 9
  • Мнения: 273
Тъй като вече получих няколко съобщения на ЛС ето линк към хотелчето в Приморско http://www.primorskobg.com/object.php?id=65
nyxu, не мога да ти отговоря на ЛС, ако имаш др. въпроси трябва да поизчистиш малко съобщенията си.

# 10
  • Мнения: 2 386
На Царево има много достъпни квартири, мои познати ходят вече няколко години за по десетина лева на вечер.
Плажът ми се видя чист, ние отскочихме да ги видим от нашата почивка за един ден и не беше лошо.

# 11
  • софия
  • Мнения: 757
бяхме края на август на Крайморие.
Отседнахме в семеен хотел, много добри условия...бяше по 10 лв. леглото.цените по заведенията си бяха много прилични.
Там е много спокойно...изкарахме си супер с детето

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Във вилната зона на Варна - местност Ален мак , се намират нощувки от 5-7 лв на човек.

потвърждавам.
Но на плаж само с кола.

# 13
  • Мнения: 9 481
Поморие!
Горещо ти го препоръчвам! Откакто го открих трета поредна година ходим по 2 пъти по 10 дена Mr. Green
Много е спокойно и приятно /ние винаги сме  в стария град-новия не знам как е/.

# 14
  • Мнения: 7 430
Поморие!
Горещо ти го препоръчвам! Откакто го открих трета поредна година ходим по 2 пъти по 10 дена Mr. Green
Много е спокойно и приятно /ние винаги сме  в стария град-новия не знам как е/.


Може ли да кажеш нещо повече - в квартира или хотел нощувахте?

Миналата година бяхме в Ахтопол, на бунгала, с големия бандит и си бяха прилични цените, както и самите те Peace
Климатик нямаше, но самото ни бунгало бе под едно дърво и не сме чувствали жега.

...а за другата тема мисля, че трябва да я озаглавят ВИП тема за летуващи  Grinning (без лоши чувства).

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 08:14 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 15
  • Мнения: 9 481
Били сме и на квартира, и хотели..според зависи на какво попаднем.
Първия път-2006, юни уцелихме хотел с цена на апартамента-20лв.
След това бяхме наели квартира-2спални с всекидневна, и кухненски кът /напълно оборудван +пералня/ за 50лв нощувката на главната в стария град. Мин.година бяхме в х-л "Св.Петър и Павел" за 30лв нощувка-хотела беше 3 звезди-прекрасен, току-що отворен Peace /има сайт/
Ето ти сайт от който си харесвам местоположението и визията /само веднъж ми се случи снимките да не отговарят на реалността/ , пазарлъка правя на място защото сме все за поне 10 нощувки Wink
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?cID=3

# 16
  • Мнения: 262
Ами ние сме с по-ниски доходи, но си ходим редовно на море Simple Smile. През последните години - на квартира на Варвара. 7 лева ни струва нощувката, храната в магазина е на нормални цени. Спокойно е, морето е красиво.

В неделя бях във Варвара и Синеморец.Прекрасно е  Heart Eyes Особенно на устието на Велека ... еееех.Нямам търпение да се постопли още малко.

А в Кранево , Равда или Приморско  Sick  може да е евтино , но никога не бих си го причинила.

# 17
  • Мнения: 2 478
Шкорпиловци Peace
Близо е до Варна,Камчия,Бяла и Обзор.
Ако сте с кола можете на всички тези места да отидете на разходка.
А в Шкорпиловци нощувките започват от 5лв на легло в бунгало,до 20-30 лв на човек в хотел с климатик.Има и прекрасна гора.
Хората често си вечерят навън в гората или в едно заведение с чудесна кухня на брега на морето.
Повечето туристи са българи.
И аз винаги съм се изумявала колко широка и дълга е плажната ивица там.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 692

А в Кранево , Равда или Приморско  Sick  може да е евтино , но никога не бих си го причинила.
Защо? Имаш предвид, че е много нагъчкано или ... newsm78 ?

# 19
  • София
  • Мнения: 9 468
Ние бяхме тук миналата година, и останахме доволни:

http://www.auratour.net/index.php?option=com_mtree&task=reco … 273&Itemid=21

и тук пак за Верис в Слънчев бряг:
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=2103

Сега гледам цените: 01.06.08 – 30.06.08 възрастен в двойна стая -14 лв. на нощ с включена закуска.
Препоръчвам!  Peace

# 20
  • Мнения: 674
В Кранево и плажа е супер за евтина почивка....
Казвам евтина за повечко парици има и далеч по-хубави места но Кранево е много приятно!! Peace

# 21
  • Мнения: 1 312
Наши приятели бяха миналото лято на Арапя.
Изкараха 10 дни с 500 лева общо.
Сега пак ще ходят в началото на юни-много са доволни,агитираха ни и нас,че децата са на една и съща възраст,но ние не сме по морските почивки-ходим на плаж само заради малкия,иначе ни е мъчение.
Базата била супер удобна,голяма,със самостоятелни бунгала с големи веранди,обезопасена и оградена отвсякъде.
Има условия да си приготвяш храна,но има и ресторант с народни цени,та след две вечери печене се отказали и само там хапвали.
Пък хапват яко-свидетел съм Wink
И пийват-не се ограничават.
Т.е.критерий са ми-широки са им пръстите.
Ще питам за координати ако искаш и ще пиша.

# 22
  • Мнения: 7 430
Ние бяхме тук миналата година, и останахме доволни:

http://www.auratour.net/index.php?option=com_mtree&task=reco … 273&Itemid=21


Това е  много добра цена, но защо не са дали цените и за юли  newsm78

Hakiba, бих ти била благодарна ако дадеш координати Hug

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
www.pohod.org

или направо тук: http://www.pohod.org/pochivki.html#more

Не съм ги ползвала до сега, но имат евтини предложения.

# 24
  • Мнения: 1 312
Значи малко съм ви хвърлила в заблуда Embarassed-изхарчили са 800,не 500 лева моите приятели.
В това се включват нощувките-бунгало тройка,закуска,обяд,вечеря,чадър/2 лева/ и шезлонг/5 лева/ на плажа всеки ден за всеки от семейството,бензина-Варна-Арапя и обратно и 2 екскурзийки до Созопол и Мичурин.
Били са в къмпинг"Андонови"
http://arapia-andonovi.hit.bg/pfotos.html,
тази година пак ще са там,но цените били малко по-високи.
Иначе другите хубави бунгала били на сем.Щереви,
http://shterevi.hit.bg/kakvo.htm,
също имало условия за деца подходящи.
Цените в заведенията били народни-супи/1.20-2.00лева/ и готвени манджи/2.20-4.00 лева/ имало по няколко вида всеки ден,скарата също била под 10 лева,алкохола не бил скъп.
Иначе бунгалата имали кухничка-мивка,печка,хладилник,барбекю,хамак отпред имаше на снимките,които гледах.
Бяха си взели надуваем басейн за децата и играчки-точно пред бунгалото ги позиционирали и много се забавлявали лапетата.
Дано съм била полезна  bouquet

# 25
  • Мнения: 262
В Кранево и плажа е супер за евтина почивка....
Казвам евтина за повечко парици има и далеч по-хубави места но Кранево е много приятно!! Peace

Тук съм съгласна , не е най-доброто място , но за без пари става.

А за Равда , Приморско и Влас (в неделя бях там, жалко че не направих снимки) всичко е толкова наблъскано , мръсно , прашно  Confused лошото, е че лятото обстановката не се променя особено.

Аз препоръчвам нагоре Шабла (в разгара на лятото , че иначе е студеничко), или надолу от Царево.

# 26
  • Мнения: 4 965
...
А за Равда , Приморско и Влас (в неделя бях там, жалко че не направих снимки) всичко е толкова наблъскано , мръсно , прашно  Confused лошото, е че лятото обстановката не се променя особено.
...

Ооо, лятото е даже много по-зле. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 472
Миналото лято почивахме на бунгала в Ахтопол -" Слънчев ден".
Починахме си много добре , децата играха на воля.Бунгалото беше със спалня +1 легло ( за малкия носихе кошарка),  баня и тоалетна , ТВ ,  и голяма веранда с масичка и столчета. Има различни бунгала , даже и тип апартаменти( 2 стаи с по 2 легла ), холче с малък кухненски бокс. Много зеленина и уреди за децата.Цените бяха 27 лв на човек всичко -спане, закуска, обяд, вечеря и паркинг. В базата си има стол в който  ни готвеха и храната беше вкусна. Починахме си пълноценно и сигурно пак ще сме там това лято. Плажа ни беше близо и беше поддържан.
Имат и сай , може да разгледаш.

# 28
  • София
  • Мнения: 545
Колко близо е плажа ?

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
миналото лято бяхме на бунгало около камчия. беше ~13лв./нощувка на човек. собствениците на бунгалата имаха и малко заведенийце  в близост - на открито със 7-8 маси и прилични цени. за една седмица на 2ма човека ни стигнаха около 400лв.,но не знам с или без бензина, може би без  Thinking, ходихме и на разходка с лодка по реката, само 2мата бяхме и беше много красиво. наблизо има и един резерват - лонгоза. бунгалото беше с веранда, 2 стаи и малко холче, стаите бяха с по 2 легла, имаше печка и хладилник - малко старички,не съм ги ползвала.

# 30
Защо всички са писали за България.
Миналата година бяхме в Северна Гърция-в град Никити (Халкидики) за 300 евро,за двама човека- с включена храна,в малък семеен хотел.Имаше и по евтини оферти......порови из нета.
Пак същата година само спането в Китен ни струваше около 500 лв.,а отделно хапвахме навън-и излезе над 1200 лв.Успех

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
iv40, теоритично е така.
Но ако хората нямат Международни паспорти за децата (ако имат такива), не искат в чужбина... не ги влече, защо да не останат тук, в Бг.
А има ли сайт х-ла ви в Никити?

# 32
  • Мнения: 781
И аз ще следя темата с интерес. Ходила съм на бунгала на Мичурин и Ахтопол и не е чак толкова лошо, особено ако си с деца и компания и не си особено претенциозен Laughing

# 33
Уф,Шани-казваше се Liliy-ann..ама сайт,не знам.Супер е за малко дете,много спокойно,даже прекалено

# 34
  • Мнения: 4 152
Информацията за Lily Ann Village ми звучи много добре.
 iv40, по кое време сте били? Намирам оферти за по 40-50 лева само спането.


Последна редакция: пн, 19 май 2008, 00:47 от Stryper

# 35
  • Мнения: 47 981
Записвам се, не мислех че има такива цени! Може би тази година ще се възползвам, но най- добре ако някой има конкретна информация за Варна

# 36
  • Мнения: 1 175
Изчетох темата и прегледах всички дадени линкове.Мисля,че четиричленно семейство може да почива на море с 1000лв.Ние две години поред отсядаме в Поморие.Цените са прилични и мога да го препоръчам на хора с малък бюджет.

# 37
  • Мнения: 413
Ние две поредни години сме на Обзор на квартира.Цената на нощувка на легло беше-15 лв.
За детето не плащам нищо,тя е на 5 години.Квартирата е на 100м от плажа и 100м от центъра.Стая с една спална и едно ъглово легло,самостоятелна баня и тоалетна.Голям балкон,телевизор с кабелна.Нямаше климатик,това беше минуса.Иначе цените в магазините са нормални,храната по миналата година беше ужасна,но тази година отчитам положителен напредък.Става дума за храната по заведенията- с около 1000 лв. изкарахме 10 дни като в цената влиза и газта за пътя и нощувките.Като вечерята ни всяка вечер е била на заведение,детето минаваше по няколко пъти на въртележките и така. Grinning

# 38
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ние вече си резервирахме ето тук:
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=1949

# 39
  • София
  • Мнения: 3 581
този хотел не ми се връзва с темата

# 40
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
този хотел не ми се връзва с темата
Офертата е много приемлива като цена, затова си позволих да го пусна.

# 41
  • София
  • Мнения: 472

 Зависи в тези пари( 500-600 лв) за колко дни става въпрос  и за колко човека от семейството???
Ако ще се сравняват оферти да е за еднакъв престой и членове семейство..иначе..

# 42
  • София
  • Мнения: 1 941
ще следя...

# 43
  • Мнения: 332
Като гледам офертите в нета, мисля, че има страшно много предложения от вили , къщи, апартаменти и т.н на мн добри цени и то в хубавите курорти. аз се спрях на 2 къщи: едната е в Несебър - 70 лв на вечер (на стая, като условията са прекрасни) и другата е м/у Несебър и Равда на самия бряг за от 20-28лв на легло (условията пак са хубави). остава само и да има места  Whistling

# 44
  • Мнения: 923
Ние също гледаме да не надхвърляме 600 лв
всяка година почивам на бунгала
На децата повече им харесва- могат да тичат на воля
таз годин съм решила да ходя в Кранево- не сме били там и още събирам информация

# 45
  • София
  • Мнения: 472
И ние поради тази причина почиваме на бунгала.Децата играят свободно пред погледа ми и се чувставам спокойно, а не са затворени в апартамента ( като вкъщи ) и да чакат кога ще ги изведем да поиграят. АЗ обаче предпочитам да ни е осигурена храна и да не мисля какво и къде ще хапваме и след колко време ще стане.Затова ще ходим на Ахтопол пак.
Ще се радвам ако дадете и други идеи за бунгала, където е осигурена храната и да са добри условията за почивка.
Защото ако ще ходя на море и да си готвя и чистя като вкъщи , за каква почивка става въпрос?

# 46
  • София
  • Мнения: 9 468
Ние бяхме тук миналата година, и останахме доволни:
http://www.auratour.net/index.php?option=com_mtree&task=reco … 273&Itemid=21

Това е  много добра цена, но защо не са дали цените и за юли  newsm78
Ами хотелът е "продаден" юли август само за чужденци.

# 47
  • Мнения: 923
намерих тази тема от миналата година
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199575.msg4247238
ако някой може да даде по- подробна информация

# 48
  • Мнения: 556
Ние запазихме тази година в къмпинг Дигами между Равда и Несебър. Видями се приемливо, особено в началото на сезона. Дано да ни хареса. Ако някой има впечатления да сподели

# 49
  • Мнения: 47 981
и мен ме интересува как става почивката в Кранево и това ли са цените?

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Понеже по нашето черноморие се стри безобразно  Close, много хотели на 2-ра и 3-та млиния в големи тур. селища дори, остават полупразни и човек може да си намери наистина добри предложения.
Но нали сме с деца, та все на сигурно гледаме да заложим.

# 51
  • Монтана
  • Мнения: 499
Чакура-дай кординати на Дигами

# 52
  • Мнения: 556
digami.hit.bg - е адреса

# 53
  • Мнения: 2 584
Шани не е така, досега никога не сме резервирали, пропуснахме само две година, 2005 родих юли месец и нямаше как, а следващата година малката беше на годинка и не ми се искаше да я водя, иначе ходим в Бургас, Варна и Синеморец, взимаме вечерния влак и на сутринта сме на морето, на гарата винаги има много хора предлагащи квартира и може да си избереш най-изгодната оферта, най скъпо ни е било миналата година 10лв. на човек, без малката, квартирата във Варна ни беше срещу морското училище, пресичаш булеварда и си в морската градина, така ходим винаги  и за разлика от цените на хотелите ни излиза евтино

# 54
  • Мнения: 7 947
Не мисля, че 500-600 лв няма да ви стигнат, ако отидете обаче за 1 седмица. нощувката ако е по средно 15 лв на ден на човек и сте двама - значи около 200 за спане - и останалите за дневни и пътни - пада се по около 40 лв на ден!!! Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 2 686
Има спане и по 10 лв. на човек, и то в хотел... Не вярвах, но е истина.

# 56
  • Мнения: 47 981
Има спане и по 10 лв. на човек, и то в хотел... Не вярвах, но е истина.
Къде  Praynig кога  newsm78 ходила ли си лично ?

# 57
  • София
  • Мнения: 2 686
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=1879

Ние не сме ходили, но нашите кумци са били 2 пъти и са доволни. Вероятно тази година ще сме с тях там. Решихме да е по-евтино спането, но да останем по-дълго на почивка. Като за хотел ** има екстри. Чисто е, има собствена баня, хладилник, телевизор, тераса. Тихо и спокойно и все пак близо до центъра. На нас повече не ни трябва. Но все пак не съм била и ще кажа впечатления след като се върнем Simple Smile

# 58
  • Мнения: 923
пробвайте и тук
http://rcu-haskovo.org/index.htm
миналата година нощувките са били по 15 лв в средата на юли
почти е на плажа, не съм отсядъла там само ходихме да се храним, но това беше
преди 3-4 г., а сега е и ремонтирано

# 59
# 60
  • Мнения: 4 358
Не вярвах ,че има такива цени.Ще следя да си избера нещо Hug Може пък и два пъти да ме огрее морето тази година Wink

# 61
  • У нас
  • Мнения: 304
АЗ лично бих заложила на Равда ,близо е до Сл.бряг и Несебър, нормални цени на нощувки/15 лв/ и заведения.Има места за развлечения ,не може да ти е скучно ,въпрос на организация и компания.

# 62
  • Мнения: 1 312
В Лозенец също не е скъпо.
И е много спокойно за почивка с дете.

# 63
  • Мнения: 1 186
този хотел не ми се връзва с темата
Офертата е много приемлива като цена, затова си позволих да го пусна.
Колко  е на ден в стая с 2 легла newsm78......

# 64
  • Мнения: 7 947
Пише си - ако отидеш до 30,06 или след 16,09 - за пет нощувки става по 53.20 за двойна стая - което никак не е приемливо поне според мен! За останалия период съответно е по-скъпо - по 70,80 за двойна за 5 нощувки Wink

# 65
  • Мнения: 1 186
Пише си - ако отидеш до 30,06 или след 16,09 - за пет нощувки става по 53.20 за двойна стая - което никак не е приемливо поне според мен! За останалия период съответно е по-скъпо - по 70,80 за двойна за 5 нощувки Wink
Ясно Peace...благодаря ти Wink

# 66
  • Мнения: 125
миналата година бяхме за първи път в Кранево - предни години винаги сме почивали в Несебър, Сл бряг, Лозенец, Созопол и др.. Бях много скептично настроена, но се изненадах приятно - страхотен плаж, по който можеш да се разходиш до Албена, има доста заведения / естествено не всичси хубави /, нямаше строежи / тази година не знам как ще бъде /, спокойно и чисто място, не е скъпо и е подходящо за деца и пълноценна почивка за разлика от големите комплекси или местенцата по южното черноморие, които бяха хубави преди години.

# 67
  • Мнения: 47 981
къде в кранево?

# 68
  • Мнения: 1 175
Мисля на около 20 км. северно от Варна.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Намира се на 3км от Албена и на около 15-20 км от Варна

# 70
  • София
  • Мнения: 2 296
Ние 3 години подред ходиме на Обзор,тази ще ни е четвърта.Аз лично много го харесвам! Hug
Миналата година намерихме хубава къща,близо до плажа със всички удобства,тази година
цената за 1 човек,за нощувка е 15лв.Бях се засилила за един страхотен хотел,в който
одавна мечтаех да отидеме,писах мейл,с молба за оферта.
Отговориха ми-за 10 дни-2възрастни+2 деца,едното от които е на 1г.цена---минимум2400лв, Sick
и то-в края на август.Е,благодаря!А квартирата ни е на 50 метра от този хотел.  hahaha

# 71
  • Мнения: 1 312
Ние 3 години подред ходиме на Обзор,тази ще ни е четвърта.Аз лично много го харесвам! Hug
Миналата година намерихме хубава къща,близо до плажа със всички удобства,тази година
цената за 1 човек,за нощувка е 15лв.Бях се засилила за един страхотен хотел,в който
одавна мечтаех да отидеме,писах мейл,с молба за оферта.
Отговориха ми-за 10 дни-2възрастни+2 деца,едното от които е на 1г.цена---минимум2400лв, Sick
и то-в края на август.Е,благодаря!А квартирата ни е на 50 метра от този хотел.  hahaha
ShockedМалкото дете също ли го таксуват?
Колко звезди е хотела?

# 72
  • София
  • Мнения: 2 296
Е,4 звезди.Не,предполагам,че предвиждат по-голяма стая,отколкото аз исках.
Така,както аз го смятах,ни излизаше около 1500лв,тъкмо се беше навил мъжа ми,
но нямаше и свободни места до края на август.Дъщерята е на почти 5г.,сигурно и нея я
тарифираха като възрастен.Аз така се шокирах от цифрата,че не прочетох подробностите. Sick

# 73
  • Мнения: 382
  В Царево цените са ниски.

# 74
  • Мнения: 800
А някой да е ходил на квартира по тези места с две мъничета (1г. и 4 г.)? Малко ме е страх от условията - липса на топла вода, шумни съседи ... затова ако някой има координати, моля ви, споделете.

# 75
  • Мнения: 446
ние 2 години подред отижаме ж созопол старийат град и се пускаме по уличките и питаме за квартира и си намираме за 10 лв на човек през юни,през юли да е 12-15лв
е не е лукс но си има всичко и си на пъпа на града и близо до плажа,за малката не сме плащали
 Peace

# 76
  • Мнения: 6 015
Намира се на 3км от Албена и на около 15-20 км от Варна
Peace , като пътувахме за Златните за пръв път видях къде е Кранево. Мястото е много красиво. Има много къщи, които се дават под наем, това го забелязах от многобройните табели.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Някой ходил ли е тука: http://www.the-sunflowers.blogspot.com/
Ако може да каже подробности, защото мисли мтази година да сме там с децата (на 6г. и на 8м.).

# 78
  • София
  • Мнения: 423
Вижте това в Китен ,нощувка за двама,закуска и вечеря -50лева и то през юли.Не изглежда лошо,резервирах 5 дена през юли пък ще видим
http://www.hotel-orbita.com/Price.html

# 79
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Мили дами,кажете нещо за Равда,знам,че има отделни теми,и все пак за хотел Daniel house,ако евентуално някой е почивал там. Hug

# 80
  • Мнения: 7 947
Вижте това в Китен ,нощувка за двама,закуска и вечеря -50лева и то през юли.Не изглежда лошо,резервирах 5 дена през юли пък ще видим
http://www.hotel-orbita.com/Price.html
Това ми изглежда като соц-станция...и най-вероятно е бивша такава, иначе цената е добра. Само дето не разбирам къде се намира - извън Китен ли е или?

# 81
  • Мнения: 6 015
Това ми изглежда като соц-станция...и най-вероятно е бивша такава
На мен пък ми прилича на някакво общежитие за ученици..старопиталище. Нещо от рода. Не знам как е вътре, но отвън е що-годе добре. Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 7 947
 hahahaСтаропиталище

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 193
m_ivanova   аз също си резервирах от 7 юли в този хотел. Изглежда много хубав. За тази цена е направо перфектен.

# 84
  • Мнения: 6 015
Сори...ама на такова ми прилича  Laughing

# 85
  • Мнения: 7 947
Права си... Wink
Така и не отговорихте - къде точно се намира???

# 86
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Вижте това в Китен ,нощувка за двама,закуска и вечеря -50лева и то през юли.Не изглежда лошо,резервирах 5 дена през юли пък ще видим
http://www.hotel-orbita.com/Price.html
Това ми изглежда като соц-станция...и най-вероятно е бивша такава, иначе цената е добра. Само дето не разбирам къде се намира - извън Китен ли е или?
Това не е ли бившият хотел МАРИЯ, преди ремонта беше предимно за ученически почивки, ама може и да греша  newsm78

# 87
  • Мнения: 1 175
Това по всяка вероятност е бивш пионерски лагер или бивша почивна станция.Доколкото разбрах от линка вътре е ремонтиран, а и цената е много добра.Не знам обаче дали си струва да се ангажира закуска и вечеря.Така наречения ресторант ми напомня на бившите соц.столове и бюфети.Дано поне да готвят вкусно.

# 88
  • Мнения: 2 231
Я първо да се запиша и тук да следя, щото докато стигна с прочита до тук (най-вече търся нещо за брат ми и снаха ми. Искат в Балчик на квартира или семейно хотелче от по-ефтините) ooooh! Сега ще почна постепенно да чета и назад.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Хотела се намира в началото на Китен преди да влезнеш в лудницата на града в една горичка. До него има бунгала, малко по-нагоре е станцията на МВР, имаше и едно кръчме с жива музика - ама не помня как се казваше, май беше Атлиман.

# 90
  • русе
  • Мнения: 140
mamaan, като се върнете, пиши как са условията и храната! Отдавна следя темичката. Ние се каним да ходим на море края на август, все още се чудим къде. viliko, и хотелчето в Приморско изглежда добре. Ще чакаме отзиви и оттам!

# 91
  • Мнения: 7 947
Останаха само 24 дена...броя си ги аз BlushИ ще пиша като се върна!

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Непременно ще пиша, ние сме били в бунгалата преди две години  и хотелчето беше хубаво на външен вид, сега ще видим.

# 93
  • Мнения: 1 949
Ние резервирахме в някакво малко хотелче в Св.Влас - студио за 60лв на вечер 2ма възрастни + 1 дете. Включена е закуска в тази цена. 100-ина м. от плажа. Препоръчаха ми го познати. Иначе е по-евтино, но ние ще сме там точно средата на август   Peace

# 94
  • Монтана
  • Мнения: 499
mamman дай инфо за бунгалата

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Ами ние бяхме преди две години - цената беше по 10-12лв на легло. Вътре беше с две легла - малкия беше малък и спеше при мен, гардероб, санитарен възел. С теракот, абе чистичко си беше - имаше и маса с два стола. В гората, на около 5-10 мин. пеш от плажа, наблизо имаше магазин и две заведения. Ами друго не се сещам. Мисля, че бяха БОЖУР или нещо такова.

# 96
  • Мнения: 1 175
И ние ще сме в Китен.Много се чудихме и накрая си харесахме хотел Перла.Изглежда много добре и дано останем доволни.Ние ще почиваме началото на август така,че имам време да чета мнения за курорта.

# 97
  • Мнения: 729
Запис! Изчетох всичко, набелязах си две - три места. Надявам се, да се вместим в скромен бюджет и ще докладвам като се върнем! Peace

# 98
  • Русе
  • Мнения: 763
И аз се записвам да следя темата.  Wink

# 99
  • Мнения: 83
Харесаха ми някой места и другата година вероятно ще се възползваме, но до тогава има време. Тази вече бяхме на Черноморец - http://www.kamelia-villa.hit.bg/. Хареса ни.

# 100
  • Мнения: 6 015
Харесаха ми някой места и другата година вероятно ще се възползваме, но до тогава има време. Тази вече бяхме на Черноморец - http://www.kamelia-villa.hit.bg/. Хареса ни.

Ееее...ми супер си е  Peace само като видях стайте  Crazy изглеждат страхотно

# 101
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Харесаха ми някой места и другата година вероятно ще се възползваме, но до тогава има време. Тази вече бяхме на Черноморец - http://www.kamelia-villa.hit.bg/. Хареса ни.


Едни приятели бяха там миналата година,останаха много доволни.Ние бяхме в хотел Роза-Черноморец,тази година пак ще сме там.

# 102
  • на село
  • Мнения: 1 028
Как е в Черноморец откъм ресторанти и тихо ли е? Последно съм била там като дете и то в  къмпинга. Иначе съм минавала само от там и имам много бегли впечатления.

# 103
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Как е в Черноморец откъм ресторанти и тихо ли е? Последно съм била там като дете и то в  къмпинга. Иначе съм минавала само от там и имам много бегли впечатления.

За тихото е тихо,за ресторанти не мога да кажа,защото сме сядали само на 2 заведения,т.к хотела предлагаше ол инклузив.

# 104
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
запис и следя темата

# 105
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Ние се колебаем между Китен,Ахтопол,Синеморец и Лозенец
Иска ни се да сме във вила или бунгала,за да можем да си посядаме отвън и т.н.Ще бъдем без децата...
Някой може ли да препоръча хубаво местенце в гореизброените курорти???
Мислим да отидем там около средата на Август
Мерси Heart Eyes

# 106
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ние се колебаем между Китен,Ахтопол,Синеморец и Лозенец
Иска ни се да сме във вила или бунгала,за да можем да си посядаме отвън и т.н.Ще бъдем без децата...
Някой може ли да препоръча хубаво местенце в гореизброените курорти???
Мислим да отидем там около средата на Август
Мерси Heart Eyes

Щом ще сте без деца и ако искате да се забавлявате, в Синеморец ще ви е скучно. Много убито село. Същото важи и за Лозенец, при това и на двете места, според мен поне, е необосновано скъпо за това, което предлагат. Освен ако не сте фенове на селата де.
В Ахтопол повечето от бунгалата са много мизерни, често и плажа е мръсен и има доста цигани, иначе цените са поносими и градчето не е лошо. В Синеморец и Лозенец е по-скъпо от Ахтопол. В Китен е най-добре от така изброените дестинации. 

# 107
  • Мнения: 1 175
Повечето бунгала в Китен обаче са запазени до края на август.За съжаление предлагат легла от 01.09.

# 108
  • Мнения: 83
Как е в Черноморец откъм ресторанти и тихо ли е? Последно съм била там като дете и то в  къмпинга. Иначе съм минавала само от там и имам много бегли впечатления.
Аз бях ходила в Черноморец преди 10 години и знаех че е много спокойно затова реших да отида там със семейството ми. По това време на годината когато ние бяхме няма много хора, времето беше хубаво и си изкарахме добре. Колкото до ресторанти не сме излизали много, защото дъщеря ни няма две години и си ляга рано, но няколко пъти посетихме един ресторант, обслужването беше на ниво, храната вкусна за съжаление не помня как се казваше. Пред него имаше една синя лодка и се намира на улицата която свързва централния площад с мястото от където се слиза за плажа. Дано ме разберете.

# 109
  • France
  • Мнения: 726
Току що наех бунгало в Арапя за 15лв на ден, ще сме с детето двете. Банята е обща....ама аз имам опит в къмпингарството и не ми пука...важна е компанията.

# 110
  • Мнения: 7 947
Миналата година сестрата на мъжа ми /как се казва...зълва май newsm78/ беше с каравана на Арапя и каза че е било супер, плажа чист и спокоен...цените нормални Wink

# 111
  • Мнения: 2 231
Хайде да споделя като сме на тема арапя за лелята и чичито на мъжът ми. Освен бунгалата на къмпинг Арапя има и хотел към същата база. На 30 м от плажа (буквално до него). Та те са резервирали за хотела през някаква агенци от 01.09. По 35 лв на ден на човек на база All Inclusive (*т.е. 70 лв. двойна стая с изхранването). Мисля, че е доста прилична цена, а хотелчето е ново. Ето има снимки на сайта им:
http://www.campingarapia.com/, и тук има някакви цени, ама не знам какви са.

# 112
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Освен бунгалата на къмпинг Арапя има и хотел към същата база. На 30 м от плажа (буквално до него). Та те са резервирали за хотела през някаква агенци от 01.09. По 35 лв на ден на човек на база All Inclusive (*т.е. 70 лв. двойна стая с изхранването). Мисля, че е доста прилична цена, а хотелчето е ново. Ето има снимки на сайта им:
http://www.campingarapia.com/, и тук има някакви цени, ама не знам какви са.
Къде я има тази оферта, че аз нещо не я откривам на сайта  newsm78
Там пътят миналата година беше много разбит, да не кажа, че такъв почти нямаше. Е, ако човек отива с джип, няма да има проблеми.

# 113
  • Мнения: 368
и аз съм се ориентирала към този къмпинг май  ooooh!

# 114
  • Мнения: 2 068
Харесаха ми някой места и другата година вероятно ще се възползваме, но до тогава има време. Тази вече бяхме на Черноморец - http://www.kamelia-villa.hit.bg/. Хареса ни.

и на мен ми хареса  Wink

# 115
  • Русе
  • Мнения: 2 354


и тук пак за Верис в Слънчев бряг:
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=2103

Сега гледам цените: 01.06.08 – 30.06.08 възрастен в двойна стая -14 лв. на нощ с включена закуска.
Препоръчвам!  Peace



През уикенда бяхме там!
Аз също го препоръчвам!!!

# 116
  • Мнения: 2 035
Записвам се в темата, че е супер полезна   bouquet

И веднага да помоля да ми препоръчате нещо хубавко около Варна обаче, че Бургас ни идва доста надалечко    Blush

# 117
# 118
  • Мнения: 2 035
Аууу пак съм спала и не съм я видяла  Blush И дано има предложения там за градчетата около Варна, защото в самия град не ми се иска да почиваме  Thinking
 
Мерси   bouquet

# 119
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Момичета, някой има ли лични впечатления от този хотел http://www.fantastiko-kiten.com/
 newsm78

# 120
  • Мнения: 7 947
Почивка на кредит Shocked
Изглежда ми доста зле, стайте са ужасно малки, отвън е грозна постройка...

# 121
  • Мнения: 6 015
отвън е грозна постройка...
И на мен ми изглежда грозна Sick  Simple Smile

# 122
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ама идеята не е за кредита  Simple Smile а за това, че цената е 25лв нощувка за двама, а предлагат и хранене срещу доплащане. Чудех се дали някой вече е бил там.
Малко е дразнещо, че за климатик искат доплащане 7лв на ден.

# 123
  • Мнения: 7 947
За климатика - на всякъде искат да се доплаща, като изключим тези с повечкото звезди Wink Стаята за 25 лв - ОК, ама това е за слабия период - в който на всякъде почти е по толкова! Просто не бих казала, че е комфортно и приятно място като за почивка, но това е лично мнение!

# 124
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Още едно предложение, което съвсем случайно ми попадна преди малко:

http://www.arappya.com/

Нямам лични отзиви.

# 125
  • Русе
  • Мнения: 763
Харесаха ми някой места и другата година вероятно ще се възползваме, но до тогава има време. Тази вече бяхме на Черноморец - http://www.kamelia-villa.hit.bg/. Хареса ни.

Стаите изглеждат много добре, може ли да дадеш по-вече подробности?  Hug

# 126
  • Мнения: 83

[/quote]
Стаите изглеждат много добре, може ли да дадеш по-вече подробности?  Hug
[/quote]
Къщата е много хубава, отзад има градинка да си играят малки деца - пързалка, детска къщичка. Стаите нямат климатик, само вентилатор. Ние бяхме за 8 дни и за това време два пъти ни чистиха стаята, сменяха ни кърпите. Това е общо взето.

# 127
# 128
  • Мнения: 368
В Камелия свободни места има след 20.08

# 129
  • София
  • Мнения: 5 285
Ние вече почивахме за тази година - в Св. Влас - квартира в къща-хотел. Стая за двама с две легла, нощни шкафчета, тоалетка с огледало, хладилник и ТВ с кабелна, тераса, самостоятелна баня и тоалетна. Тихо и спокойно. Мога да изпратя координати и снимки на ЛС, да не каже някой, че реклама и прочие. Плажът е много чист и приятен, имаше рибки (не съм вярвала), рапанчета живи и т.н. Чисто и прозрачно море, влизаш, влизаш навътре и все ти е до колене - подходящо за деца - пълно беше с колички Simple Smile Има място, където да си сложиш собствен чадър. Прилична инфраструктура, има магазини, 2 банкомата Simple Smile

След опита ни от миналата година сме решили да почиваме само извън сезона и се оказа, че това е истината  Peace

# 130
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ние вече почивахме за тази година - в Св. Влас - квартира в къща-хотел. Стая за двама с две легла, нощни шкафчета, тоалетка с огледало, хладилник и ТВ с кабелна, тераса, самостоятелна баня и тоалетна. Тихо и спокойно. Мога да изпратя координати и снимки на ЛС, да не каже някой, че реклама и прочие. Плажът е много чист и приятен, имаше рибки (не съм вярвала), рапанчета живи и т.н. Чисто и прозрачно море, влизаш, влизаш навътре и все ти е до колене - подходящо за деца - пълно беше с колички Simple Smile Има място, където да си сложиш собствен чадър. Прилична инфраструктура, има магазини, 2 банкомата Simple Smile

След опита ни от миналата година сме решили да почиваме само извън сезона и се оказа, че това е истината  Peace
Какви са цените?

# 131
  • София
  • Мнения: 5 285
Цените на храната са както в София, вкл. в заведенията. В Созопол (стария град), където ходихме една вечер, беше малко по-скъпо, но най-вече не ми хареса циганията по улиците и пренаселеността.
В Свети Влас беше доста по-добре, да, имаше една улица с "цигания", но явно няма оттърване от това.
Плажът ме впечатли колко беше добър и морето беше много чисто.
Подчертавам, че става въпрос за края на юни, сега може би е по-пренаселено.
Цената за активния сезон, където ние бяхме, е 12 лв., доколкото разбрах, все пак ние бяхме преди сезона  Embarassed

# 132
  • Мнения: 505
Друг икономичен вариант  е организирано пътуване, тип ученически лагер  Mr. Green, с карта. В момента ми предлагат оферта - 9 дни, 8 нощувки, закуска, обяд и вечеря - 220лв. на човек. Става въпрос за хотел в Несебър. За мен тази цена е много изгодна  Peace

# 133
  • София
  • Мнения: 1 941
М-зИленкУтУ, може ли координати и снимки на ЛС, моля Praynig
  bouquet

# 134
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Друг икономичен вариант  е организирано пътуване, тип ученически лагер  Mr. Green, с карта. В момента ми предлагат оферта - 9 дни, 8 нощувки, закуска, обяд и вечеря - 220лв. на човек. Става въпрос за хотел в Несебър. За мен тази цена е много изгодна  Peace

Може ли координати на лични моля?
М-зИленкУтУ може ли и ти да ми изпратиш на лични координати и снимки и ще избирам да видим къде ще се ходи.

# 135
  • Мнения: 124
Най-после я открих тази тема Laughingот кога я търся Laughingама то си имало търсачка за тази работа Joy
Това лято изтървахме картите за почивка от работата на мъжо и сега усилено търся нещо по евтино за нощувка.Като гледам цените май ще ходим от 01.09. ей това съм си харесалаhttp://www.kraimorie.holidayinbulgaria.info/prices.aspx Ако някой е ходил нека сподели.

# 136
  • Мнения: 7 947
Какви са тия цени  Shocked - направо се учудвам на такава евтиния...да няма нещо гнило  newsm78 
П.П. или пък цената е на човек, не на стая...

# 137
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
viliko - цените са за стая! Пък и какво се учудваш. Обикновен частен малък хотелец, в кв. на Бургас.
Масово се тръби, че лято 2008 е провалило доста туристическия бизнес в БГ.
Ама дано някому нещо да светне, че да се спре тоз бетонен ад.

# 138
  • Мнения: 2 068
Най-после я открих тази тема Laughingот кога я търся Laughingама то си имало търсачка за тази работа Joy
Това лято изтървахме картите за почивка от работата на мъжо и сега усилено търся нещо по евтино за нощувка.Като гледам цените май ще ходим от 01.09. ей това съм си харесалаhttp://www.kraimorie.holidayinbulgaria.info/prices.aspx Ако някой е ходил нека сподели.
май никъде не пише какво е разстоянието до плажа  newsm78

# 139
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Може ли да се включи някой от Бургас и да ни каже какво има в Крайморие  Simple Smile

# 140
  • Мнения: 294
Септември месец по нашето черноморие е доста евтино.

# 141
  • Мнения: 7 947
Е то и юни е така  Wink

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Септември месец по нашето черноморие е доста евтино.

И не само по нашето.

# 143
  • Мнения: 9 481
Ще спамите ли Mr. Green

# 144
  • Мнения: 124
Направо  я успамиха Mr. Green
Така и не се включи някой от Бургас да каже какво има интересно в Крайморие освен море и пясък Laughing
А кой квартал е за предпочитане Крайморие или Сарафово ?!

# 145
  • Мнения: 1 517
Кранево, бунгала "Райски кът". Много близо до плажа(до х-л Палма). Ще ходя там след седмица. За мен и двете деца (на 10 и 5 г.) нощувка + закуска, обяд и вечеря за 5 денонощия ми идва 300 лв. Има санитарен възел и хладилник. Няма теевизор (не е болка за умиране).
Съседните бунгала "Мура" - условията и цените са подобни.

# 146
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Направо  я успамиха Mr. Green
Така и не се включи някой от Бургас да каже какво има интересно в Крайморие освен море и пясък Laughing
А кой квартал е за предпочитане Крайморие или Сарафово ?!
В Сарафово няма ли да е ли шумно  от летището?

# 147
  • на село
  • Мнения: 1 028
Под бившият къмпинг "Юг"/направили са на негово място хотел  Confused/ - по пътя за Лозенец, който вече е черен, има къмпинг в гората в който дават каравани под наем. С тента отпред, масичка със столове, телевизор и хладилник, самостоятелна баня/която представлява една алуминиева клетка с тоалетна чиния, мивка и душ, но ни беше напълно достатъчна/ - 40лв за нощувка.  Идеално е за деца! Днес се прибрахме. Плажа е страхотен /на 50-100 метра/ - май е единственият вече, на който няма навалица  Rolling Eyes Сутрин водата е кристално чиста, но следобед идва някакво течение, което влачи боклуци, незнайно от къде. Но не е болка за умиране - ние водехме децата основно сутрин. На около километър - два е от Лозенец, така че може спокойно да се ходи да се пазарува или направо да се храни човек там.
Прекарахме страхотно! И най- важното е че талибаните спокойно тичаха навсякъде, без да се налага да търчим след тях на всяка крачка.

Упс, това май беше за темата за къмпингарите  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 12:50 от tatyana_77

# 148
  • Мнения: 109
Страхотна тема Hug Благодаря на всички, които са дали информация.

Общи условия

Активация на акаунт