Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

софия

здравейте,майчета.сестра ми ще ражда всеки момент и ме интересува как се посрещат бебето и майката в къщи след изписването им от болницата.има ли нещо специално което се прави.
моля ,ако някои знае нещо интересно нека да го сподели.
благодаря на всички ви предварително. Thinking
Цитирай

Оileán na leipreachán

Не мисля , че има нещо "специално" . Просто се радвайте на новия член на семейството . Леко раждане желая на сестра ти и най - хубавото и здраво бебче !   bouquet
Цитирай

София

И аз не знам за нещо ,,специално". Просто се радвайте на бебчо! леко раждане на сестра ти!

Цитирай

София

Колкото по-малко посрещачи се мотат из къщата, толкова по-добре. Това не е сватба, все пак.
Цитирай

София

нищо специално ли ....напротив има -много специални неща внимание , обич , разбиране , споделено щастие  Very Happy
Леко раждане !
Цитирай

Ботевград

Купете нещо, за да я зарадвате и да я посрещнете Hug
Купете и цветя и нещо, което обича.
Нека запомни момента на прибирането вкъщи Peace
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Купете нещо, за да я зарадвате и да я посрещнете Hug
Купете и цветя и нещо, което обича.
Нека запомни момента на прибирането вкъщи Peace

Peace
Цитирай

В сърцето на Пламен

Колкото по-малко посрещачи се мотат из къщата, толкова по-добре. Това не е сватба, все пак.
newsm10
Цитирай

UK

И по малко хора да са вкъщи защото не е хубаво.Посрещнете е по най - топлия начин и това е!
Цитирай

Бургас

Желателно е да бъдат възможно по-малко хората, защото бебето е новородено все пак. Когато нас ни изписаха - вкъщи се почерпихме, радвахме се, споделях преживяванията около раждането...
Купете някакъв подарък на родилката - ще се зарадва особено когато цялото внимание вече е съсредоточено върху бебето и тя самата дори няма да се сеща за себе си. Осигурете и комфорт и спокойствие. Леко раждане и здраво и хубаво бебче!
Цитирай

На тиха улица

Спокойствие е нещото специално, защото има разни хора- роднини, които приемат изписването като повод да блеснат пред публика.
Цитирай

Хасково

Абсолютно подкрепям! Peace
Цитирай

И аз съм за по-малко хора в къщи и спокойна обстановка. Може, разбира се, букет и някакъв подарък за майката, ще се почуства добре от това. Леко раждане и здраво бебче!
Цитирай

Пловдив

По-малко хора из къщата,идеята за подаръче също не е за пренебрегване.Леко раждане!  bouquet
Цитирай

Greece

Аз раждах преди 18 дни и както са ти препоръчали купете и цветя, нещо което харесва, може да я поглезите с любимо ястие и десерт, а също така поемете изцяло домакинските задължения и и оставете само грижата за бебето! Хубаво е да може да си почине! Аз не бях спала 72 часа в болницата и бях адски уморена, прибрах се изкъпах се като "нормалните хора" / не че не го направих и в болницата, но знаете друго е вкъщи/, хапнах и се приземих в леглото. Беба беше разранила гърдите ми от "теорията слагане на гърда на поискване", а и не и стигаше яденето и вечерта и дадохме АМ и цяла вечер я поеха майка ми и съпруга ми. Успях да се наспя и да почина и на другия ден бях нов човек!  Ако не кърми е хубаво поне първата нощ след болницата да има кой да поеми грижите за бебето за да може тя да си отпочини и да се зареди с енергия за следващите дни!
        Желая и леко и безпроблемно раждане и здраво бебче!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора