Годежният пръстен

  • 12 016
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Пускам нова тема защото някои от вас пожелаха да ми видях годежният пръстен а другата тема е много назад и едва ли някой ще я отвори.Бях казала че след годежа ще ви го покажа но нямам търпение.
Ето и него : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232854
Mоже в тази тема да покажите и вашите годежни пръстени много ще се радвам smile3521

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 15:03 от Bunny87

# 1
  • Мнения: 1 897
Нямам годежен пръстен, така че няма какво да показвам в тази тема.
Но и твоят не се вижда, оправи си линка. Peace
П.П. Видях че си го оправила вече, но за да се вижда копирай кода отстрани до снимката, иначе всички ще влизат в заглавната страница на snimka.bg.
Много е хубав.Честито!

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 13:48 от Ulia

# 2
  • Мнения: 1 085
Мерси.Аз нямам търпение остават 25 дни до годежа ни и просто си го сложих за да се снимам с него и да ви го покажа иначе не ми го е връчил както трябва.Аз си го избрах защото исках да е най-хубавия.Пожелавам на всички които ще предприемат тази крачка скоро да изживеят това което изживявам и аз.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 396
Моят повече прилича на халка.
И мъжа ми казва, че като ми го е давал, не е мислил за годеж или предложение даже.
Ама...

# 4
  • Мнения: 1 085
Ауууу много е красив.Аз предпочетох да е жълто злато, по класически седи някак си.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз предпочетох да е жълто злато, по класически седи някак си.
Хм, въпрос на вкус... Аз например въобще не харесвам жълто злато и не нося, освен в  комбинация с бяло. Диамантът пък/какъвто е класическият камък за годежен пръстен/ изобщо не ми харесва върху жълто злато.
А твоят пръстен въобще не го виждам Confused

# 6
# 7
  • Мнения: 654
честито newsm51.

# 8
  • Мнения: 1 322
Мислех, че вече никой не прави годеж, както преди.

# 9
  • Мнения: 1 085
ЕЕЕ напротив,според мен годежа ще си остане традиция за много дълго време.

# 10
  • Мнения: 2 270
Мислех, че вече никой не прави годеж, както преди.

и аз така . . .

# 11
  • Мнения: 943
И аз годеж с такива :ония идват да ме искат,па тия ме дават...не желая .Само за пръстен съм мераклийка   jumpuu.Ще видим какво ще измисли мъжа ми.... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 085
Ми незнам.Ние искахме да минем първо през това, да поживеем малко заедно и тогава сватба.

# 13
  • Мнения: 2 674
Честито! Честито!

Аз съм любопитна,не си длъжна да ми отговаряш-диамантен ли е пръстена?

# 14
  • Мнения: 6 992
Ни пръстен, ни годеж имах.
Хубав е твоят, макар че и аз не харесвам злато.
Честито  Grinning
Много щастие!

Общи условия

Активация на акаунт