Уикенд

  • 2 817
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Ще чакаме с нетърпение.

# 16
  • Мнения: 2 018
Ох, ще има да почакате - малкият се поразболя /не е сериозно, но не мога да го оставя/, а и на работа се явиха проблеми  Sad
Сутринта отказах резервацията за тази седмица. Бяха, много, много любезни и ми благодариха, че съм ги предупредила. А, аз трябваше да им благодаря, за разбирането!

Умирам от яд, така се бях наточила  #Cussing out

Аз твърдо съм решила да го посетя и /живот и здраве/ другия или по-другия уикенд ще съм там! Обещавам да ви пусна снимки  Peace

# 17
  • Мнения: 533
Ох, ще има да почакате - малкият се поразболя /не е сериозно, но не мога да го оставя/, а и на работа се явиха проблеми  Sad
Сутринта отказах резервацията за тази седмица. Бяха, много, много любезни и ми благодариха, че съм ги предупредила. А, аз трябваше да им благодаря, за разбирането!

Умирам от яд, така се бях наточила  #Cussing out

Аз твърдо съм решила да го посетя и /живот и здраве/ другия или по-другия уикенд ще съм там! Обещавам да ви пусна снимки  Peace
 


Важното е детенце да се оправи бързо. PeaceЗа една хубава почивка сама с милото, не трябва да има притеснение за дечица , работа и подобни.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 455
Резервирахмме си стая в Яев. Казаха ми, че в петък вечер щяло да има кареоки, а в събота организирано DJ парти.  Grinning
Само за дегустацията на вина нямало да може да се организира, защото трябвало да се съберат минимум 10 човека.  Sad Правели го предимно на желаещи групи. 

Другата седмица ще ви пусна снимки и моите впечатления!  Flutter

Хотела и градината изглеждат невероятно,но това парти и кареоки малко ме плашат, в случай че ще се ходи с малко деца. Сигурно е доста шумно ?Някой има ли впечатления?

# 19
  • BG
  • Мнения: 390
Момичета, ходил ли е някой скоро в http://www.hotel-yaev.com/, нека каже отзиви.

# 20
  • Мнения: 3 695
това местенце много ми хареса - да стане по топло и мисля да го посетим  Peace

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 17:06 от ru_

# 21
  • Мнения: 533
Момичета, ходил ли е някой скоро в http://www.hotel-yaev.com/, нека каже отзиви.


Ти от небето ли падаш , вземи и прочети темата от начало.

# 22
  • Мнения: 983
Ох, аз с това Велико Търново прегрях вече, ама да кажа, че на 12.04 най-вероятно ще е Звук и светлина, та ако още се двуумите....

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Направих резервация за х-л "Яев" за Великден.

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Впечатленията ми от х-л Яев.
Приятно местенце. Дворът е такъв, какъвто изглежда на снимките, чисто, приятно. В един момент преброих 20 дечурлига, к играеха. Стаите са просторни, нелуксозни, но с всичко необходимо, почистват добре, кърпи сменят всеки ден. Ресторантът е решен в соц стил. Менюто е доста семпло, не съм очарована от храната като цяло. В тази връзка Карлово е мн близо. Там открихме супер р-т "Едно време" - препоръчвам с две ръце. Караоке в Яев - всеки петък. Изсипа се мн народ, явно е популярно в региона. Притесних се, че ще ни подуят главите, но си заспахме, изолацията е добра. Пак бих посетила, чист въздух и спокойствие. Не и уикенд обаче, по-скоро през седмицата. "Шефката" /както я нарича персоналът/ ми каза, че до края на сезона през уикендите имат мероприятия - сватби, банкети и пр. Няма детски басейн. Наличният не е голям.

# 25
Здравейте !А някакви отзиви за комплекс бръшлян.Дали си заслужава .

Общи условия

Активация на акаунт