ВЪПРОС ЗА ОБУВКИ "ECCO".

  • 32 501
  • 52
  •   1
Отговори
 Чувала съм,че са качествени.Имате ли опит с детските обувки и знаете ли как варират цените при тях? Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 293
Много съм доволна от обувките им а в неделя гледах за момичета обувки-бяха към 100лв.

# 2
  • Мнения: 5 255
По-добрите обувки   Peace
Около 100 лв +/- , или около 50 лв +/- покрай намаления  Wink

# 3
  • Мнения: 433
Аз и мъжа ми носим ЕССО .Друга такава обувка не съм имала.Можеш да я носиш 5 години и няма мърдане,друг е въпроса,че ще ти омръзне.За детето не съм купувала ,защото според мен не си заслужава,много бързо му расте крачето.От същия магазин на Витошка последния път си купих Gabor,но според мен не са толкова добри.

# 4
  • Мнения: 549
сина ми имаше кецки на тази марка.От Англия му бяха донесени.Скъса ги от носене и не мръднаха,а и му бяха страшно удобни.Искаше все с тях да е.Мисля,че си заслужават парите

# 5
  • Мнения: 4 668
За мен няма по - добри обувки от ECCO  Peace Синът ми проходи с такива и сега също носи .
Цените на новите модели са между 109 и 130 лв.
Заслужава си , защото са много здрави , изключително удобни и качествени и изкарват сезона без да мръднат  Peace

И мен ако питате - точно за децата най си заслужава  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 771
Това са едни от най-качествените обувки, които могат да се намерят на нашия пазар. Тези дни гледах новите детски модели, на цена около 120 лв. Имаше няколко модела обувки и няколко тип маратонки, всичките много хубави като модел. Ако крачето на детето вече не расте много бързо, си струват отвсякъде.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 326
За мен няма по - добри обувки от ECCO  Peace Синът ми проходи с такива и сега също носи .
Цените на новите модели са между 109 и 130 лв.
Заслужава си , защото са много здрави , изключително удобни и качествени и изкарват сезона без да мръднат  Peace

И мен ако питате - точно за децата най си заслужава  Hug

Точно така ...и аз мисля, че за децата най- си заслужава...аз купувам предимно от намаленията, тогава не е чак толкова скъпо.
Обувките са красиви, качествени и удобни

# 8
  • Мнения: 1 167
Впечатлихте ме с тези добри отзиви! Къде имат магазин в София?

# 9
  • Мнения: 4 668
Единият магазин е на пл.Славейков , а другият в мола на Стамболиййски  Peace

Синът ми даже имаше ситуация / това преди около година /  - купуваме му нови маратонки - Найк  и разбира се искаме да му ги обуем . Като се тръшна това дете - не , та не  Confused
Рев да си иска обувките ЕCCO  Laughing Близо два месеца отказваше да обуе каквото и да било друго . В крайна сметка ходихме да купим други обувки , по - голям № ...
И до ден днешен маратонки и др. обувки носи с триста зора ...  Joy

# 10
  • around the world
  • Мнения: 651
Единият магазин е на пл.Славейков , а другият в мола на Стамболиййски  Peace

Синът ми даже имаше ситуация / това преди около година /  - купуваме му нови маратонки - Найк  и разбира се искаме да му ги обуем . Като се тръшна това дете - не , та не  Confused
Рев да си иска обувките ЕCCO  Laughing Близо два месеца отказваше да обуе каквото и да било друго . В крайна сметка ходихме да купим други обувки , по - голям № ...
И до ден днешен маратонки и др. обувки носи с триста зора ...  Joy
Обувките са наистина страхотни.Страшно удобни и много качествени.
Имат и още един магазин на Витошка. Peace

# 11
  • Мнения: 126
И ние сме доволни от тези обувки. На малкия също само от тях купувам - качествени са и са удобни.  Само за себе си все не мога да харесам модел - дамските са ми малко бабешки.

# 12
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И аз и мъжа ми си купуваме обувки от ЕССО. Детето ми проходи с тях, след това съм купувала пак и сега за пролетта пак сме купили едни ЕССО  Peace Невероятно качествени, удобни, струват си парите. И аз, като Бобка и Пипинка, мисля, че за децата най си заслужава да се купуват, а за прохождане са номер 1  Peace  Peace

# 13
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Много сме доволни от обувките "ECCO". Най-добре е обаче, когато хванеш намаленията... тогава излизат на половин цена!

# 14
  • Мнения: 4 668
Имат и още един магазин на Витошка. Peace
Нямат магазин на Витошка  Rolling Eyes В магазина на " Саламандър " продават някой модели на ЕССО .

Общи условия

Активация на акаунт