ВЪПРОС ЗА ОБУВКИ "ECCO".

  • 32 504
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 157
Точно така.

# 31
  • Мнения: 1 941
ЕCCO са страхотна марка. Кожата е толкова мека, чак не ми се вярва за какво качество говорим. За голямо съжаление от към модели много, много рядко мога да си харесам нещо...

# 32
  • София
  • Мнения: 2 658
Нещо обаче май ме преметнаха, преди 3 седмици, че ще заредят с нови модели. Искам за мен боти с вата и ботушки за детето. Казаха ми, че до края на октомври ще заредят със всякакви модели и аз и на детето не взех ботуши и днес естествено за нея се беше свършил номера, а с вата ботуши не са зареждали и мо казаха края на месеца. Е декември ли ще си купуваме ботуши? Много ги харесвам, ама не може за нула време да свършат и детските номера.

# 33
  • София
  • Мнения: 717
Петя, миналия петък заредиха по всичките магазини. Аз чаках да ми се обадят, обаче случайно отидох в МОЛ София и видях, че ги редят. Няма въобще никакъв избор, много жалко. Но отиди на Графа, ако имаш възможност. Там са най-любезни момичетата и има най-голям избор и от по-сторите колекции. Колкото до номерата, наистина свършват много бързо. Confused

# 34
  • Мнения: 89
И аз съм от феновете на тези обувки,поне що се отнася до детските модели.Вчера купихме на сина ми-нещо като високи до глезена маратонки.Наистина тази година цените ми се струват по-високи(170 лв...),но изкушението за хубава и качествена обувка явно надделява.За деца и аз смятам,че е най-важно да се търси качество основно при обувките!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 658
ами, отидохме днес и купухме, каквото имаше, защото нито аз, нито детето можем да ходим с обувки вече. На нея взехме тези, които не ми харесваха много като цвят, но иначе са топли и стабилни, а за мен тънки ботуши, защото не знам дали ще им докарат и кога по-дебели. В GEOX например вече са се изчерпали и няма номера, а няма и да зареждат.

# 36
  • Мнения: X
Купувам и на двете ми деца такива обувки - много са качествени!  Peace

# 37
  • Мнения: 1 941
Боже, какво зареждане правят тея хора? От миналия петък поне два пъти съм ходила до магазина в МОЛ-а и виждам все едно и също - преди всичко неподходящи за сезона обувки.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 191
Взех на дъщеря си тези
http://www.ecco.com/bg/bg/kolektsia/detski/infants/73291/50667/detail.do
за 150лв. и пак бих дала тези пари, това са най-добрите ботуши на света, на една моя позната и се видяха много скъпи и сега купува вече трети различен модел ботуши на детето си, защото едните пропускат, а с другите са му студени краката, дала е повече пари от мен. Днес ходихме във всички локви и минахме през целият сняг, като се прибрахме краката и бяха невероятно топли и сухи.

# 39
  • Мнения: 483
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.

не си единствената...
Преди 2 седмици дадох 160 лева за едни обувки, които се скъсаха след пет обувания! В магазина ми казаха, че ще ги шият и ще ми ги върнат ШИТИ или ЛЕПЕНИ. Е върнаха ми ги след 5 дни зашити и днес ще ходя до магазина да ги върна защото сега се скъса другата обувка! Уж са великата фирма! Правила съм рекламации и в други магазини, но веднага са ми ги заменяли!

# 40
  • София
  • Мнения: 6 360
между другото, и аз съм недоволна в момента - от последните им зимни модели ботушки и боти за момченца. моделът е измислен кофти и причинява претъркване в определени точки на крачето. отначало помислих, че не сме уцелили добре номера, та се наложи да купя втори чифт - по-голям. същата работа. като ги разгледахме внимателно, установихме, че просто моделът е калпав и винаги ще претърква крачето на едно място, независимо от големината.
отделно от това, при дълбок сняг, въпросните ботушки Snowrider се нариват отгоре със сняг като снегорина и тоя сняг като залепне по материята на ботуша - няма изтръскване. гледах децата в парка - само ботушите на моя син бяха така облепени със сняг.

тая година много ме разочароваха Ecco.

# 41
  • Мнения: 3 157
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.

не си единствената...
Преди 2 седмици дадох 160 лева за едни обувки, които се скъсаха след пет обувания! В магазина ми казаха, че ще ги шият и ще ми ги върнат ШИТИ или ЛЕПЕНИ. Е върнаха ми ги след 5 дни зашити и днес ще ходя до магазина да ги върна защото сега се скъса другата обувка! Уж са великата фирма! Правила съм рекламации и в други магазини, но веднага са ми ги заменяли!





Чак пък велика фирма:))))Мисля,че грешки стават навсякъде,просто си уцелила нещо дефектно.А защо не ти ги замениха с друг чифт,а решихте да ги лепите?
Между другото сега има 50%намаление и мисля да се обзаведа с ботуши за 160лв,повече не вярвам да им падне цената newsm78Някой срещал ли е по-голямо намаление от 50%,заслужава ли си да изчакам още малко?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 849
В пловдиския магазин на ECCO ми казаха, че това им е максимума за намаление 50%, даже само детските бяха с такова намаление. Засилих се да купя на малкия едни ботушки, ама ми се видяха доста 100лв за него и май се отказах.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 360
Между другото сега има 50%намаление и мисля да се обзаведа с ботуши за 160лв,повече не вярвам да им падне цената newsm78Някой срещал ли е по-голямо намаление от 50%,заслужава ли си да изчакам още малко?

май не правят по-голямо намаление, най-много да ти се изчерпа номера, щото имат по 1-2 чифта от номер. аз така се кумих на едни боти, намалени от 240 на 175, та накрая просто свършиха. нямали пари хората.

# 44
  • Мнения: 525
Аз съм много доволна от ботушките на дъщеря си /модел от тази зима/.

Общи условия

Активация на акаунт