Новата боя Casting на Loreal вече и у нас !

  • 53 985
  • 369
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 491
Я кажете някой от Пловдив купувал ли я е и откъде новата версия и цена..Аз също съм със старата кастинг вече 4 години почти...

В "Бонжура" я гледах вчера.

# 76
  • Мнения: 17 407
Да докладвам за Варна- има я в Елитис, цената е 11.40. Взех синята слива(316). Пише, че покрива изцяло белите коси, ще я видим. ЦВетът повече ми харесва от касиса, де.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
 Grinning Така, боядисах се снощи с боята - цвят Шоколад. Цвета е кафяв, но с червеникави оттенъци. Става точно такъв какъвто е показано на кутийката. Доволна съм от боята - косата става мекичка и лъскава. Грамажът е достатъчен за коса средно гъста и малко под раменете като дължина. Сместта е като крем и не се стича. Нанася се перфектно /аз се боядисвам сама в къщи/. Ще видя след няколко измивания, как се държи цвета.  Peace

# 78
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
До сега съм ползвала старата версия /10/
Ще взема и аз да се престраша и ще опитам новата  Thinking

# 79
  • София
  • Мнения: 10 858
Да си дам мнението  Laughing
Аз лично не открих някаква разлика м/у стария и новия вариант  Thinking Само балсамчето е различно, на мен повече ми харесва балсамчето в стария Кастинг.
Боядисах се с цвят синя слива 301, цветът е същия като от стария вариант боровинка 21.
Аз си се връщам на старата, заради това че цвета и сияйността на косата са си същите, балсамчето (старото) ми действа по-добре и цената е по-ниска, както и самото приготвяне на боята е по-лесно. Новата не е с механизма щрак-щрак Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 17 407
МАцки, имам въпрос към тези които ползват светло кестенявото(без значение стара, нова версия)- дали изсветлява косата с отмиването? Зарибявам една другарка и ми е важно Mr. Green
Синята слива е 316 номер при мен, а старата версия знам касиса, под номер 12 newsm78 Обаче имам смътен спомен за едно лилавеещо номер 21. Колко версии станаха? Laughing

# 81
  • Мнения: 2 489
Незная дали е №21, но си права имаше цвят боровинка  Laughing.По едно време бях луднала на тема черно с лилав отенък Simple Smile.Сега и аз се интересувам от кафявата гама, но да не червенее Grinning.за сега ви чета още не е дошла тази боя в моя град, обещаха ми за след Великден.

# 82
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Аз съм била черна със синеещо, сега съм черна с лилавеещо, следващият път ми се иска просто черно. Ще ми препоръчате ли номер? Да стои естествено черно...общо взето в "черен" период съм.

# 83
  • Мнения: 17 407
В момента с каква боя си, Пепи? Съвсем ме объркахте с тази боровинка Mr. Green
От старите десятката е чисто черно, за новите не се сещам дали има.

# 84
  • Germany
  • Мнения: 2 007
 От старата съм с 12-ка мисля. Сега новата се глася да пробвам.

# 85
  • Мнения: 73
И аз да дам мнение, пробвала съм стария кастинг, косата ми стана ужасна, косъма не беше гладък, нито цвета беше хубав, нито пък трая дълго, а бе ужас. Не бих пробвала скоро пак!!!

# 86
  • София
  • Мнения: 10 858
От стария вариант имаше "Касис" под №12, обаче я спряха. Лилавеещо е 21 - "боровинка".
вярно че Синята слива беше 316 Mr. Green а не 301 Whistling

# 87
  • London, baby
  • Мнения: 800
Здравейте, искам един съвет каква боя да си взема. Косата ми е тъмно кестенява, естествен цвят, искам боята да е подобен цвят, да няма рязка граница и оттетъка да е по-светъл (кестеняв). Коя боя да избера? И това, че ми е естествен цвета по-дълго ли ще се задържи боята отколкото на третирана коса?
Благодаря!

# 88
Аз също се интересувам кой номер да взема от новата боя Лореал. Косата мми е светло кафява, не искам да я потъмня. Харесва ми много цвета ,,Шоколад" , но се опасявам че ще придобия червен оттенък. Другият цвят към копйто съм се насочила е ,,Карамел". Моля споделете вашите впечатления , ако сте ползвали някои от тези нюанси.

# 89
  • Мнения: 4 447
Аз също се интересувам кой номер да взема от новата боя Лореал. Косата мми е светло кафява, не искам да я потъмня. Харесва ми много цвета ,,Шоколад" , но се опасявам че ще придобия червен оттенък. Другият цвят към копйто съм се насочила е ,,Карамел". Моля споделете вашите впечатления , ако сте ползвали някои от тези нюанси.

И аз съм с по-тъмна коса и много ми хареса 535.
Не мисля, че ще има червеникав отенък.
Но също много ми хареса и 600.

Някой може ли да каже дали вече някъде в Дружба 2
им от тази боя, защото от сайта показан в началото
на темата с доставката илиза 17лв  Sick

Общи условия

Активация на акаунт