Гърне и големи разходки?

  • 2 072
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
... меко казано, ужасно, отвратително, едва ли има по-противна гледка от дете, пикаещо или серящо по улиците, тротоарите, градинките.  Sick

Много искам да те прочета след година и нещо.
Да ми споделиш как се оправяш в Борисовата градина за един следобяд, ако сте излезнали с детето да кара колело.

По темата.
Гнусно-мусно, заставаш между два храста, представяш си, че е тоалетна и действаш.
Това е положението за момента.

Когато някой ден построят тоалетни, ех....
Споделям  Peace

Това с дечицата да пишкат навън за мен е оправдано и нолмално грозно и гнусно е когато това го правят големите  Crossing Arms Naughty


# 16
  • Мнения: 2 674
А когато го правят кученцата?

Тогава нормално или грозно е?

# 17
  • Мнения: X
katiABV, ако знаеш колко неща ми се виждаха и гнусни и тъпи и ненормални.........докато не почнах и аз да ги прилагам  Mr. Green
След година ела пак да си говорим или ще държиш детето с памперс, докато стане на 5, че да не те излага по градинките Rolling Eyes............

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Изпишквай го, не е задължително да е на гърне.
  точно така  Peace

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А когато го правят кученцата?

Тогава нормално или грозно е?
Сподели ти как правиш  Hug Ако сте на дълга разходка и няма в близост тоалетна какво правиш .... : Заповядваш  му да не го прави !  Crazy или си го оставяш да се си се омърля подобаващо
(може би това е нормално)

Все пак това при дечичата  е инцидентно   (демек не се случва често) виж големите го правят системно акането и пикането по градинки (виждала съм не само кучешки акита там ) Stop

# 20
  • Мнения: 9 903
абсурд е да се мъкне гърне на разходка, първо защото детето не бива да се учи, че личното му гърне ще го следва винаги и навсякъде, второ защото е обемисто - не ни стигат другите багажи и играчки, детето може да не ползва вече количка и т.н. Трето, не може гърнето да се разнася със съдържимото, докато намерим къде да го изхвърлим Simple Smile

дано само детенцето е съгласно да бъде изпишквано или да пишка право, защото синът ми още не иска да пишка прав.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
В началото изпишквах на половин час и така постепенно сама се научи да казва  за пиш,но сме имали и омазани историй с ако.Нося обаче мокри кърпи и други чисти дрешки и почиствам.

# 22
  • Мнения: 931
абсурд е да се мъкне гърне на разходка, първо защото детето не бива да се учи, че личното му гърне ще го следва винаги и навсякъде, второ защото е обемисто - не ни стигат другите багажи и играчки, детето може да не ползва вече количка и т.н. Трето, не може гърнето да се разнася със съдържимото, докато намерим къде да го изхвърлим Simple Smile

дано само детенцето е съгласно да бъде изпишквано или да пишка право, защото синът ми още не иска да пишка прав.

 Peace
ама естествено че е трудно да се мъкне и гърне с др багаж

# 23
  • Мнения: 668
katiABV - след годинка пак ще те питам по въпроса. И дали ще можеш да наредиш на детенце - стискай мами, до най-близката тоалетна (която не се знае къде е!).
Моята дъщеря е на 3г 8м, и от 2години вече е без памперс. Е наистина, имали сме доста напишкани дрешки но наакано почти никога. Ама последния случай е вчера, на половината път от детската градина към вкъщи ми сервира "Мамо, пика ми се! Ама наистина много ми се пика!" И аз какво да направя? До най-близкото храстче свалихме гащичките и се изпика детенцето, наистина много му се е пишкало. Иначе си казва ако може да устиска до вкъщи или поне още малко.
Тъй че не съди толкова строго другите майки. Още повече че навсякъде по парковете и градинките положението с тоалетните е отчайващо.
 Simple Smile
По темата - свиквай детенцето да пишка навън и да си казва колкото може по-рано ако му се ака. Най-добре е ако "голямата работа" я вършите у дома, но за навън и пличке става. Аз винаги си носех.  Wink

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Катя ме разсмя  Party Ще бъде голям купон след 1 година-как детето й си върши работата в парка гнусно, ужасно и отвратително...

# 25
  • Мнения: 9 814
katiABV дано вие не сте от ужасно противните серящи и пикаещи деца!Бъдете културни и уринирайте на правилните за целта места! Ама  нали знаеш, то на нашето не мирише!

 hahaha Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 3 929
Според мен е добре да се запасиш с повече гащички и да изпишкваш детето по-често - да речем през половин-1 час, а що се отнася до акането - дано си намериш подходящо място, където това да стане, за да не се чувстваш неудобно.

# 27
  • Мнения: 266
Aз също отучвам моя син да си пишка в памперса,вече няколко дни го видя в тоалетната,а когато сме на вън,препикаваме *бубите*.Когато го сложа на гърне си вади пилето и пикае по килима.Забелязвам го че,когато му се пишка се пипа по дупето(не всеки път).няма нищо гнусно да се изпишква до някой храст.все пак това е детенце.аз не бих носила гърне със себе си. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 091
Ами носи си повече гащички.А пък може да се научи да казва GrinningЗнаеш ли , всяко дете е различно. GrinningДано твоето казва от по-рано. PeaceА относно гнусотийте при пишкането на децата отвън , ще кажа това:На мен ми е много по-гнусно да гледам как кучетата СЕРАТ в градинките и ПИКАЯТ , отколкото децата.Предпочитам детето ми да ми каже и да го изпишам , отколкото постоянно да го карам да стиска и да спре да ми казва. Peace

# 29
  • Мнения: 800
Носи си дрешки за преобличане и постепенно ще свикне - с каката така се научихме. А по повод пишкането и акането по градинките сигурно е "гнусно", но едно дете на тази възраст не знам как точно ще го накараш да чака да намери тоалетна или да си отиде в къщи?! Дъщеря ми е на 4 и 1/2 и вчера се наложи да пътуваме с трамвай - по средата на пътя тя казва, че и се пишка, това е вече веселба ... (аз съм и с малкия в колело), слизаме на следващата спирка, оглеждаме се ... и първото дърво беше наше - а какво да направя?
Това с пликчетата е много добър начин, но ще бъде добре и собствениците на кучетата да си носят пликчета - при нас в парка е повече кучешка градинка отколкото детска (кучетата са господари на тревната площ, а дечицата по асфалтовите алеи; ние се притесняваме къде да пишкат и акат децата ни, а те..?!)

Общи условия

Активация на акаунт