стил на коса!!!

  • 3 479
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
    какъв продукт използвате ,за да "дооформите"при4еската"си?аз ползвам в момента крем-гел на "нивеа"-като си изправя косата мацкам бебе6ките по -къси коси4ки с това и те не стоят щръкнали от изправянето...днес видях нов подобен крем на "нивеа"в малка много сладка кутийка,лилава,от новата им серия,май за блясък бе6е..но ми се иска да си взема и някакво спреи4е-за блясък,не омазняващо,не отежняващо....вие какво прилагате като продукт
   пък и няма актуална тема по тоя въпрос-СПРЕЙ,ГЕЛ,ВАКСА,ПЯНА,ЛАК...
   СПОДЕЛЕТЕ Hug, мнения по въпроса

# 1
  • Мнения: 779
 то вси4ко тук май се свежда до едните кристали Laughing и друго-не!

  Crazy

# 2
  • Мнения: 234
Аз само кристали използвам за дооформяне, но това е защото винаги я изправям с преса и после ги слагам, за да не ми хвърчат краищата

# 3
  • Мнения: 3 376
Има 101 теми по въпроса вече,сигурно затова никой не ти отговаря.

И не се свеждат нещата до "едните кристали",които няма как да служат за дооформяне на прическата, пък и доколкото знам имат друга функция.

# 4
  • Мнения: 779
Има 101 теми по въпроса вече,сигурно затова никой не ти отговаря.

И не се свеждат нещата до "едните кристали",които няма как да служат за дооформяне на прическата, пък и доколкото знам имат друга функция.
  да, аз казвам,4е вси4ки са луди по кристалите и друго не ги интересува,не ме разбра..а темите не са актуални,за6тото са стари и общо взето хората много не ползват такива не6та,и не споделят като мнения по4ти ни6то Thinking поради тая при4ина

# 5
  • Мнения: 3 830
За да си направя прическата, използвам пяна за коса на Seri и лак на Л'Ореал Peace

# 6
  • Мнения: 779
 Estellia,лака,който ползва6 на лореал кой е то4но-?? и какъв ефект оказва на твойта коса.омазнява ли,фиксира добре,блести и тн ти то4но какъв ефект постига6 с него

# 7
  • Мнения: 5 299
Аз снощи точнотова писах в една тема.
КОсата ми е къса, използвам крем-восък на Л'Ореал - "Play Ball"

# 8
  • Мнения: 3 641
Използвам кристали за коса на Биофарма и лак за дооформяне ма прическата Simple Smile
Не мога да търпя разни мазила по косата, не се чувствам комфортно Confused

# 9
  • Мнения: 4 451
Използвам пяна за коса Лонда  и после лак "Малиция".

# 10
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Най-често използвам това , но имам и вакса Лонда и пяната Лонда (използвам я рядко - когато си къдря/чупя косата). Използвам и това    И винаги имам едни лак за супер силна фиксация, който използвам за фиксация на по специални прически.

# 11
  • Мнения: 1 081
Аз ползвам балсама без отмиване на Шварцкопф  Peace
Не е стилизант обаче.

# 12
  • Мнения: 430
Ползвам пяна лак и много рядко вакса за косата ми

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пяна и лак всеки ден от много години Flutter и въпреки всичко още не мога да намеря онзи Лак, който оставя косата жизнена след напръскване  Tired

# 14
  • Мнения: 4 362
кристали и лак за коса  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт