ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй

  • 58 989
  • 289
  •   2
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
Дидка, врЪхтЪ си Hug

момичета, имате страОтни кухни  bouquet
с нетърпение чакам да рушнем у нас и да се похваля и аз Party

# 31
  • Мнения: 3 770
ani_4ka, ще помагаме с каквото можем! Simple Smile идеи много ,само да има кой да ги изпълнява!  Laughing

# 32
  • Мнения: 547
Благодаря, Gwen!
А сега и да попитам нещо. Решила съм да си взема плот двойка котлони. Досега години наред съм ползвала Раховец и повече от два котлона никога не са ми били необходими. Дотук добре.
Обаче се чудя дали разположението на котлоните един зад друг е удобно за ползване(на Раховеца са един до друг). И има ли някаква особеност плота да се монтира завъртян на 90о, така че евентуално да ми задоволи прищявката? Или може би има различни видове плотове? Едни с котлони, разположени един зад друг, други - един до друг?

# 33
  • Мнения: 3 770
може да ги монтираш както си искаш,само внимавай къде ще сложиш копчетата - ако си левичарка да не са отдясно или обратното!не е фатално но е по-неудобно.  Simple Smile моя приятелка си купи двойка и ги монтира точно така - един до друг.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Момичета помагайте..........
Има ли някой ето така поставени шкафове имам предвид отгоре(отляво,отдясно,отдолу без значение) с вратички от ПДЧ ,а до него стъклени .
Днес ми докараха кухнята разглобена и не мога да си намеря място, пет пъти слизам в гаража да я гледам и не мога да си обясня защо стъклените вратички стърчат прад другите незнам дали ме разбирате.Просто алуминиевич профил на стъклото е по дебел от плоскостта и се разминават,направо ще полудея вече кажете при вас как е Sad Бясна съм  #Cussing out А и майстора не му отговаря телефона и  #2gunfire

# 35
  • Мнения: 3 770
sis7,моята кухня е от масив,но на вилата имам такава - не се разминават профилите!просто трябваше предварително да се поинтересуваш,а ако не е много късно направи рекламация!

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
sis7, и при мен са равни алуминиевите рамки с другите вратички като дебелина. Щом не е монтирана още кухнята дали ще може да ги сменят с по - тънки? Честно казано никога не бях се замисляла върху този въпрос и сега си давам сметка, че е чист късмет, че при мен са еднакви.

# 37
  • Мнения: 7 430
Представям си какво ти е Tired...не се притеснявай, а се свържи с него и искай да ги направи КАКТО ТРЯБВА #Cussing out ...иначе не плащаш Naughty

 Hug

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 040
sis7,моята кухня е почти като твоята.Още не сме стигнали до този етап,но когато казах ,че искам широки профили ми обясниха ,че стърчат извън горните вратички и взехме тънкия профил.Не се ядосвай от сега, изчакай майстора. Hug

# 39
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Как така ще се разминават,може би при монтажа ще ги изравнят,не се притеснявай.
Аз миналата седмица бях в потрес,че са направили някои от шкафовете без вратички,направо щях да избеснея,чак после разбрах,че не са докарали всички вратички JoyАма както бях изморена,добре,че не се обадих на майстора да му се карам,всичко се оказа ок. Whistling

# 40
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз не разбрах как така се раминават. Гледах при мен няма разминаване или аз не съм разбрала за какво точно питаш ( снимка има в подписа ми). Аз се ядосвах пък, че профилът е дебел- исках по-тънък, седи ми малко грубо с този .

# 41
  • Варна
  • Мнения: 103
Запис!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Ох ще се побъркам момичета.
А майстора е извън града и чак в четвъртък ще дойде да почне да сглабя,а до тогава сигурно няма да спя,толкова я чакам и ето......почват ядовете.Иди ми да се  #2gunfire гледам само кухни от одеве и нищо не виждам вече......Утре ще снимам да кажете.Според мен лошото е че аз изках много тези стъклени вратички и сега ако не може да се оправи ще ми е трън в очите.  #Crazy  Наистина немога май да го обясня правилно.Шкавовете ми ще са като на bubiico .... http://www.snimka.bg/album.php?album_id=104143&photo=4  и тази http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=19100&AlbumId=81623 тук се вижда даже как са в една линия,а моя профил просто е по широк от плоскостта,ако ПДЧ е да кажем 15 мл той е 18 и се вижда как се разминава........ Джема не е като твоя профил,тези така си се продават стъклата до колкото знам.....офффффффф  Sick
спирам да се оплаквам,молете се да стане  Praynig , макар че седя тук и си пиша поне малко да се поуспокоя и без това няма да спя тая нощ,много мразя нещо да не е както трябва и ако не може да се оправи .....незнам цяла вечер се чудя какво ще правим  #Cussing out
Простете,ама сега няма и с кой да споделя

# 43
  • Мнения: 3 770
sis7, не се притеснявай толкова - все пак това са само две вратички,не е като цялата кухня да не я бива!знам какво е да се тормозиш за такива неща,но в крайна сметка не е фатално.крайният вариант е да поръчаш наново вратичките с точния профил.спокойно,всичко се оправя  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 511
Най-вероятно алуминиевият профил е бил неподходящ. Още когато си го избирала,майсторът е трябвало да ти каже,че ще има разминаване с вратичките.
Не се ядосвай. Просто ще поръчаш нови. Ако става въпрос само за два профила....даже го удари на съзнание и да е за негова сметка! Така,де...
Дано да нямаш други проблеми при сглобяването!  Hug
Аз ако почна да ти разказвам каква одисея беше с моята кухня... не се тормози.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт