Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 апр. 2008, 09:39 ч.

Мами, какво образование имате?

• 8 059
  • 205
  •   1
Отговори

Анкета

Мами, какво образование имате?

Опции:

• Плевен
Питам, защото мен ми се наложи да пиша дипломна работа за магистратурата докато бях бременна и да я защитя когато бебка беше на  1 месец. Беше ми много трудно. Искам да разбера вие какво избрахте - за си завършите образованието и тогава да имате бебчета или завършихте след тяхното раждане?

# 1
Първо си завърших образованието - "Международни икономически отношения" с магистратура "Международен бизнес". После се омъжих, забременях и родих  Grinning.
Не съм имала бебе, докато учех  Laughing, но никога за изпити и защити на двете дипломни работи не съм си взимала отпуск, при това работех на две места. Единствено съжалявам, че все още не работя по специалността, но е крайно време да взема мерки по въпроса.

# 2
  • Русе
бакалавър, по компютърни системи и технологии.

родих във втори курс  Crazy - естествено непланирано. хаоса беше безобразен, добре, че майка ми не работеше и живеехме заедно, колегите ми бяха готини и помагаха и преподавателите разбрани, та успях да отикам някакси, така междудругото

# 3
  • Бургас
Първо завърших бакалавър Икономика на индустрията, намерих си работа, после се появи бебка и сега чакам удобен момент да завърша и магистратурата.
Много ме е яд, че не я завърших веднага след бакалавъра, защото сега времето си минава, а и хиляда други неща на главата покрай малкото човече Hug Но не се отчайвам, твърдо съм решила да завърша. Peace

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
Опция 3  Grinning
Решила съм на "дрЪти" години да си правя магистратурата  Laughing Wink

# 5
  • София
Забременях в края на 4-ти курс и се дипломирах бременна, след това родих и второто дете и сега есента съм решила да си запиша магистратурата. И двете ми бременности бяха планирани и с оглед на това докато съм по-свободна и по майчинствао да си завърша образованието. Но има кой да ми помага за двете бебета.

# 6
  • София - най-после у дома :)
Висше - магистър. Дипломната за магистратурата я писах преди да родя, но основното писане беше след като бебо стана 2 месеца, ходехме си с него до университета на консултации. Писането ставаше основно нощем, защото денм все имаше нещо за вършене ... Беше ужасно трудно, но се радвам че и тоя зор ми отпадна, поне да не го мисля. ако не я бях написала тогава, сега с работа, ходещия Алекс е просто невъзможно ...

# 7
Преди да родя имах 1 диплома за специалист "Мениджър на малка и средна фирма", 2 за бакалавър "Международни икономически отношения" и "Маркетинг" и карах 2 магистратури "Дипломация" и "Международни отношения". Планирах да се дипломирам до раждането /т.е. планирах момента на забременяване с идеята през бременността да се дипломирам/, но се наложи да лежа за задържане 8 месеца и позабавих нещата. Децата ми се родиха август, изкарахме месеца в болница. През октомври се дипломирах по първата магистратура; през март - по втората.
Не ми беше трудно, защото от години работех вече по специалността си и бях наясно с нещата /повечето преподаватели пък ми бяха и колеги в работата и винаги можех да се обърна към тях за материали, консултации и т.н./.
А и през бременността не съм спирала да работя - от леглото вкъщи с компа до мен - работя изключително по специалността си /т.е. по всички Wink/...
 Peace

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 11:31 от azaf

# 8
  • София
Изкарах си първото висше с бебче  Simple Smile Големият ми син се роди като бях във втори курс. Учех и работех. Прехвърлих си майнчинството на майка ми. Иначе нямаше как да се справим.
Второто си висше образование завърших миналата година - с две поотраснали дечица.
Помощта на бабите и дядовците е безценна! Да са ми живи и здрави!  Simple Smile

# 9
  • София
Бакалавър Peace

# 10
  • София
Завърших си магистратурата "Стопанско управление" доста преди да забременея с Марти, но по стечение на обстоятелствата сега се наложи да запиша втора магистратура "Предучилищна педагогика" Mr. Green точно сега съм в сесия, ще раждам след месец и ми е доста трудно... уча докато Марти спи, а когато се роди бебка сигурно майка ми ще се налага да излиза отпуска докато съм в сесия.

# 11
  • София
Първо завърших, после се омъжих, после си родих едно синче,после си родих още едно синче. smile3521 newsm47 newsm44

# 12
  • плевен
Завърших медицина - магистър доста  (4 години) преди да се омъжа и родя. Карах през това време и тясна специалност, но след като се роди малкия я прекъснах за известно време.

# 13
И двете си деца родих докато учех за бакалавър. Сега уча за магистър.....мммм никак не ми е лесно, но като искам да нося две дини под една мишница... hahaha
Смогвам с нещата, повече от успешно Simple Smile

# 14
аз все още съм студентка,но бебо ще се роди през юли  когато нямаме никакви лекции.а за следващта учебна година ще видя какво ще правя

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт