Мами, какво образование имате?

  • 9 944
  • 205
  •   1
Отговори
# 30
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз съм бакалавър - Европеистика , но мисля да продължа и за магистратура Peace , ако не и по-нагоре

# 31
  • Мнения: 1 733
Бакалавър съм по етнология и завърших през 2001 г. После записах магистратура по международна журналистика, която по учебен план за неспециалисти е 4 години. Започнах я през 2003 и в края на 2007 се дипломирах. Калоян беше на година и половина тогава Simple Smile Трудно ми беше, защото работех, дете гледах, пишех дипломна работа, но успях Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 12:57 от Daniele

# 32
  • Мнения: 65
Дипломирах се 4 г. преди да забременея - ФМИ - с 2 специалност "Приложна математика" и "Информационни и комуникационни технологии". За мое щастие си работя по специалността. Но правих една спецаилизация, курс, който ми е платен от работата, а не съм се явила на изпита за да взема серитфикат и не знам дали ще успея, че то там има давност Thinking

# 33
  • Мнения: 78
Бакалавър - застраховане
Магистър - счетоводство
Забременях в последния курс на магистратурата и бях в напреднала бременност на защитата, но това по-скоро ми помогна    Peace Като ме видяха с големия корем и не ме мъчиха много  Peace

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Висше - магистър, но съм завършила много бреди да бременея!  Wink

# 35
  • Мнения: 1 951
И  аз си написах дипломната работа след като забременях  Laughing . Надявам се да си взема изпита преди да родя, че после не знам дали ще се справя  Confused

# 36
  • Мнения: 668
Завърших Висше-бакалавър по Информатика.
Бях решила да завърша образованието си и след това да имам деца (Бях омъжена вече повече от 2 години, а живеехме заедно повече от 3). Но така стана, че държавния изпит си го взех в 7-мия месец  preggo, за което въобще не съжалявам.

# 37
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Големия беше на 1г. и 8-9 мес. като завърших бакалавър в ТУ-Варна.

# 38
  • София
  • Мнения: 39 758
Аз съм инж., магистър. Докато учех изобщо не мислех за женитби и деца. Мъж ми беше само перспектива тогава Simple Smile (даже и помисъл не беше Simple Smile)

# 39
  • Мнения: 1 197
Висше-икономическо със степен бакалавър.И аз докато бях бремена завърших

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:10 от nell@

# 40
  • Мнения: 20
Завърших  полвин година преди да забременея с Дея магистър по Криминалистика в полицейският.Работя по специалноста си.

# 41
  • Мнения: 1 196
Висше - бакалавър. Забременях когато бях в трети курс.  Rolling Eyes
Сега уча за магистър  Peace

# 42
  • Мнения: 30
При мен нещата си вървят едно след друго като по план след като завърших бакалавърската степен се сгодих,след това записах магистратурата, последва сватба, а когато разбрах че съм бременна в първия месец се явих на държавен изпит и си го взех от първия път. Сега съм в 3-тия месец и най-добродо предстой......

# 43
  • Мнения: 4 406
бакалавър по специалност, която никога няма да работя

# 44
  • Мнения: 307
Докато бях бременна с първото си дете - преди 14 г. се отказах от ученето ( първа година в С У ). Преди около 5-6 години реших пак да уча - задочно , но в третата година забременях и продължих и с двете неща .

Общи условия

Активация на акаунт