Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 528
  • 594
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 747
...а онова нещо дето си бъркаше в пъпа да дисквалифицират, заради неявяване на репетиции и неспазване на правилата на формата.

А те понеже пишман продуцентите-водещи ги спазват  Tired
Аз съм ЗА - тях да изгонят  Peace

и аз искам да изгонят водещите и сценаристите и ще стане едно хубаво предване тогава!

# 76
  • Мнения: 417
Наистина проблема на вчерашния концерт беше че повечето се правиха на прекалено важни за да пеят поп-фолк WearyВъпреки че не съм фен на Стоян ще призная че той се справи най-добре,Шанел и Пламена също се справиха добре.Преслава се справи най-добре LaughingБраво за Фънки smile3501Като не може да понася такъв тип музика да не е жури smile3516 *Не съм ангел *я чух за първи път и много ми хареса Peace
Надявам се занапред участниците да подхождат по-сериозно към задачите си

# 77
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
е, то снощи не се пя за първи път..., то се пее от 3 години!

то ясно, че песента не е от вчера, ама да се пее в 20часа, в национален ефир, след новините за поредните катастрофи по пътищата - малко множко ми дойде Close

Е, тя не се ли пее за 2-ри път даже в този сезон?  Rolling Eyes

да бе, да му е.. ...... #Cussing out страхотно гражданско общество сме, нямам думи #Cussing out

# 78
  • DE
  • Мнения: 967
И аз да се изкажа.
Като цяло концерта снощи беше провал. Бенда също. Преслава по-добре да си беше мълчала, че се изложи като кифладжийка.
Тома - не слушам метъл, обаче това момче толкова го харесвам...Има присъствие и ме кара да се усмихвам. Представи се добре снощи.
Деница - провал, но не заради нейните възможности, а заради тъпата песен.
Нора - същото като Деница.
За мое голямо очудване Стоян ми хареса много. Браво на него.
Ясен също ми хареса, беше ми смешен. Ми не е пял поп-фолк и не се трогва от Сашо Роман.
Шанел - бива. На турски пя по-добре.
Денислав - справи се що годе добре.
Мария - хареса ми много. Ама и песента и не беше баш поп-фолк.
Ана изобщо не се сещам какво пя.
Иван - пълно излагане. Ако питат мене ще му посиня и двете очи.
Ивайло не се справи изобщо. Въпреки това продължавам да го харесвам.
Ако Гергана от Димитровград беше на тоя концерт, щеше да ги разбие!  Laughing
И въпреки това - Тома е номер 1 за мен!

# 79
  • Мнения: 3 810
..........
и аз искам да изгонят водещите и сценаристите и ще стане едно хубаво предване тогава!

 Joy И журито и всички, които предизвикват нещото, което си бърка в пъпа...и айдълите, които не го възприемат...пък и зрителите дет' не го харесват, к'во правят пред телевизорите?
Много обичам лафа: На крива ракета- космоса й е крив!

mimoza^^ , не се "очудвай" много  Wink

# 80
# 81
  • Мнения: 417
Да бе могат да дават голия задник на Иван ама такава музика да пускат по това време #Crazy

# 82
  • Мнения: 1 735
Айде, пак чаршаф от мен:  Mr. Green

Пламена Петрова 18г. Г.Оряховица -
Добре се справи според мен. Постара се и да танцува.
Отрази й се на припева леко - имаше малко фалшивичко, но предвид динамиката на танцуване, която извади е напълно нормално.

Шанел Еркин - 15г. Варна -       
Явно самата песен не звучи толкова добре на бг, отколкото на турски.
Хареса ми само последната част - турската. Не че си падам по този стил музика, но просто й ходи да пее така, очевидно е, че й харесва също. Мисля, че беше единствената участничка, която харесваше това, което й се беше паднало да пее.

Мария Илиева 21г. Пловдив -       
Не ми хареса изпълнението й, както не ми харесва пеенето й по принцип.
Беше много добре облечена тази вечер, изглеждаше красива.

Ана Топалова 27г. Пловдив -       
За мен това момиче е едно голямо недоразумение. Въобще не биваше да я пускат на малките концерти.
Трябваше да я отрежат много отдавна. Имаше невероятни таланти, които не пуснаха, за да можем сега да слушаме фалшивото й пеене всеки понеделник. Дано не е за дълго!!!
А песента снощи я изпя толкова потресаващо фалшиво, че чак ме хвана срам от американ айдъл и другите айдъли по света, които следят нашия формат как се развива. ooooh!
         
Нора Караиванова 20г. Г.Оряховица -
Нора по мое лично мнение този път не се справи никак добре. Вили беше напълно прав.
Дори ми се стори, че е болна или нещо такова. Много зле технически се представи.

Деница Георгиева 19г. София -          
Дени както винаги ми напълни очите със сълзи. Тази девойка всеки път е на път да ме разплаче с красотата на гласа си, без значение какво пее.
Есил не е права. Аз смятам, че ако й оправят "р"-то, ще й отнемат много голяма част от чара. Тия "дефекти" могат да бъдат много сладки, ако не са дразнещи. А при Дени това не е никак дразнещо, поне за мен, а е много чаровно.
Моментът с модулацията беше много куц, обаче я усетих че просто забрави, че има модулация. Беше се отнесла в изпълнението си и беше изключила. ДОста бързо се окопити и си влезе. Фънки преигра с грубия си коментар.

Стоян Цонев 29г. София -                     
Не ми харесва по принцип, не ми хареса и сега.

Денислав Новев 17г. Перник -
         
Беше фалшивичък. На това момче му трябва още някоя друга годинка, за да не му се смеем и да стане човек от него.
 
Тома Здравков 20г. Пазарджик -
Изключително много ме изкефи! Изненада ме с начина по който пя в началото, не го очаквах.
Ушевадно може и така и иначе, но му се радвам, че не бяга от себе си. Само така!
Гримът много му отива и му придава секси излъчване.

       
Ивайло Донев 22г. Варна -          
Тоя пич е най-интелигентния от 12-те. Много ми харесва като глас и като характер, но за съжаление тази вечер се представи много лошо. Това не е неговото амплоа и това си пролича 100%. Не мисля, че това трябва да е в негов минус. Той се справя отлично с всякакви други стилове. Много се кефя, че са приятелчета с Деница.
Вярно, Ивайло не е красавец, но пък е с много лица. Засега стои в сянка, защото не скандализира с нищо, но мисля че има реален шанс да стигне до финали.
       
Ясен Зердев 24г. София -             
Този път имаше игриво-насмешливо излъчване. Донесе ми весела емоция с изпълнението си.
 Не съм съгласна, че е трябвало да преживее песента по чалгаджийски маниер, както му подсказаха.
     
Иван Ангелов 23г. Айтос - 
Жалко, че го провокират постоянно. Вижда се, че иска да промени всичко това, но нямат сметка, затова ще го провокират до края на предаването.
След като искат от него да спре да играе на сцената, защо постоянно му дават песни, които си отиват с такова поведение?


Абе и на мен ми се струва, че са сменили стилистите. Участниците бяха облечени сравнително добре.

# 83
  • Мнения: 46
Наистина не разбирам от къде идва тази злоба към Денислав тук, на част от вас това момче може да бъде син. И от къде идва противопоставянето му с Иван ВЕЛИКИЯ лигльо. Много странно, човек ще си помисли, че освен тях двамата няма други участници.

Възрастта на Денислав не е голям аргумент, а не съм прочела някой да го мрази защото е малък. Ами те общо взето всички са на едни години(без Стоян). А противопоставянето му с Иван идва от факта, че единия пее, а другия си мисли, че може да пее; Единия прави шоу, а другия го имитира (НЕ сполучливо).

# 84
  • Мнения: 77
Цитат на: pina в вторник, 01 април 2008, 15:11
е, то снощи не се пя за първи път..., то се пее от 3 години!


то ясно, че песента не е от вчера, ама да се пее в 20часа, в национален ефир, след новините за поредните катастрофи по пътищата - малко множко ми дойде


Е, тя не се ли пее за 2-ри път даже в този сезон?   
 
 
 
А какво да кажем за Иван,който се държи повече от просташки....а има деца,които ще го възприемат като модел за подражание...БЕЗУМНО Е!

# 85
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
Цитат на: pina в вторник, 01 април 2008, 15:11
е, то снощи не се пя за първи път..., то се пее от 3 години!


то ясно, че песента не е от вчера, ама да се пее в 20часа, в национален ефир, след новините за поредните катастрофи по пътищата - малко множко ми дойде


Е, тя не се ли пее за 2-ри път даже в този сезон?   
 
 
 
А какво да кажем за Иван,който се държи повече от просташки....а има деца,които ще го възприемат като модел за подражание...БЕЗУМНО Е!

абсолютно! но безумието иван е друга тема ooooh!

# 86
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
Да бе могат да дават голия задник на Иван ама такава музика да пускат по това време #Crazy

да съм писала някъде, че одобрявам даването на голия задник на иван?

# 87
  • Мнения: 77
ММ да,сега видях,извинявам се,просто не се сдържах  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 1 305
Е вие взехте да прекалявате вече! Не били подходили сериозно, подхилквали се били, правили се на големи за да пеят поп-фолк! Е стига вече! Как очаквате да пее човек тая музика за първи път в живота си и то при 4-5 репетиции. Всеки пя КАКТО МОЖЕ! Този стил е труден за пеене. Това не го прави да ми харесва, де Twisted Evil
 И да не съм чула лоша дума за изпълнението на Деница снощи!  Crossing Arms Пя си много добре момичето! А пък на фона на останалите пя направо фантастично! А как се ядосах на журито, че се заядоха за "р"-то й.  #Cussing out Толкова е дребнаво и тесногръдо!
Нора ме разочарова, но не смятам да я заклеймявам заради едно лошо изпълнение.
Пламена беше мнооого зле.
Ана още по-зле.
Другите ми бяха толкова скучни, че даже няма да ги коментирам.
Единствено за Иван ще си позволя да кажа, че както каза някой по-горе, "каквото повикало - такова се обадило". Само дето не Иван се държи така заради екипа, който го провокирал, а точно обратното. На хората явно им е писнало Иван да ги прави на луди и си отмъщават. Няма да коментирам дали това е етично или не.
И е доста глупаво да се вярва, че скритата камера е било сценарий. Ако беше, Иван щеше ли да се ядосва така, че са излъчили този материал? Щеше ли да коленичи и да се обяснява на Фънки в любов! Ако беше по сценарий, щеше да си изиграе ролята до край, а не да се оправдава, че са го накарали да каже това. Това беше чисто лицемерие от страна на Иван. Човек трябва да може да застане зад думите си и да приеме последствията от действията си с достойнство. Ама нейсе! Първо обиждаме, говорим простотии, но зад гърба на другите и после като ни изпортят, правим драми, сценарий било, "Фънки, много те обичам."  #2gunfire И не мисля, че Фънки е толкова добър актьор, че да изиграе толкова добре ролята на обиден. Човека изглеждаше искрено засегнат от думите на Иван.
И какво сте го подхванали толкова Фънки за снощи. Освен ако не съм пропуснала нещо, не го чух да казва една обидна или груба дума, да ругае или нещо от сорта. Гледаше нещата откъм веселата им страна, подхождаше с ирония, общо взето се шегуваше със ситуацията. И какво получи - някаква превзета лигла да мрънка, че бил груб и проявявал неуважение към нея и феновете на поп-фолка!  Shocked Леле каква драма! Преславчето явно е свикнала само да я хвалят и да припадат по нея и сега не може да преживее, че някой не я харесва. А колко е тъпа и какви неадекватни коментари даваше, няма да обяснявам.  ooooh! Сега следва изводът, че човек няма право да си казва мнението, освен ако то не е изключително положително. Абсолютно недопустимо е, човек да си заявява така категорично позицията за поп-фолка! Лош Фънки, лош!  Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 413
Е вие взехте да прекалявате вече! Не били подходили сериозно, подхилквали се били, правили се на големи за да пеят поп-фолк! Е стига вече! Как очаквате да пее човек тая музика за първи път в живота си и то при 4-5 репетиции. Всеки пя КАКТО МОЖЕ! Този стил е труден за пеене. Това не го прави да ми харесва, де Twisted Evil
 И да не съм чула лоша дума за изпълнението на Деница снощи!  Crossing Arms Пя си много добре момичето! А пък на фона на останалите пя направо фантастично! А как се ядосах на журито, че се заядоха за "р"-то й.  #Cussing out Толкова е дребнаво и тесногръдо!
Нора ме разочарова, но не смятам да я заклеймявам заради едно лошо изпълнение.
Пламена беше мнооого зле.
Ана още по-зле.
...........
Единствено за Иван ще си позволя да кажа, че както каза някой по-горе, "каквото повикало - такова се обадило". Само дето не Иван се държи така заради екипа, който го провокирал, а точно обратното. На хората явно им е писнало Иван да ги прави на луди и си отмъщават. Няма да коментирам дали това е етично или не.
И е доста глупаво да се вярва, че скритата камера е било сценарий. Ако беше, Иван щеше ли да се ядосва така, че са излъчили този материал? Щеше ли да коленичи и да се обяснява на Фънки в любов! Ако беше по сценарий, щеше да си изиграе ролята до край, а не да се оправдава, че са го накарали да каже това. Това беше чисто лицемерие от страна на Иван. Човек трябва да може да застане зад думите си и да приеме последствията от действията си с достойнство. Ама нейсе! Първо обиждаме, говорим простотии, но зад гърба на другите и после като ни изпортят, правим драми, сценарий било, "Фънки, много те обичам."  #2gunfire И не мисля, че Фънки е толкова добър актьор, че да изиграе толкова добре ролята на обиден. Човека изглеждаше искрено засегнат от думите на Иван.
И какво сте го подхванали толкова Фънки за снощи. Освен ако не съм пропуснала нещо, не го чух да казва една обидна или груба дума, да ругае или нещо от сорта. Гледаше нещата откъм веселата им страна, подхождаше с ирония, общо взето се шегуваше със ситуацията. И какво получи - някаква превзета лигла да мрънка, че бил груб и проявявал неуважение към нея и феновете на поп-фолка!  Shocked Леле каква драма! Преславчето явно е свикнала само да я хвалят и да припадат по нея и сега не може да преживее, че някой не я харесва. А колко е тъпа и какви неадекватни коментари даваше, няма да обяснявам.  ooooh! Сега следва изводът, че човек няма право да си казва мнението, освен ако то не е изключително положително. Абсолютно недопустимо е, човек да си заявява така категорично позицията за поп-фолка! Лош Фънки, лош!  Twisted Evil


Под това се подписвам !   bouquet

Ще добавя само, че Тома беше №1, харесах също и Ясен (така и не разбрах защо трябваше да "страда" по време на изпълнението си - текстът беше повече от смешен)

Общи условия

Активация на акаунт