Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Знам, че повечето от вас познават това лекарство от рекламата - вдига самолета, или както там наричат мъжкият полов член по телевизията. Поводът за темата ми е , че наскоро една приятелка, спортистка ми каза, че спортистите пият трибестан за тонус. Бил на растителна основа. По интересното е , че според нея трибестана изправя косата. Не знам дали я втвърдява, имайки предвид предназначението му, но каза, че я изправя. Аз съм малко скептична, но според нея 2 таблетки дневно действително изправяли косата, но по-добре жени които не са спортистки да си правят маска и да втриват трибестана в косите си, а не да го приемат орално. Вие как мислите? Има ли някоя сред вас пробвала трибестан?
Цитирай

София

Аз го втривам в скалпа за обем - повдига косъма в основата. Very Happy
Цитирай

При хората, които обичам

За изправяне на косата не съм чувала. Но една приятелка каза, че изпъва мимическите бръчки около устата. Като маска се слагал, разбъркан със зехтин.
Цитирай

Знаех си, че има нещо.
Цитирай

Повечето ми приятели от мъжки пол, които ходят по залите го пият. Незнам дали е съвпадение, че всички са с прави коси, доколкото имат коси изобщо. Smile
Ще питам някой от тях, дали има такъв ефект, дано само не отнеса някой базик. Mr. Green
Цитирай

No Line On The Horizon

Момичета, да споделя и аз, че като ходя на фитнес ми се счу една колежка бягайки на пътеката да споменава Триебан ли беше, може би за Трибестан е говорила, та много е доволна  Flutter Но откъде да се снабдя, някой знае ли?
Цитирай

Момичета, да споделя и аз, че като ходя на фитнес ми се счу една колежка бягайки на пътеката да споменава Триебан ли беше, може би за Трибестан е говорила, та много е доволна  Flutter Но откъде да се снабдя, някой знае ли?
От аптеката и магазините за хранителни добавки. Peace
Цитирай

No Line On The Horizon

Мерси, монахиньо  bouquet
Цитирай

При хората, които обичам

На мен ми се струва повече палава, отколкото монахиня. Щом знае как се изправя самолет...
Цитирай

Мого ясно, че изправя!
Цитирай

Мерси, монахиньо   :bouquet:
Няма проблем. Smile Само ме интересува от какво точно е доволна колежката ти. Изправя ли  се косата наистина или е доволна от действието му, каквото и да е то.
Цитирай

София

Аз пък чух,  че ако стрие на прах и се смеси с витамин Це действа стягащо и повдигащо на бюста.Това обаче трябва да се комбинира с масаж - два пъти дневно, по 30 минути.
Цитирай

Магически ще излезе този Трибестан. Smile
Цитирай

Аз не смея да твърдя със сигурност , затова питам. Все пак ако тривитаминола действа толкова безотказно, защо трибестана да не помага? Ако изправя трайно косата, както тя твърди си е наистина магичен  Thinking
Цитирай

София

Аз съм го чувала от една приятелка, манекенка  Peace Целия Визаж така си изправя косите. Но не трябва да се втрива в корените, защото може да проникне в мозъка и не е хубаво.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора