ЮЛСКИ БЕБЕНЦА '08 (тема 34)

  • 9 034
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 323
Дуци, тази седмица няма да ходя на аеробика, Йоанка е болна и сме у дома. Иначе другата седмица съм на линия- понеделник, сряда и петък от 9,30 ходя аз  Wink

# 76
  • Мнения: 36
Добро утро Hug
Колко е мрачно днес, ужасно време Sad
Тази вечер въобще не успях да спя. Не мога да си намеря правилната поза и поради това ужасно ме боли гърба. Едвам ставам от леглото и около 10-15 мин ходя като стар баба, въобще не мога да се изправя. Едвам се дотътрих до работа. А вчера като си бях в къщи нищо не ме боля Mr. Green

# 77
  • Мнения: 782
Добро утро! Наистина времето е ужасно, дано не се отрази на настроението ни  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 4 371
Привет, моя мъж днес има РД, черпя ви с по една безалкохолна бира:


Снощи си лягаме с детето и той вика днес цял ден не съм виждал моя тати и му потекоха сълзи, без да плаче с глас, както прави по принцип. Е, тоя път се разревах Blush
Агата, все в час пик са им часовете през седмицата да му се незнае Tired
Ох, днес се събудих и ме боляха краката, вчера не съм правила кой знае какво, даже май се залежах повече, днес дойдох пеша на работа, мускулите ми ще атрофират, трябва ми движение Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 137
Добро утро, момичета. В този мрачен ден да си подарим по една усмивка поне  newsm47

Дуци, да ти е жив и здрав мъжът! Heart Eyes А малките деца как разчувстват...Само като прочетох какво ти е казал Пепи и ми се сви сърцето, представям си как си се почувствала.

И мен нещо ме мързи да се движа. Имам чувството, че ми тежи вече или ме преболва нещо или ми обтяга. Абе, мрън, мрън Blush

Утре имам среща на кафенце с една акушерка от Майчин дом, позната на наште. Има да я разпитвам Flutter Ще разказвам после за интересуващите се. А мисля да отида и на ден на отворените врати в МД на 8-ми или на 22-ри.

# 80
  • Мнения: 2 171
Добро утро Hug

Дуци, да ти е жив и здрав рожденника и бързо да се връща при теб и Пепи Hug.
За водната аеробика аз ще пропусна и тази седмица, че още покашлям от време на време и ме е страх да не се разболея пак. Но, ако всичко е наред, следващата мисля да ходя, защото много скоро банския вече няма да ми става (то може и вече да не ми става де, не знам) и ми се иска да използвам максимално пълноценно оставащото време. Но аз мога само събота и неделя.

Пърли, и мен първата бременност не ме беше страх изобщо Grinning. Бях ужасно нетърпелива и само броях дните до термина. Изплаших се само когато лекарят ми каза след час да бъда в болницата, но пак не беше някакъв сковаващ страх, по-скоро притеснение. Сега обаче много се страхувам и то, защото съм все още неориентирана накъде да се насоча и къде да родя. Предполагам, че когато го реша за себе си, ще се успокоя.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро ви утро !
Дуци, честит ти рожденник..Разбирам прекрасно как се чувстваш в момента.Моя мъж работи нощни смени от 2 месеца и понякога не се засичме по 2 дни в къщи, или само сутрин за 30 мин. преди да си легне.Чакам събота и неделя за да го видя. Точно тази сутрин се засякахме за 15 мин. и ревнах , той се чуди как да реагира и на него не му е лесно...Сега като те прочетах за малко пак да се разцивря  Cry... Такъв е живота понякога, няма как .. Пожелавам ти много да те обича и винаги да е до теб


Хубав ден ви желая, момичета ...

# 82
  • София
  • Мнения: 1 902
Добро утро майчета,днес времето наистина е ужас...ма като гледам прогнозата-цялата седмица ще е такова ooooh!
Нещо гледам са ви обхванали мрачни мисли,някои са тъжни...недейте така,усмихнете се на живота Hug
Аз се чудя какво стана с Тони 79 newsm78,вчера отиде на лекар и не е писала,дано всичко е наред Peace

# 83
  • Мнения: 139
На 07.04. ще имам юбилей - навършвам 30 години #Crazy
Тъкмо юли месец ЖЗ ще си направя най-желания подарък. Mr. Green Heart Eyes

И аз така Party Познавам и други хора, родени на тази дата, но все са други години. Много ми е драго, че сега вече познавам /макар и косвено/ и човек не само роден на същата дата, а и в същата година.

Що се отнася за страха и мен първия път не ме беше страх. Майка ми беше пребледняла пред родилното, а аз с такова нетърпение исках да ме приемат.
Сега обаче едва ли ще е така. Още не ме е хванало шубето, но си мисля, че като наближи съвсем по друг начин ще мисля.

Дуци, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК!!! Да ти е жив и здрав и цял живот на ръце да те носи!!!

# 84
  • Мнения: 690
Добро утро!! Дуци, да ти е жив и здрав мъжа!! Вече залитам даже от 1 бира  Wink

Да ви кажа, не ме е страх от самото раждане, а от цялата суматоха до стигането в болницата. Мъжът ми обикновено се панира при стресова ситуация и си мисля (ама дано да не става), че и аз ще се панирам. Така си мисля, ама може до тогава и двамата да сме по-подготвени психически за момента от "изтекоха ми водите" до "моля подпишете този формуляр"  Laughing

Яяя, днес няма да имаме аерофлот  Sad

# 85
  • Мнения: 2 741
Добро утро и от мен макар, че времето вън е ужасно Simple Smile
Дуци да ти е жив и здрав рожденника и бързичко да се връща при вас   bouquet

# 86
  • Мнения: 1 584
Дуци, честит ти рожденник!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 946
Добро утро, момичета!

Дуци, да ти е жив и здрав мъжът!   bouquet

Чакаме вести от Тони...  newsm78

Днес трябва да ходя на зъболекар.... Уааа...   Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 840
Здравейте,
Дуци, честит ти рожденник!   bouquet

Ден на отворени врати - 16 април,сряда 13:00 ч. МБАЛ „Токуда Болница София” АД, София, бул. Н. Й. Вапцаров 51А
За записване: Иво Андреев – тел.: 02/ 403 43 52, 0884 993 110

Има ли някой желаещ да посетим болницата?

Искам да попитан има ли някой който се е записал за отворените врати?  Аз звънях още средата на март, но ми казаха, че за 16 април нямали места  #Crazy Та така ме записаха чак за май. Ако има желаещи да ходим заедно през май, могат да се запишат на същият телефон. Точната дата е 13 май, вторник, 13:00 ч.
Айде ако има някой записан да пише, че така или иначе никой няма да познавам  Peace

# 89
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!
Наистина ,отвън е доста мрачно и подтискащо,но добре че сте вие,да се разведряваме взаимно! Grinning

Дуци,да ти е жив и здрав рожденника!Желая ви много щастие и здраве!   bouquet

Whitewitch,до петия месец правих упражнения поне 3 пъти в седмицата,като се има в предвид,че преди да забременея спортувах здраво!Но о т 5-ия нататък вече започна де ми става по-тежко и се задъхвах много,затова и спрях.Наблягам на ходенето.За йогата съм чувала ,че е много добър спорт,особенно за бременни,НО ако до преди не си се занимавала с йога не е препоръчително да започваш тепърва,а пък и без учител ,още повече!Това го четох някъде,когато проучвах  какъв спорт мога да практикувам,докато съм бременна!

Мен от раждането не ме е страх,все още!Даже си мисля ,че ще мине много по-лесно,като знам първия път какво чудо беше......

Общи условия

Активация на акаунт