Имаме си пъпчици,ами сега?

  • 1 356
  • 5
  •   1
Отговори
 Здравейте Слънчева докторке,

http://spirig.bg/pdf/Info-bulletin-2-2007.pdf

и моят бебчо,който е на една годинка има пъпчици,но само 6 - 7бр. като тези на малкото дупе от снимката / кандидозно интертриго при бебета /,появиха се когато смених марката памперси.
 Ще съм ви много признателна да ми препоръчате лек за малкото ни дупе.
                      Благодаря и слънчев ден!
                                        smile3525

# 1
  • Мнения: 5 760
Първо сменете марката на памперса.
Второ ако давате сокове от цитросови плодове или пюле от сливи ги спрете.
Трето Ви предлагам да мажете 3-4 дни с Доктокорт и да измивате седалището с отвара от смрадлика(2 л вода с 2 с. л. смрадлика врят 10 мин.)

# 2
 Благодаря Ви!
Искам да кажа,че от смрадликата наистина има ефект,започнах да го мия още щом видях първите пъпчици,даже го оставям да постои 3-4 минути във водата със смрадлика.Ще спазя и другите ви препоръки и се надявам в скоро време да се скрият пъпките.
 Приятни почивни дни!
        newsm51

# 3
  • Мнения: 5 760
Радвам се ,че всичко е наред! Laughing

# 4
 Здравейте,отново  Grinning
Благодарение на точната ви преценка/макар и от разстояние/ вече нямаме пъпчици и съм ви много признателна за добрите съвети и отделеното време,но имам още един въпрос,този път свързан с резултатите от кръвните ни изследвания,рутините които се правят при навършване на една годинка - четири от резултатите не са в норма,а именно

Lymph% - H 47.2%      20.0-40.0
HCT -34.8%                  37.0-50.0
MCV - 80.3fL                 82.0-95.0
MCHC - 376g\L              320-360
 
 Имам ли място за притеснение или неспокойствието ми се дължи на незнанието ми  Grinning
 Притеснително ли е отклонението от нормата и според вас на какво се дължи,трябва ли да предприема нещо?
 За пореден път приемете най искрената ми признателност!
 newsm51  newsm51  newsm51

# 5
  • Мнения: 5 760
Всичко е ОК! Тези норми са за възрастни. Wink

Общи условия

Активация на акаунт