Ревнувате ли мъжа до вас от бившата му?

  • 5 760
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Особено ако знаете,че са били дълго време заедно,майка му още й се обажда за празниците и не само или пък той има цял куп нейни снимки??Редно е да изкажа и аз мнение,като автор.НЕ ,от нито една от тях/има доста Embarassed/напротив карам го да ми разказва разни случки и аз се забавлявам от сърце.

# 1
преди може и да сам ревнувала малко но вече не.

# 2
  • Мнения: 125
Добре че съм единствена и бивша и настояща иначе щях да се  #2gunfire

# 3
  • Мнения: 1 897
Не ревнувам и не проявявам нездраво любопитство към миналото му.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
В началото ревнувах доста безпричинно, но вече съм голямо момиче и не се притеснявам от глупости. Мъжът ми е бил женен вече веднъж и аз понякога си въобразявах, че още има чувства към бившата си съпруга...
Никой не я уважава от семейството му, така че наистина нямам от какво да ревнувам.
Иначе се появяват по някой път разни бивши, от които никога не съм ревнувала...

# 5
  • Мнения: 338
Не ревнувам-разказвал ми е, но въпреки това не съм го ревнувала newsm78

# 6
  • Мнения: 2 388
Не ревнувам. Той, както и аз сме имали живот и преди да се срещнем.

# 7
  • Мнения: 583
Особено ако знаете,че са били дълго време заедно,майка му още й се обажда за празниците и не само или пък той има цял куп нейни снимки??Редно е да изкажа и аз мнение,като автор.НЕ ,от нито една от тях/има доста Embarassed/напротив спомня си разни случки и аз се забавлявам от сърце,на  комични ситуации или го упреквам ,че е постъпвал не дотам джентълменски.

# 8
  • София, България
  • Мнения: 5 593
ревнувам и няма никакъв изглед това да спре...
но не е нещо лично към него  Mr. Green  , винаги е било така.
признах си

# 9
  • Мнения: 378
Не!Те все едни....оле мале #2gunfire

# 10
  • Мнения: 1 505
Не,не го ревнувам.Той с бившата си жена са в прекрасни отношения,също има приятелка негово бив6е гадже(доста често се чуват по телефона),но не го ревнувам,както и той мен.Говорили сме си по този въпрос и сме на еднакво мнение,че ако започнем да се ревнуваме само ще стажним живота си.

# 11
  • Мнения: 281
В началото на връзката ни да. Crazy
Вече не. Whistling

# 12
  • Мнения: 919
Не,изобщо . Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 10 306
Ревнувам. Не че има повод. Такава съм.

# 14
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ама, хич! Naughty Дори той искаше да извърли писма, снимки от миналото си, а аз ги запазих. Ами спомен са, все пак! И обичам да ги чета и хиля newsm62 Нито пък на него му е неприятно, че аз си пазя мои писма. Това си е част от нашето минало. А и всичките му бивши са някъде около 10 000км. далече, далече smile3534

# 15
  • Мнения: 1 038
Не ревнувам, защото няма никаква бивша.

# 16
  • София
  • Мнения: 604
аз да Confused

# 17
  • Мнения: 5 577
той има повече поводи да ревнува ...

# 18
  • Мнения: 1 290
Не ревнувам съпруга си,
може би защото не ми е дал повод да го правя

Това обаче не означава, че чувството не ми е познато.
Един мъж с когото живях преди да се омъжа, ревнувах толкова силно, че направо бях на ръба да полудея... и той ме ревнуваше

# 19
  • Мнения: 1 008
Ох, добре че нито той, нито майка му или който и да е от обкръжението нямат никакви контакти с неговите бивши, че като се знам каква съм...
Дори не съм гледала негови снимки от преди, те стоят в старата му къща. Не говори за случки от миналото, защото знае, че ми става лошо.
Незнам защо съм такава. Ми такава съм...

# 20
# 21
  • Мнения: 3 716
Ревнувам го от всички други,но точно от бившата-не. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 723
Не ми е минавало през ум да ревнувам от бившата, докато не го хванах да и се моли да се съберат, защото бил поумнял и преосмислил нещата, така че ако можела да му даде шанс... по това време съм била бременна с първото ни дете, а той със сигурност го е знаел Tired

# 23
  • Мнения: 583
Не ми е минавало през ум да ревнувам от бившата, докато не го хванах да и се моли да се съберат, защото бил поумнял и преосмислил нещата, така че ако можела да му даде шанс... по това време съм била бременна с първото ни дете, а той със сигурност го е знаел Tired

Това вече е неприятно...даже гадно....даваш тема за размисъл!

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 593
чета и не мога да повярвам че никой не ревнува  ooooh!

как така бе хора? На мен ме свива под лъжичката само като се сетя за някои негови бивши. И не, не ми е ниско самочувствието.

# 25
  • Мнения: 1 058
От толкова време сме заедно, че вече не помня кои са му бившите. Виж ако има настоящи тогава направо #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 26
  • Мнения: 2 908
Аз ревнувам от нея-а по принцип не ревнувам от никоя друга. Crossing ArmsНо много ревнувам от нея,защото мъжа ми не е от мъжете,които са имали много жени в живота си-имал е само няколко на пръсти се броят и които е имал много е държал на тях....От настоящи не ревнувам,защото знам,че няма такива.

# 27
  • Мнения: 528
Ми аз по принцип съм ревниво животно  Mr. Green ,но мъжът ми никога не ми е давал повод. Аз си се заяждам просто ей така - за спорта Crazy
А от бившата не съм го ревнувала, но ме беше много яд на нея, а оттам на него, че е имал връзка с нея  Crazy Joy

# 28
  • София, България
  • Мнения: 5 593
Ми аз по принцип съм ревниво животно  Mr. Green ,но мъжът ми никога не ми е давал повод. Аз си се заяждам просто ей така - за спорта Crazy
А от бившата не съм го ревнувала, но ме беше много яд на нея, а оттам на него, че е имал връзка с нея  Crazy Joy
и аз така, точно твоите думи  Peace

# 29
  • Мнения: 368
Не,изобщо

# 30
  • Мнения: 2 090
Не,точно от бившата му не ревнувам Naughty
От други особи обаче-да Mr. Green

# 31
  • Мнения: 485
Не ревнувам,макар че той сподели,че като се видели тя му се сваляла.....егати свалката трябва да е било,чак мъжът ми да ми каже....абе с една дума-много се изложила,разпитвала за мен,направо ужас,оплаквала се че и било кофти без него.....глупава жена....вместо да му се докара стана за смях-едно кило грим,задушаващ парфюм,просто много се е престарала.....

# 32
  • Мнения: 166
"Бившата му" в настоящия момент ми е най-близката съфорумка -  уважавам я безкрайно и съм напълно наясно защо я е обичал! Елиbouquet
/Това изобщо, ама въобще и никак не означава, че не съм ревнива по принцип Mr. Green/

# 33
 Според мен може да се проявява ревност, само в случай че приятеля ви дава повод затова.Ина4е няма проблеми.Взимното доверие в една връзка е най/ важно.И все пак понякога влизайте в ролята на детективи, ако нещо ви безспокои

# 34
  • Мнения: 4 709
 Аз съм първата жена, с която е имал връзка. Нямам от кого да ревнувам.

# 35
  • София, България
  • Мнения: 5 593
Аз съм първата жена, с която е имал връзка. Нямам от кого да ревнувам.

завиждам ти благородно  Embarassed    bouquet

# 36
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз не съм първата, но съм последната ( за сега  Mr. Green). Не, не съм ревнувала от бившите му, но на други нахални особи съм се вбесявала.

# 37
  • Мнения: 332
той има повече поводи да ревнува ...
Това е най-хубавия отговор  Peace

# 38
  • Мнения: 171
  В началото на връзката ни -Да !
 Глупаво е и вече не го ревнувам.Бившите са си бивши.И като се замисля, той има много повече поводи да ме ревнува.

# 39
  • Мнения: 2 478
Не ревнувам мъжа си от никоя от бившите му приятелки.Не ме интересуват,те са в миналото.Ако си стоят там -всичко е ОК.
Съвсем нормално е да имаме бивши гаджета,няма защо да се затормозяваме живота с мисли по тях.

# 40
  • Мнения: 1 174


Ревнувах мъжа си в началото на нашата връзка, когато не знаех какво е отношението към бившите му, когато не го познавах достатъчно.Ако днес той се държи по подобен начин, ще го сметна за поредна детска проява за внимание от негова страна.Смятам, че между нас винаги ще има такива моменти, и двамата сме ревниви, поне докато не станем на по 50-60 години! Wink  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 447

 В началото на нашия брак да,но на този етап не и дано не ми се дават поводи

# 42
  • Мнения: 169
Не не знам точно от коя да ревнувам и за това не си го слагам Simple Smile

# 43
  • Мнения: 463
Ревнувала съм съпруга си, а преди него гаджетата си от работата и приятелите им. Никога не съм ревнувала от жена.

# 44
  • Мнения: 370
не.тази история е приключила преди 15 години.

# 45
  • Мнения: 121
"Бившата му" в настоящия момент ми е съфорумка -  уважавам я !
 yes А дали тя ме уважава нямам ни най-малка представа

# 46
  • Мнения: 214
изобщо не  ревнувам , защото не я познавам. Никога не съм я виждала. Имам прекрасно семейство и се стремя да мисля само за това.пу-пу да не ме чуе дявола.

# 47
  • Мнения: 780
Не.Но се бях издразнила, когато майка му в началото на съжителството ни не пропущаше случай да прехвали една от бившите.Колко красива, колко добричка била, как се разбирали...Еми... какво да направя като съм грозна и зла?....Сега го ревнувам от колата му.На моменти имам усещане, че държи на нея повече отколкото на мен.Кръстили сме я "любовницата".Но я предпочитам пред друга. Grinning

# 48
  • Мнения: 800
Много ревувах от бившата му жена (от нея мъжът ми има дъщеря). Родителите му продължават контактите с нея, заради детето, естествено и ние се виждахме често (покрай детето). В един момент на мен ми писна и отказах да се виждам с нея. Моментът бе един рожден ден на дъщеря им, на който бяхме поканени и ние с баща й, а аз 7-ми месец бременна. Огледах се на масата в ресторанта и се запитах - ама че ситуация: баби, дядовци, майки, мащехи, а аз и дъщерята на мъжа ми редим пъзел .... Не ми хареса и обясних на мъжа ми, че искам да взима детето и да го виждаме, но без майка й, защото така се чувствам като в някоя сапунка... От тогава нямаме проблеми

# 49
  • Мнения: 4 621
Не ревнувам. Той, както и аз сме имали живот и преди да се срещнем.
Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 396
Не ревнувам,макар че той сподели,че като се видели тя му се сваляла.....егати свалката трябва да е било,чак мъжът ми да ми каже....абе с една дума-много се изложила,разпитвала за мен,направо ужас,оплаквала се че и било кофти без него.....глупава жена....вместо да му се докара стана за смях-едно кило грим,задушаващ парфюм,просто много се е престарала.....
За снахата ли става въпрос?  newsm78
 Не точно ревнувам, защото тя била "полигамна" и ходела още с целия квартал, а и нито я е виждал, нито чувал оттогава, но се дразня, че като коментираме коя мацка е готина, той си заплюва все нейния тип- явно му е недоизживяна тръпка.

# 51
  • Мнения: 2 388
Сега го ревнувам от колата му.На моменти имам усещане, че държи на нея повече отколкото на мен.Кръстили сме я "любовницата".Но я предпочитам пред друга. Grinning
Ей затова не бях се сетила. И аз ревнувам много, даже лекичко съм я понамразила. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 4 784
От бившите не. Ако почна, от коя по - напред да ревнувам, незнам...

# 53
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не ревнувам. Той, както и аз сме имали живот и преди да се срещнем.
  Подкрепям  Peace

Общи условия

Активация на акаунт