Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, мами - бъдещи и настоящи!
Искам да Ви попитам нещо - бременна съм и ми откриха киста на единия яйчник. казаха ми, че е киста на бременността, щяла да изчезне. Последния път при прегледа гинекологът ми каза, че около 14-та седмица трябвало да изчезне. Пия дуфастон заради нея и малко ме е яд, защото ми се струва излишен, но го пия. Ималили ли сте подобни кисти и наистина ли изчезват или създават повече проблеми?
Благодаря и поздрави
Цитирай
БРЕМЕННА СЪМ В 6-ТА СЕДМИЦА,ОТКРИХА МИ КИСТАТА МАЛКО ПРЕДИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ,НЕ УСПИАХ ДА Я ЛЕКУВАМ...НА СЛЕДВАЩИЯ ПРЕГЛЕД БЯХ ВЕЧЕ БРЕМЕННА.И НА МЕН МИ КАЗАХА 4Е КЪМ 4-Я МЕСЕЦ СЕ МАХАЛА...НО ЗНАМ ЛИ..НИЩО НЕ ПИЯ ЗА МОМЕНТА ГИНЕКОЛОГА МИ КАЗА 4Е НЕ БИВА ОЩЕ.МОЯТА КИСТА Е 5-6 САНТА,НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ДАЛИ Я  ИМА ИЛИ НЕ..А ДАЛИ ВЛИЯЕ ПО НЯКАКЪВ НА4ИН НА ПЛОДА Sad
Цитирай
ТЪРСЯ МНЕНИЕТО НА МАМИ СЪС СХОДЕН ПРОБЛЕМ,ИСЧЕТОХ ВСИЧКО ИЗ ФОРУМИТЕ,НЯКОИ ТЕМИ МЕ УСПОКОИХА,НО СЕ 4УТСВАМИ ЛЕКО ОБЪРКАНА,ПО ПРИНЦИП НИЩО НЕ ПИЯ,СПОРЕД ГИН.ЗАСЕГА НЕ Е ДОБРЕ  ДА РЕАГИРАМЕ С ЛЕКАРСТВА..И 4АКАМЕ ДА СЕ МАХНЕ САМА,НО АКО НЕ СЕ МАХНЕ,СЕ 4УДЕХ НЕ ВРЕДИ ЛИ НА БЕБЕТО?
Цитирай

София

На бебето не вреди, но ако расте ще се наложи да се махне оперативно. Въпрос на късмет е. Може да расте, може и да намалява.
Цитирай
благодаря Лали,малко ме успокояваш...не знам дали от внушения,но като че ли  чуствам някакви леки болки от време на време,сега се притеснявам да не се спука...да се надявам че всичко ще е ок..благодаря ти още веднъж..
Цитирай

София

И аз имах киста в началото, казаха ми, че било често срещано и до 3-4 месец изчезва. Така и стана.  Peace Стискам палци и при теб да изчезне и ти пожелавам лека бременност!  Praynig
Цитирай

Русе

Аз също бях с киста около 6 см. Рисково е до момента, докато бебето е по-малко от нея. Не знам дали е изчезнала моята, но в четвъртия месец докторката ме успокои, че бебока е по-голям от нея и вече не е проблем. Smile Недей да мислиш за това. Бъди позитивна и всичко ще е ок. Wink Дори и да се наложи лекуване-имай доверие на доктора си.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.