Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iskam da pitam vsi4ki koito sa rajdali! tezi kolani koito gi slagat sled rajdane na kakva cena sa ,zashtoto mi kazaha 4e se otslabvalo mnogo no trqbva da ima i rejim !!molq vi vsi4ki rajdali jeni da mi dadat otgovor!blagodarq predvaritelno Love Love Love
Цитирай

Прекрасна ВАРНА

ами аз като родих си сложих колан,за да ми се прибере корема.от самия колан не отслабнах,но много бързо ми се прибра корема.носих го месец и то денонощно,но ефекта е поразителен.самия колан майка ми ми го купи от аптека след като родих.така че като родиш си измери обиколката на ханша и бегом в аптеката Wink.вземи си един номер по-малък от този съответстващ на ханша ти,а цената е към 7-8лв.леко раждане  bouquet
Цитирай
marsi mnogo    txtloves da de na men mi trqbva da si sviq korem,a zashtot e mnogo otpusnat !!blegodqra za otgovorq
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Днес за прьв пьт сложих колана,мисля да не го свалям денонощно.12 лв.  bouquet
Цитирай

И аз го носих около месец и според мен имаше ефект.Взех го за 6 лв от една аптека Peace
Цитирай

Pyce

Моля те пиши на кирилица!

Аз имах,но съм го слагала броени пъти,защото много ми стягаше там където е около краката.
Знам,че трябва да се изчака известно време след раждането,за да не се притиска матката.

Имаше тема преди,повечето майки споделиха,че са нямали ефект от колана.И според мен ефекта е само докато колана е върху теб Peace
Цитирай

София

Аз не вярвам,че такъв колан може да ти помогне да стегнеш и прибереш корема си. За щастие, след раждането нямах никакъв корем,така че нищо конкретно не мога да кажа, а само да предполагам Smile
Цитирай

Прекрасна ВАРНА

Аз не вярвам,че такъв колан може да ти помогне да стегнеш и прибереш корема си. За щастие, след раждането нямах никакъв корем,така че нищо конкретно не мога да кажа, а само да предполагам Smile

мога да ти кажа,че предположенията ти са погрешни.не помага за стягане,а за прибиране на корема и то много добре прибира
Цитирай

близо до морето

Слагах колана и след двете ми раждания и резултата е страхотен.Аз съм много доволна Hug
Цитирай

и този колан го продават във всяка аптека? как му е точното наименование?
Цитирай

Не мисля, че колана ще ти помогне да си прибереш корема!  Rolling Eyes
Ползвах и аз, но корема ми се прибираше само когато колана е сложен, махнех ли го....  Sick
Корема ще ти се прибере лека полека, няма да е все така увиснал.  Peace
Малко хранителен режим и коремни преси или пък аеробика всичко ще си дойде на мястото!   Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.