ПОМОЩ!!! Мъжът ми постоянно иска секс. Какво да правя?

  • 16 159
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Моля ви дайте ми съвет. Знам че само тук ще намеря съчувствие и разбиране на проблема ми. А той е много сериозен. Мъжът ми постоянно иска да правим секс. Имам чувство че е направо като разгонен жребец. Иска си всеки ден даже имам чувството че ако може и по два пъти на ден ще ме гони из къщи. Аз пък не искам всеки ден секс. От толкова много лашкане вече взеха да ми се протриват колената (щото той все иска на задна прашка). Ползвах един крем за кожата на колената си но и той вече не помага. Идва пролет - как ще тръгна с къса пола с тия протрити колена направо не знам.  ooooh! На всичкото отгоре той твърди че щом съм му законна съпруга трябва да му давам всеки път когато си поиска и нямало пет-шест тук в тая работа.
Кажете ми какво да правя - как да се спася от този ненаситник. Да му сипя ли бром в чая сутринтта. Чувала съм че бромът помага. Даже и на заспала се правя понякога но и това не го спира. Казва че обичал да прави секс с мен докато спя....
Дайте ми съвет моля ви Praynig

# 1
  • Мнения: 6 580
......... Да му сипя ли бром в чая сутринтта. Чувала съм че бромът помага. ....
Дайте ми съвет моля ви Praynig

Помагал бромът, но трябва веднага да започнеш да му даваш, защото действието започва да се проявява след около 40 години.

# 2
  • Мнения: 135
това ми намирисва на първоаприлска шега Laughing Joy

# 3
  • Мнения: 2 584
горчия ти hahaha разведи се и си намери жена Joy
честит първи април Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 71
Прати ми го у нас, аз ще ти пратя моя мъж и всички ще сме доволни!!! Laughing Laughing Laughing

# 5
  • Мнения: 212
На всички дето ми се присмяха дано им се случи същото да видят хубаво ли е да ходиш постоянно с протрити колена. Нека ви  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 2 584
На всички дето ми се присмяха дано им се случи същото да видят хубаво ли е да ходиш постоянно с протрити колена. Нека ви  Crossing Arms
купи си кама сутра има и други пози, тя да е  отгоре Joy

# 7
  • Мнения: 197
 LaughingПредлагам всички, страдащи от липсата на секс по 1-2 години и т.н . да се наредят на опашка при мъжът ти, да те отменят малко, пък да видим колко ще издържи ... Wink А за колената-наколенките на доктор Лифайн нали лекуват всичко...

# 8
  • Мнения: 2 196
Скъпа, не ми е приятно да развяваш интимния ни живот във форума.

# 9
  • София
  • Мнения: 71
На всички дето ми се присмяха дано им се случи същото да видят хубаво ли е да ходиш постоянно с протрити колена. Нека ви  Crossing Arms
Амин! Дай Боже!!! Laughing

# 10
  • Мнения: 10 758
На всички дето ми се присмяха дано им се случи същото да видят хубаво ли е да ходиш постоянно с протрити колена. Нека ви  Crossing Arms
а дано Mr. Green

# 11
  • Мнения: 10 758
Скъпа, не ми е приятно да развяваш интимния ни живот във форума.
шшштттт, трай бе Whistling

# 12
  • Мнения: 2 196
Изобщо не мога да си мълча.Бром в чая, развод, да ме сменят с друг...вие сте чудовища в поли. Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 10 758
Изобщо не мога да си мълча.Бром в чая, развод, да ме сменят с друг...вие сте чудовища в поли. Crossing Arms
Ревльо Joy

# 14
  • Мнения: 2 674
Едно момиче наскоро си търсеше развлечение.Питай съпруга ти,може да се срещнат и да ти отмени гадните съпружески задължения.


За колената искрено ти съчувствам,но има специален подфорум "Красива мама".Питай там,дано ти дадат адекватно разрешение по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт