Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 348
Шаманката, писах на лични за  Часът на мама.

# 76
Здравейте, момичета! Аз съм Елена Василева - една от подписалите се в книгата. Направо съм в потрес- току-що разбирам, че книгата е на пазара и отивам със страшна скорост да си я купя, защото направо ме изпотихте с вашите коментари. Аз наистина не знам какво пише в тази книга. Когато преди време г-жа Дичева (ЖУРНАЛИСТ) дойде при мен за интервю за въпросната книга , тя ми каза, че идеята е да се създаде добър и съвременен продукт- коректив на всички знайни и незнайни автори от не-български произход, които се вихрят на нашия пазар. По принцип намирам идеята за добра, защото , съгласете се , има велики глупости по книжните магазини. Не знаех дори, че книгата ще бъде авторска , а останах с впечатлението, че тя ще обобщи опит и препоръки на наши специалисти. Моите такива бяха във връзка с необходимостта да се посещават курсове за предродилна подготовка, каквито аз самата провеждам.Беше ми обещано, че когато се подготви книгата за печат, ще ми се предостави възможност до се запозная с текстовете. А сега от вас научавам, че тя даже вече е на пазара. Явно съм се натресла на пачи яйца, но точно какви - предстои да разбера тепърва, защото коментариите ви изобщо не ми звучат добре. Отивам да си я купя! Поздрави - Елена.

# 77
  • Мнения: 3 718
Здравейте Елена, радвам се, че се включихте, защото така се потвърждават нашите опасения, че дори вие не сте разбрали сте се подписали. А това вече е силно некоректно от страна на издателя и може да се окаже лоша реклама за вас. Ако правилно съм разбрала д-р Дичева е измислено лице или греша. Може би ако нямаха претенциите на авторска книга, тогава разминаванията нямаше да звучат толкова нелепо. Но със или без реален автор в този текст има изключително остарели и вредни неща. Ще се радвам да пишете пак когато се запознаете с текста, дори и мнението ви да не съвпада с моето.
Момичета, писах и на двете предавания, за които говорехме. Все още нямам отговор, но ще видим.

# 78
  • Мнения: 5 401
... г-жа Дичева (ЖУРНАЛИСТ)...

Е, нямам думи! Това е подсъдно! Не зная какво пише на самата книга за авторката, но в нета тя се представя като педиатър с дългогодишна практика!!! И г-жа Дичева и издателите са за съд не само заради написаните ужасии, но и заради гаврата с имената на опитни специалисти.

По описанието на г-жа Василева излиза, че книгата е цяла измама, която е замислена преднамерно. Вероятно другите специалисти са получили същата информация:
... идеята е да се създаде добър и съвременен продукт- коректив на всички знайни и незнайни автори от не-български произход, които се вихрят на нашия пазар.

Ако можем да се организираме и да се свържем с останалите цитирани медицински лица и да излезем с общо становище, подозирам, че медиите ще се включат.  Peace

# 79
  • Мнения: 721
Що за самозвана докторка е г-жа Дичева?? Измамите в днешно време не свършват, easy money на гърба на хиляди бебенца, които се биха отглеждали в съответствие по "съвременните методи"

# 80
Момичета, пак съм аз. Още не съм купила книгата, но ще го направя до края на деня и ще ви дам мнението си за нея след като я прегледам. Включвам се отново само да поясня, че малкото име на журналистката, която ми взе интервю е НЕВЯНЯ. Пак Дичева!!!

# 81
  • Мнения: 5 401
Хммм.. тогава може би това е дъщеря, снаха или друга роднина на вероятно песнионирания педиатър Калина Дичева.  newsm78 Но все пак измамата си е налице.

# 82
  • Мнения: 3 718
Е, значи може да е съвпадение на имената и дано е така, щото иначе е мнооого нагло.
Малко оф топик, току що си спомних за онзи филм с Тодор Колев, той беше измамник и все се представяше с птичи имена  Mr. Green Пък тук са все цветни- Невена, Калина... Извинявам се ако бъркам, ама ми се стори забавно съвпадение

# 83
  • Мнения: 398
 Пуснах една малка темчика във форума на Издателството. http://www.kolhida.bg/index.php?page=Forum&topic=4&PHPSE … 4b99014ba5f2bbc2c да видим дали някой от издателите ще се включи.

 А иначе вчера видях в една книжарница книгата с електриков надпис върху нея - не купувайте.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 493
Хахаха верно ли това за надписа?

Аз пък я разлистих в една книжарница и не поомня много от не, но ми направи впечатление,ч е под интервютата пишеше нещо в стил "Интервютата са взети от "и-тука-име-което-не-запомних" " . Ама май не беше Невяна Дичева... Нещо пак с Д беше, ама не беше Дичева. Който има книгата да хвърли едно око след интервютата какво точно пише.

# 85
  • Мнения: 5 401
Пуснах една малка темчика във форума на Издателството. http://www.kolhida.bg/index.php?page=Forum&topic=4&2feab … 4b99014ba5f2bbc2c да видим дали някой от издателите ще се включи...

Включих се в темата! Бях твърде мека в изказването си!  Naughty  #Cussing out

# 86
  • Мнения: 2 614
Шамане и аз съм на линия за каквото ви трябвам, още повече, че ако е скоро съм в отпуск другата седмица, и до 21.04 включително!  Peace

# 87
  • Мнения: 398
 Вчера как се подразних.
 Взимам списанието "Моето бебе" и започнах да го прглеждам на бързо и хоп рекламка на въпросната книга.А в същото време имаше хубава статия за кърменето в списанието.
 И сега какво в списанието пише полезни неща , а в същото време рекламират книга пълна с безумиции.Малко кофти противоречие.


 Малко извън темата : в списанието имаше снимка на Алекс на Грозното пате и беше много сладък. bowuu

# 88
  • Мнения: 961
  И сега какво в списанието пише полезни неща , а в същото време рекламират книга пълна с безумиции.
Най-вероятно в списанието не са чели книгата! Издателството си рекламира продукта! Все пак иде реч за пари!  Confused
И аз писах във форума на Колхида!  Peace

Чудя се, дали би имало ефект, ако им бойкотираме издателството, ако не предприемат мерки да изземат книгата и да нанесат поправки в нея!  newsm78
Да препоръчваш подобни неща си е чиста форма злоупотреба с деца! В крайна сметка се подбуждат родителите да неглижират нуждите на бебето, което си е НАСИЛИЕ в чист вид!

# 89
  • Мнения: 3 718
  И сега какво в списанието пише полезни неща , а в същото време рекламират книга пълна с безумиции.
Най-вероятно в списанието не са чели книгата! Издателството си рекламира продукта! Все пак иде реч за пари!  Confused
И аз писах във форума на Колхида!  Peace

Чудя се, дали би имало ефект, ако им бойкотираме издателството, ако не предприемат мерки да изземат книгата и да нанесат поправки в нея!  newsm78
Да препоръчваш подобни неща си е чиста форма злоупотреба с деца! В крайна сметка се подбуждат родителите да неглижират нуждите на бебето, което си е НАСИЛИЕ в чист вид!
Не мисля, че можеме да бойкотираме каквото и да било. Но можем да кажем на хората да не купуват. Реални претенции могат да имат хората дали интервюта в предговора, те изглежда са били подведени за това под което слагат името си.

Общи условия

Активация на акаунт